Kaubamärgid

 

 

Tiiger

Tiiger

1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022, …

Sa ei saa ennast mingisse rolli unistada – pead võtma vasara ja tegelaskuju ise valmis tahuma.
James A. Froude, Tiiger

Tiiger on sündinud juht, kuid kes vajab enda kõrvale emotsionaalset tuge, et suuri projekte ellu viia.
Märgusõnad: värvikus, dünaamilisus, jõulisus, külgetõmme, kartmatus.

Kuninglik tiiger kiirgab eneseusku, nad ei tunnista et võiksid olla kellestki kehvemad. Hea meelega võtavad vastustuse ja juhtimise enda õlgadele. Nad on kindlameelsed ja valmis oma kohustusi täitma. Tiigril õnnestub üldjuhul oma eesmärki saavutada (priviligeeritud positsioon). Tiiger ei pea kartma uuendusi, uusi nägusid, kuid ettevaatlik tuleb olla vanade traditsioonide ja väärtuste lõhkumises – see võib tuua kaasa katastroofi.

Tegemist on hoogsa kaaslasega, kehaline sport, diskussioonid, mõistumängud jne. Tiiger tahab olla kursis kõikide uudistega rahvusvahelistest kuni klatšini välja. Raha tuleb tema juurde siis, kui saab teisi inimesi rikastumisel aidata. Kodune elu on stabiilne ja rahulik, kuid mitte nõudlik. Kui tiiger on perekonna noorim liige, siis ta on mässumeelne ja vanemate jaoks raske laps. Tiigrile meeldib mundrimehe amet, kus on kord ja distsipliin. Meedik, politsei, tuletõrje, sõjaväelane. Rõivastusküsimuses on nõudlik, ei jää millegagi rahule. Kannab hinnalisi, peenemaitselisi ja elegantseid rõivaid. Tiiger võitleb agressiivsuse ja vitaalsusega.

Puutiiger on vaoshoituma iseloomuga. Ta ei ole nii tormakas kui teised Tiigrid ja eelistab enne vaadata, kuhu hüppab. Erapooletu ja hea inimesetundjana on ta intellektuaal ning mõistab meeskonnatöö pingutusi. Puutiigril on erinevaid sõpru, kellest mõned on ebahariliku voi ekstsentrilise elustiiliga. Grupi eest pingutamine toob talle suurt populaarsust. Puutiiger vahetab tihti ametit, kuna ta kasvab oma positsioonist välja ning liigub veelgi kõrgemale.

Tulitiigrit on õnnistatud ebatavalise juhtimisvõimega. Tulitiiger on elus ning armastuses nii ebapüsiv kui ka kirglik. Tulitiigril võib olla raskusi ja kannatlikkus ei ole tema tugevaim külg. Ta on alati valmis uueks seikluseks. Tulitiiger on tegutsemisele orienteeritud, ekstravagantne ja väljendusrikas. Oma loomult on ta pigem nomaad ning naudib pidevaid keskkonna muutusi ja on harva rahul pikalt ühel kohal püsimisega. Ta on Tiigrite elementide kõige iseseisvam liige.

Maatiiger otsib praktilisust igas ettevõetavas asjas. Maatiiger ei ole nii kuumavereline kui teised Tiigrid ja tal on küpsem temperament. Sellises kombinatsioonis sündinud inimene on sügavalt kohusetruu ja humanitaarne. Avatud mõtlemisega juhina sobib Maatiiger häisti nõuandjaks, mentoriks või kohtunikuks.

Metalltiiger on glamuurse ja teistest eristuva väljanägemisega. See Tiiger on ambitsioonikas ja võlub end ümbritsevaid inimesi. Kuigi nende eesmärgid võivad vahetevahel muutuda, annab metalli element Tiigrile sihikindluse. Metalltiiger on oma väljendustes kõigutamatu ja uljas. Suurima edu saavutamiseks peab Metalltiiger tegema kompromisse nendega, kes on nende jaoks soodsal positsioonil.

Vesitiiger on inimestearmastaja ja empaatiline inimene ning tal on rahulikum ja vaoshoitum iseloom kui teistel Tiigritel. Ta on Tiigrite kuningriigi unistaja ning kunstnik. Selle inimese kombed ei ole nii järsud ja ta ei ole nii nurgeline kui teised Tiigri-elemendi kombinatsiooni esindajad. Seda inimest on õnnistatud inimloomuse aruka läbinägelikkusega ja kuuenda meelega. Vesitiiger on ülimalt tundlik ja võib pürgida spirituaalseks juhiks.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: KL10 ,   Laoseis: 20
3,66 €

Metalne kaitsetalisman mõõtudegaga 2,5 cm x 2,9 cm, kaal 15,3 grammi.

NB! Abivahendit kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV54 ,   Laoseis: 9
14,40 €

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

Loomamärgi saab riputada ruumi, aga ka autosse, koti külge, võtmekimbu külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILT06 ,   Laoseis: 3
10,07 €

Kuldse tooniga rinnanõel mõõtudega 3,6 cm x 3,3 cm. Tiigri pea kujutis on kaunistatud kristallidega ja silmadel on salapärane rohekas helk.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH161 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
12,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tiiger tähistab juhti ja juhtimistarkust. Vanas Hiinas oli tiiger kõige ohtlikum, targem ja tugevam loom. Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: ILT04 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8.5*16,5cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILT02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tiiger tähistab juhti ja juhtimistarkust. Vanas Hiinas oli tiiger kõige ohtlikum, targem ja tugevam loom.

Tootekood: HS02 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILT03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Läbimõõt 25 mm

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: LM06 ,   Laoseis: 13
8,85 €

Suurus 6.7cmx 3.4cm, kogu pikkus 12cm

Sobib kanda nii koti kui võtmete küljes.

NB! Võtmehoidjat- ripatsit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: TA04 ,   Laoseis: 11
14,64 €