Kaubamärgid

 

 

Rott

Rott

1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 …

Ma tahan olla kõik, milleks ma saada võin.
Katherine Mansfield, Rott

Rott on seltskondlik ja ta armastab sõpru, sündmusi.
Märgusõnad: töökus, majanduslikult kaalutlev, seltskondlikkus, sõbralikkus, oportunism, intelligentsus.

Rott tähendab algust. Hetk, kus kõrgpunktis olev yin hakkab yangi jõule järele andma. Märgib seega loovust, inspiratsiooni, uusi ideid, uusi tegevusi. Rott teeb heameelega tööd ka öösel. Oma ideede praktiline pool teda eriti ei huvita ja see jäetakse tihti teiste teha.

Irooniline huumorimeel, mis võib tekitada arusaamatust. Rott ei väljenda oma mõtteid täpselt ja konkreetselt. Samuti ei talu või ei mõista nad teiste iroonilisi märkusi.

Olulised on perekonnasidemed. Rott on sõltumatu vaimuga ja kelle kodu ei ole nn tavapärane.

Rotid on võimelised töötama igal ajal ja igas ametis, kus nad saavad rakendada oma loovaid võimeid. Saavad hästi hakkama inimestega, hea veenmis- ja manipuleerimisoskus, sobivad õpetajaks, nõustajaks. Neil meeldib kui tööaeg on liikuv, paindlik, tahavad ise oma tööaega planeerida, ei meeldi kellaajast kellajani töötamine. Rott suudab tõusta olukorra kõrgusele ja jätta endast hea mulje.

Puurott on usin, edukas ja õnnistatud uudishimu ja otsiva mõtlemisega. See on nooruslik, edasi liikuv Rott, kes armastab avastada, kuidas asjad töötavad. Ta on sotsiaalne ja sõbralik inimene, kuid Puurotil võib olla raskusi intiimsusega ja tal võib olla tormakas armuelu. Meeldiva ja teiste suhtes hoolitsevana otsivad nad tunnustust ja heakskiitu. Puurott soovib turvalisust ja planeerib oma tulevikku.

Tulirott on sihikindel ning enesedistsipliiniga. Ta on oma projektide suhtes entusiastlik ning teda peab kaitsma ületöötamise eest. Sellel inimesel on tugevad moraalsed põhimotted ja üllameelne mõtlemine. Põline, igavene õpilane imeb teadmisi endasse nagu käsn ja on hästi kursis paljude teemadega. Tulirott armastab reisida, moekaid rõivaid ning on agressiivsem kui teised Roti-elemendi kombinatsioonid. Tulirott on rottidest kõige heldem ja võimeline juhtima.

Maarott on tajuva loomuga ja pidevalt valvel. Tal on silmapaistev tahtejõud, kuid kalduvus muretseda enda turvalisuse ja finantsseisu pärast. Maa element vürtsitab ärritunud Roti isiksust ja lisab hoolitseva, maalähedase temperamendi. See element muudab Roti ettenägelikuks, osavaks ja teravmeelseks. Maarott vajab aktiivsust, et hoida ennast oma probleemidest kaugemal (ja seega ka täbarasse olukorda sattumast).

Metallrott on ülimalt emotsionaalne, nutikas kõrgseltskonna liige ja teab, kuidas süsteemi edasiliikumiseks ära kasutada. Metallrott võib oma arvamust esitades paindumatu ja vankumatu olla. Provotseerides argumenteerival Rotil on väga terav keel, ning ta on võimeline vastase verbaalselt purustama. See on väga edule orienteeritud Rott, tugevate rahaliste instinktidega ja võimeline halvemateks päevadeks varasid kõrvale panema. 

Vesirott on eelarvamusteta Rott, kes otsib pidevalt uusi ideid ja kogemusi. See on väga tundlik inimene, kes suudab teiste suhtes empaatiat tunda. Oma hea sõnavara ja elava fantaasiaga oskab Vesirott hästi keele-, kirja-ja ajakirjanduskunsti. See Rott teab, kuidas suhelda, ja ta oskab masse mõjutada. Vee element muudab inimese sügavalt emotsionaalseks ja introvertsemaks kui teised Rotid.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu. 

Tootekood: KL08 ,   Laoseis: 17
3,66 €

Loomamärgi (aastaloom, päevaloom) ripats, võtmehoidja kogupikkusega u 6 cm, pronksise tooniga. Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputisena ukse küljes, lambi küljes, koti küljes, riietuseseme küljes, autos peegli jne küljes.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILR05 ,   Laoseis: 2
12,60 €

Musta glasuuriga rinnanõel Rott, mõõtudega 1,8 cm x 2,5 cm ning kaaluga 3,9 g.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH324 ,   Laoseis: 9
11,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 9.5*8.5*12cm, kaal:  590g 

Tootekood: ILR01 ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILR02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Läbimõõt 25 mm

 

Tootekood: LM04 ,   Laoseis: 10
8,85 €