Kaubamärgid

 

 

RAHA

RAHA

Arvatakse, kui on piisavalt raha, siis tuleb ka õnn, edu, tervis, armastus… Küsides, kui palju on piisavalt raha, jäävad enamus vastunutest vastuse võlgu. 

Terve meie elu keerleb raha ümber. Küll meil seda pole, küll ei tea kuidas seda koguda, raisata või kuidas ja kuhu seda investeerida. Kui raha on vähe oleme õnnetud ja ka väga suure rahaga ei ole võimalik tervist, elu osta. Niikaua kui me seame raha kui objekti esiplaanile, ei suuda me seda kunagi piisavalt omada, vähemalt mitte niipalju, et olla õnnelik.

Rahaga on seotud ka meie kõige suuremad hirmud ja enamlevinud käitumismustrid, mis omakorda segavad meie võimalusi edukas ja iseendaga rahul olla. Kõige levinum hirm, mis on tänapäeval otseselt rahaga seotud, on surmahirm. Jah, sest raha on seotud elatise “palga” teenimisega ja sellest ilmajäämine on võrdne surmaga. Teine levinud hirm on häbi. Häbi, et ei oma piisavalt raha, mis annab meile võimaluse kuhugile kuuluda või midagi omada. Aga ka häbi, et üldse raha ihkan, sest osa õpetusi suhtub negatiivselt üldse soovi raha omada.

Raha soovida või omada ei ole häbi. Raha on pelgalt käibevahend, mille maailma on leiutanud selleks, et saada vajalikke kaupu ja teenuseid. Väärtuse rahale anname meie ise. Eriti tugevalt tajume raha väärtust siis kui me raha välja anname. Oleme vast kõik tundnud, et mõne ostu puhul, mis meie jaoks on väärtuslik, ei ole kahju palju võib olla isegi liiga palju raha välja käia. Kuid tuttav on ka tunne, et ostetud toode või teenus ei vasta meie poolt välja antud väärtusele.

Me teeme iga päev kõvasti tööd, et saada raha. Me rügame, Enamasti oma tööd mittenautides hommikust õhtuni selleks, et maksta oma võlausaldajatele. Tänapäeval on inimestel sagenenud seljahaigused, eelkõige just alaseljavalud. Viimased on otseselt seotud meie raha- ja materiaalsete küsimustega. Kuid kuidas saab sellises olekus luua küllust, õnne ja rahulolu? Sinu esmane ülesanne rahulolu teel on loobuda võitlusest, võidujooksmisest ja keskenduda tundele, et ma olen kohustustest vaba.

Kui me kogu oma elu pühendame üksnes rahale – nii nagu tarbimisühiskond igapäevaselt meid õpetab, siis võib meil märkamata jääda miks me üldse elame. Mis on meie eesmärk? Mis on meie meele tegelik soov? Iga inimese soov siin ilmas on olla õnnelik. Robert Kiyosaki on öelnud oma raamatus “Rahavoo kvardant”: “Õnn on see kui sul on piisavalt raha, et tegeleda meelepärasega”. Mis see meelepärane on: lapsed, perekond, töö mida sa naudid, kodu mis pakub turvatunnet, armastav abikaasa.

Õnne ja rahulolu toob mingi tähendus või eesmärk oma elus. Kui me teeme seda, mis meile väga meeldib, hirmu tundmata, kuidas raha tuleb, hakkab see salapärasel viisil tulema. Kui sa soovid rikkust, küllust, siis keskendu küllusele ja rikkusele. Korda endale: rikkust saab luua siis, kui sa oled häälestatud rikkusele. Ma ei kutsu üles raha kulutama, vaid tundma ennast rikkana, rahulolevana, külluslikuna.

Oluline on mõttemudelite muutmine. Meil tuleb muuta oma mõtlemist ja muuta oma sisemist suhet rahasse, rikkusesse. Feng shui põhipostulaat on sarnane tõmbab sarnast. Seega arenda oma sisemist rõõmu, aita abivajajaid, tegele meelepärasega, naudi iseennast ja oma lähedasi ning nüüd hakkavad täituma ka sinu välised materiaalsed soovid. Kui me iga päev mõtleme võlgadest, rahapuudusest, vaesusest, siis rohkendame just neid tundeid ja olukordi oma elus.

Me käime rahaga ümber nii, nagu me käime ümber oma eluga. Kui oleme rahaga kitsid, siis oleme kitsid ka oma elamise viisis.

  • Vaata, mis jääb kodu rikkuse tsooni. Kas seal on korratust, segadust, liigselt prahti ja mittevajalikke esemeid. Koristamise tulemusena laiendame võimalusi oma eluteel ja eemaldame takistused raharinglusest.
  • Teiseks vaata üle pliit köögis. Feng shuis on pliit tuntud rikkuse sümbol. Kas pliit on puhas ja terve? Kas kasutad söögi valmistamisel kõiki põleteid, plaate. Mida rohkem põleteid on pliidil, seda parem.
  • Kas sinu kodu vee- ja kanalisatsioonisüsteem on korras. Tilkuvad kraanid viitavad energia ja raha äravoolule. Ummistunud kanalisatsioon näitab aga seda, et raha ja rikkus sinuni ei jõuagi.
  • Mõranenud ja tuult läbi laskvad aknad lasevad energiat ja ressursse majast välja. Ka katkine keldriaken mõjutab sinu kodu head energiat. Kindlasti tuleb aga välja vahetada raha tsooni jäävate akende või peeglite mõranenud, katkised või tuhmunud osad.

 

Raha, rikkuse ja rahulolu tsooni esindab element puu. Seega on soovitav kasutada vastavas tsoonis aktsendina puu elemendile omast värvigammat nagu rohelist, lillat, punakas-rohelist või sinakas-rohelist. NB! Ei pea tervet seina või põrandat vastavat tooni värvima, vaid piisab ka põnevatest aktsentidest. Hea kui sinu kodu rahatsoon asub köögis (esindab puu elementi) või kodukabinetis. Kasuta tapeedis, tekstiilides, piltidel lille- või taimemustreid ning vertikaaltriipu. Head aktiviseerijad on akvaarium, purskkaev või eluslilled. Viimastest on tuntumad rahapuu ehk turdleheline ahvileivapuu, aga ka viigipuu ja dollaripuu. Miks mitte hoida siin kas puidust või papist rahakassat. Mööblivalikul eelistada naturaalset puitu. Kevadperioodil võib tuppa tuua õide puhkeva õunapuu või kirsipuu oksa, sest iga õis viitab rikkusele, õnnele ja heaolule.

Kui antud eluvaldkond on ületoonuses, siis selline inimene loodab ainult iseendale. Tal võib olla raskusi ülesannete delegeerimisega, kuid tema suurim komistuskivi on usaldamatus teiste ja kogu maailma suhtes. Kogu oma tähelepanu on ta suunanud rahaenergia rohkendamisele jättes nii unarusse oma lähedased, perekonna, sugupuu, oma väärtused ja oskused. Tugevalt kahjustada saab ka tema maine. Temast ei peeta lugu, sest see inimene on ainult raha peale maias.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

3 münti punase paelaga – külluseenergiate ligimeelitaja.

Tegemist on ühe enamkasutatava raha, rikkuse, külluse energiate aktiveerijaga. Kui mündid välja riputatakse, tuleb jälgida, et nähtavale jääb 4 sümboliga mündipool ehk yang pool. Kuna feng shui põhipostulaat on, et sarnane tõmbab sarnast, siis sellise mündi väljapanek hakkab sarnast energiat ka ligi meelitama, 3 münti samaaegselt võimendavad sümbolite mõju 27 kordseks (3*3*3).

Tootekood: KuA19 ,   Laoseis: 93
7,25 €

Komplektis on üheksa mahulist kleepsu - kaheksa tsooni trigrammi ja 1 yin-yang sümboliga. Kleepsud on lehel mõõtudega 9x6,5 cm.

Tegemist on energeetiliste sümbolitega, mis aitavad keskenduda oma elustrateegiate loomisele ja elluviimisele.

Tootekood: KL05 ,   Laoseis: 4
6,90 €

Komplektis on kümme tasapinnalist kleepsu - kaheksa tsooni trigrammi ja kaks yin-yang sümboliga. Kleepsud on lehel mõõtudega 9x6,5 cm.

Tegemist on energeetiliste sümbolitega, mis aitavad keskenduda oma elustrateegiate loomisele ja elluviimisele. 

Tootekood: KL04 ,   Laoseis: 10
3,90 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol.  

Tootekood: EK03 ,   Laoseis: 7
2,90 €

Autor: Viivika Vahi

Väljaandja: V5 Project OÜ

Tootekood: FS01 ,   Laoseis: 4
10,90 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogupikkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK06 ,   Laoseis: 10
12,80 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Kala pikkus 20cm ja kaal 0.9kg. 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT04 ,   Tarneaeg: 55 päeva
231,90 €

Kilpkonn on Hiinas muutumatuse, stabiilsuse võrdkuju.

  • Väike: 17mm x 10mm 
  • Suur:   30mm x 26mm

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: AV40 ,   Laoseis: 43
Al. 2,99 €

Laulale asetatav kuju mõõtudega 3,0 x 4,8 cm.

NB! Kaitseloom tuleb väestada soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV21 ,   Laoseis: 5
15,30 €

Riputis autosse või võtmekimbu külge või koti külge, kogupikkus 11 cm.

NB! Riputist kandes või kasutades tuleb see väestada soovi, taotlusega- miks sa seda kannad?

Tootekood: AV47 ,   Laoseis: 35
12,90 €

Metalne (vaskne) riputis mõõtudega: 27 x 30 mm, kaal 11 g.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV58 ,   Laoseis: 12
11,99 €

Rahapuu kõrgusega 8 cm. Saab kasutada nii kodus, büroos, aga miks mitte ka  auto armatuurlaual.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Korda endale: rikkust saab luua siis, kui sa oled häälestatud rikkusele. Tunne ennast rikkana, rahulolevana, külluslikuna.

Tootekood: AV60 ,   Laoseis: 19
14,40 €

Metallist viirukihoidja mõõtudega 3,4 x 1,8 cm. Pronksi värvi. Viirukihoidjasse mahub üks viiruk.

NB! Viirukihoidjat koos põleva viirukiga mitte tõsta, sest viirukihoidja põhjas on kujutatud hiina raha sümbol, millel keskel on ümmargune avaus ja seetõttu õhem viiruk võib läbi vajuda.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

 

Tootekood: VI67 ,   Laoseis: 6
10,80 €

Käevõru rodokrosiidist, ümbermõõdule 19 cm. Kivi läbimõõt 8 mm. Rodokrosiit on üks yang vesi Tiigri aasta töö/raha (sissetulekute) kividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH255 ,   Laoseis: 10
17,10 €

Neljakihiline metalltoru, mis käib ümber käe 3-4 kordselt (sõltuvalt randme suurusest). Ehe on kaunistatud 9 fluoriidist kivikesega. Kivide läbimõõdud on 4mm-12mm. Number 9 on Hiinas kõige jõulisem ehk yang number, mis on seotud keisri, juhtimise ja võimuga.

NB! FLUORIIT on üks raha(külluse) energiaga seotud kividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH191 ,   Laoseis: 3
17,10 €

Magnetiseeritud hematiidist valmistatud käevõru ümbermõõdule 21 cm. Sobib nii mehele kui naisele. Kivi läbimõõt 8 mm. Magnetiseeritud hematiidi puhul võimenduvad kõik hematiidi omadused.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH225 ,   Laoseis: 4
25,20 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Linasest kangast valmistatud ruumi aktiveeriv padjapüür. 

Padjapüüri suurus on 45 x 45 cm. Padjapüüri sulgemiseks kasutatakse mugavat ja nn peidetud lukku. Pesta võib nii masina käsipesuprogrammiga kui ka käsitsi (vee soojus kuni 40˚C). Kuivatada varjulises kohas, mitte valgendada ja mitte tsentrifuugida!

Tootekood: PP11 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
13,50 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Ruumi aktiveeriv padjapüür. 

Padjapüüri suurus on 45 x 45 cm. Padjapüüri sulgemiseks kasutatakse mugavat ja nn peidetud lukku.

Tootekood: PP21 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
13,50 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Linasest kangast valmistatud ruumi aktiveeriv padjapüür. 

Padjapüüri suurus on 45 x 45 cm. Padjapüüri sulgemiseks kasutatakse mugavat ja nn peidetud lukku. Pesta võib nii masina käsipesuprogrammiga kui ka käsitsi (vee soojus kuni 40˚C). Kuivatada varjulises kohas, mitte valgendada ja mitte tsentrifuugida!

Tootekood: PP13 ,   Tarneaeg: 55 päeva
13,50 €

Viies raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles eidame pilgu feng shui bagua raha, rikkuse ja rahulolu tsoonile. Mida see endas sisaldab? Mis on raha energia? Kuidas raha ligi meelitada? Missugused on rahaga seotud hirmud? Mis loob meile rahulolu?

Tootekood: AT04
9,90 €

Viies raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles eidame pilgu feng shui bagua raha, rikkuse ja rahulolu tsoonile. Mida see endas sisaldab? Mis on raha energia? Kuidas raha ligi meelitada? Missugused on rahaga seotud hirmud? Mis loob meile rahulolu?

Tootekood: RM05 ,   Laoseis: 3
24,50 €

Mõõtudega 6,5 cm x 7,6 cm.

Töötamiseks ei kasuta patareisid, vaid vajab päikese või lambi valgust.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Rahakass sümboliseerib rikkust ja heaolu ning seetõttu kasutatakse seda sümbolit hea õnne ligitõmbamise eesmärgil just uude kodusse või ruumi kolimisel. 

Tootekood: RK03 ,   Laoseis: 10
15,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Rahakassi kõrgus on 16cm.

Tootekood: RK02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
36,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Hiinlastel on ütlus: kui raputada rahapuud, siis langeb kulda nagu vihma taevast. Rahapuu paigutakse alati raha, rikkuse ja rahulolu tsooni eesmärgiga meelitada ligi jõukuse ja heaolu energiat.

Afirmatsioon, mis toetab rahaenergia kasvu: Ma väärin head elu. Ma olen seda väärt. 

NB! Rahapuu tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: HS17 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 96,80 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Rahapuu kõrgus 25cm, laius 22cm, poti läbimõõt 14cm.

Hiinlastel on ütlus: kui raputada rahapuud, siis langeb kulda nagu vihma taevast.

NB! Rahapuu tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT06 ,   Tarneaeg: 55 päeva
157,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Antud elevant kannab seljas rahakonna, luues eeldused pikaajaliseks kauakestvaks rikkuseks.

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT14 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 119,88 €

Feng shui põhipostulaat ütleb: sarnane tõmbab sarnast. Seega hoides enda lähedal rikkuse, külluse ja raha energiat KALA, tõmbad sa ka vastavat energiat enda ligi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH93 ,   Laoseis: 3
16,80 €

Läbimõõt 4,4 cm; kaal 9,7 g, kuldse läikega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH134 ,   Laoseis: 3
14,10 €

Naiselik, graatsiline rinnanõel mõõtudega 1,7 x 2,2 cm. Ehtes on kasutatud pärli loomulikku imitatsiooni. (pärlilaadset toodet) Antud rinnanõel kannab endas MAA ja METALLI energiat.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH232 ,   Laoseis: 7
11,70 €

Rinnanõel mõõtudega 3,7x5,1 cm. Rinnanõela kaunistab viinamarjakobara sümbol.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH100 ,   Laoseis: 13
12,80 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Rahakass sümboliseerib rikkust ja heaolu ning seetõttu kasutatakse seda sümbolit hea õnne ligitõmbamise eesmärgil just uude kodusse või ruumi kolimisel. 

Tootekood: RK01 ,   Tarneaeg: 55 päeva
Al. 56,43 €

Tellitavate toodete tarneaeg on 55 päeva.

Konna kõrgus 20cm, kaal 0,5kg 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT01 ,   Tarneaeg: 55 päeva
162,90 €

Purskkaevude värvid võivad tegelikkuses veidi erineda pildil olevatest värvitoonidest.

Tootekood: PK02 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
112,60 €

Hobuseraud on juba iidsetest aegadest õnne sümbol.

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Tootekood: PK08 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
134,80 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Purskkaevu mõõtmed: 14cm x 10cm x 21cm 

Tootekood: AV07 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
68,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kosk on traditsiooniline karjääri ja õigete valikute tsooni aktiveerija ja toetaja.

Tootekood: PK09 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
216,70 €

mõõdud: 30x18x40 cm, Kaal: 1,7 kg

Pane tähele: Ära pane veesilma lähedale detaile, mis on seotud Tule elemendiga.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: PK11 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
112,60 €

Tsitriinist rahapuu:  väike  17*7,2* 6cm       

NB! Rahapuu tuleb väestada soovi, taotlusega?

Korda endale: rikkust saab luua siis, kui sa oled häälestatud rikkusele. Tunne ennast rikkana, rahulolevana, külluslikuna.

Tootekood: OH15 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
37,95 €

Antud tuulekell kasutab Rahatsoonile (rahaenergiale) omaseid abivahendeid, nagu kolme jalaga kärnkonn rahahunniku otsas, 3 toru (3 tasakaalus energiat), riputise küljes on kala (küllus): Eluteel kulgev inimene, kes on harmoonias oma sisemise ja välise rahuga.

NB! Tuulekella üles pannes tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

 

Tootekood: AV08 ,   Laoseis: 4
25,60 €

Rahakass sümboliseerib rikkust ja heaolu ning seetõttu kasutatakse seda sümbolit hea õnne ligitõmbamise eesmärgil just uude kodusse või ruumi kolimisel. 

Tootekood: OH11 ,   Laoseis: 5
13,80 €