Kaubamärgid

 

 

Raamat "Karjääri ja õigete valikute feng shui"(allalaetav)

Tootekood: AT01
Kaubamärk: EOFS
Hind:
9,90 €
Kogus: - +

Selles raamatus heidame pilgu sügavuti feng shui bagua ühele tsoonile. Mida sisaldab endas karjääri ja õigete valikute tsoon? Kuidas seda määrata? Kuidas seda analüüsida? Kuidas oma elu tasakaalustada? Millele tähelepanu pöörata? Kõigile neile ja veel paljudele teistele küsimustele soovime teile vastuse anda selle raamatuga.

“Oma eluteel liigud sa kogemuselt kogemusele, kus igaüks neist muudab sind. Pole tähtis, millest sa läbi oled tulnud, vaid kuidas sa edasi lähed. Ei ole olemas õigeid ega valesid valikuid. Oluline on sinu valik ja see on alati õige. Raamatus käsitletakse põhjalikult karjääri ja õigete valikute tsooni tasakaalutust, harmoneerimist ja aktiveerimist. Me oleme rändajad oma eluteel. Missugust teed pidi meie rännak kulgeb, sõltub igaühe eelistustest ja valikutest. Tee võib olla pikk ja sirge, aga mõnikord ka jahmatav oma kurvide, õppetundide ja uudsusega. Feng shui’s mõeldakse teekonna kirjelduse all just lookleva jõe teekonda, sest inimene on nagu vesi, mis voolab mööda elusängi … Tihti arvatakse ekslikult, et tegemist on pelgalt tööalase karjääriga. Tsooni sisu lähemalt tundma õppides selgub, et tegemist on minu elu karjääriga laiemalt, näiteks elukestev karjäär naisena või mehena, vastutusrikas karjäär emana või isana ja erinevad ametialased karjäärid. Need elukarjääri osad aeg-ajalt kattuvad, üksteist toetades või vastupidiselt, häirides. Mul tuleb teha valik. 

Kuidas oma elu tasakaalustada? Appi võtame kolm energiatasandit, ruumi, värvid, vormid, tegevused ja mõttejõu. 

Autorid: Siret ja Janno Seeder       Ilmumisaasta: 2010            Lehekülgi: 184

Peale makse sooritamist saate e-postiga Tellimuse kinnituse, kus on link ostu allalaadimiseks.

Kui see mingil põhjusel ei õnnestu, saab ostu allalaadida järgnevalt:

  • Peale makse sooritamist, saab sisseloginud klient valida jalusest "Tellimuste ajalugu".
  • Tellimuste ajaloost viimase tellimuse tagant "Ava".
  • Avaneb Tellimus, mille ridade all on võimalik alla laadida oma ostetud toode.
Sarnased tooted

Harmooniline ehk õnnelik kodu on rohkem kui pelgalt hoolas perenaine, sellises kodus valitseb füüsiline ja hingeline tasakaal. Inimene usub seda, mida ta näeb ja tunneb oma kogemuse kaudu. 

Tootekood: AT10
9,90 €

Raamat on sissejuhatus feng shui’s tuntud bagua kaheksa tsooni teooriasse. Tegemist on sarja esimese raamatuga, millele järgneb veel kaheksa raamatut bagua tsooni teooriast.

Tootekood: AT05
9,90 €

See feng shui tsoon on seotud esivanematega, lapsepõlve ja kooliaja mälestustega ning töö- ja elukogemustega. Selles tsoonis võivad peidus olla sinu suurimad rõõmud ja hirmud. Kas sa tunned neid? 

Tootekood: AT03
9,90 €

Seitsmes raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles käsitletakse laste, loovuse ja tuleviku tsooni tasakaalutust, harmoneerimise viise ja aktiveerimist.

Artikkel: Lapsed, loovus ja tulevik- Vabane vanast, et avaneda uuele energiale

Tootekood: AT07
9,90 €

Kaheksas raamat sarjast "Feng shui ja bagua"

See raamat uurib lähemalt ainulaadset inimest – iseennast. See on teekond meie sisse, meie varakambrisse ja seotud iseenda avastamise, tundmaõppimise ning täiendamisega. 

Artikkel: Teadmised, töö endaga - Töö iseendaga on nagu mäkke ronimine

Tootekood: AT08
9,90 €