Kaubamärgid

 

 

Tiigri kuu 04.02.-05.03.

10.02.2023
Tiigri kuu 04.02.-05.03.

TIIGRI KUU 04.02.-05.03.

Järgmised kaks kuud oma olemuselt ettearvamatud ja neid võiks nimetada isegi aasta kõige keerulisemateks kuudeks. Seda perioodi mõjutab ülitugev ebasoodne Puu elemendi energia, mis on otseselt seotud majandusküsimustega. Tegemist on tõeliselt rakse perioodiga. Mets on kasvanud tihedaks, lausa läbimatuks, siin on palju ohtusid ja takistusi.

Kuna aastas puuduvad Puud kontrollivad ja rahustavad Metalli ja Tule elemendid, siis võib Tiigri ja Jänese kuud nimetada võitluse, kakluse kuudeks. Puu energia liigsus loob kannatamatu, agressiivse ja individualistliku, isegi egoistliku õhustiku. Samas annab Tiigri ja Jänese kombinatsioon (mõlemad loomamärgid on aasta sünnikaardis olemas) võimalus olukorra lahendamiseks – ja parim selleks on diplomaatia ja võimu jagamine.

Nüüd on vaid küsimus, kumb peale jääb kas egoism või diplomaatia. Tiigri kuul kerkivad ehmatava teravusega üles inimene majandusküsimused – võib olla neid esitatakse valesti või segaselt, igatahes lehestik on liiga tihe ja õige info ei tule välja. Samuti sunnib see kuu inimesi liikumisse, koduküla raames, linna raames, riigi raames ja kaugemalegi.

Õnneks valvab meie üle nn Universumi kaitsev energia, mida hiinlased kutsuvad Üllaks energiaks. Seega raskusi on, aga usutavasti tuleme toime.

Sel kuul vajavad kõik inimesed Tule elemendi abi. Kasuta Tuld igapäevaselt oma kodus, riietuses, tööl, toidus, hobides jne. Egoismi, agressiivsust ja kannatamatust aitab rahustada ka Metalli elemendi lisamine oma ellu. Samas võib öelda, et inimesed, kelle sünnikaardis on olemas mitu Tule elementi ja vähemalt 1 Metalli element, saavad selle kuu energiatega päris hästi hakkama.

Vaata Jänese aasta tooteid (kliki)

Vaata Tule elemendi tooteid (kliki)

Vaata Metalli elemendi tooteid (kliki)