Kaubamärgid

 

 

Madu

Madu

Mao energias inimesed: https://www.seeder.ee/mao-energias-inimesed-on/

1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, ..

Usalda iseennast, siis tead, kuidas elada. Johann Wolfgang Goethe, Madu.

Madu on loogilise mõtlemisega, intuitiivne ja erakordselt tark. Märgusõnad: intelligentsus, salapära, intuitiivsus, kartmatus, korralikkus, elutarkus.

Hiinlased peavad madu hea õnne kuulutajaks. Madu on olnud aarete valvaja. Mao nägemine tekitab surmahirmu. Hiinlased seotavad madu saladuste ja intriigidega. Salaja pealtkuulamine, spionaaž, head teabekogujad. Ta oskab alati skandaalide pealt kasu lõigata. Maoinimesed jätavad pisiasjad enda teada ja kasutavad seda ainult vajadusel. Oskab hästi olukorda manipuleerida. Ja seetõttu tõusta ka kõrgele positsioonile. Faktid ja arvud kuuluvad loomulikult mao töövaldkonda ja nad on suurepärased uurimistöö tegijad. Neil on terav kõlblus – ja eetikatunne. Nad oskavad jätta mulje, et teavad mõnest asjast palju rohkem, kui on sobiv välja rääkida – läbirääkimistel on see kasulik võime. Madu ajab rahaasju korralikult ja on alati võimeline kuni viimse pennini kõigest aru andma. Madu armastab omaette elamist ja tema koduuksed pole alati külalistele avatud. Madu on meeleline ja naudib luksust. Maod armastavad riietuda hinnaliselt, kuid tagasihoidlikult. Nad püüavad jääda silmatorkamatuks. Müstikaga seotud sodiaagimärk.

Puumadu ihaleb vaikust, stabiilsust ja piisavat privaatsust. Ta on sümpaatne ja tõsimeelne Madu, kes jagab oma filosoofilisi mõtteid kõigiga, kes vaid kuulata soovivad. Sellel Maol on tugev iseseisvuse vajadus ja ta suudab suurepäraselt ette võtta suuri projekte. Puu maitsekas loomus õnnistab Madu kultuuri ja kaunite kunstide lembusega. Puumaod on suure omanikuinstinktiga ning kaitsevad peret ja kodu.

Tulimadu on otsusekindel ja enesekindlam kui teised Mao elemendi kombinatsioonide esindajad. Ta on terve ning vitaalne, ambitsioonikas, sündinud enesekindel juht ja piisavalt kange, et ettevõetud tööd ära teha. Tulimadu kipub olema jõulisem, lahkem ja energilisem kui mõned teised Maod, kuid ta jääb kaastundlikuks ja sügavalt mõtlevaks. Madu võidab austust ning tuge oma vankumatu ja järjekindla olemusega. Tal on suurepärane huumorimeel ja lai sõpradering.

Maamadu on turvalisust ja mugavust eelistav Madu, kes armastab elegantsi ning elu materiaalseid mugavusi. Võime sissepoole pöörduda ja välise maailma eest taanduda annab Maamaole rahuliku ning vahel lausa letargilise loomuse. Ta on kõige altim endassetõmbumisse ja paljud neist otsustavad suletud spirituaalse ning endassesüüvinud elu kasuks. See on unistav, kodus püsiv Madu, keda otsitakse tihti üles, et saada tarku nõuandeid.

Metallmadu on ettevaatlik ning skeptiline. Ta järgib enda nõuandeid ja eelistab iseseisvalt töötada. Ta on võimeline saavutama head kasumit ning rikkust, kuna selle elemendi ja loomamärgi kombinatsioonis on väga tugevalt esindatud finantsinstinkt. Metallmadu on lisaks õnnistatud kõrge intelligentsuse ja sügavalt tundliku meelega. Sellel inimesel on tohutu võime mõjutada erinevate situatsioonide tulemust. Ta on vaikne, enesekindel ja mõistab kauneid kunste, kirjandust ning muusikat. 

Vesimadu on karismaatiline, võimekas ja teda on õnnistatud läbinägeliku ja intuitiivse radariga. Tal on hästiarenenud teistega suhtlemisevõime. See inimene on empaatiline ja tal on väga palju erinevaid huvisid. Vesimaol on annet näha asju objektiivselt ning selline loomamärgi ja elemendi kombinatsioon on nii osavõtlik kui ka suurepärane inimloomuse hindaja. Sellest tulenevalt otsitakse Vesimadu tihti taga tema nõuannete ja finantsilise toetuse pärast. 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL13 ,   Laoseis: 40
3,29 € (10%)
3,66 €

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

Loomamärgi saab riputada ruumi, aga ka autosse, koti külge, võtmekimbu külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILM07 ,   Laoseis: 2
9,06 € (10%)
10,07 €

12 Hiina sodiaagimärki (vaata lisa ehk aasta loomamärgi tabelit).

Kaelakett koos ripatsiga. Ripatsi läbimõõt 25 cm, kumera vormiga. Keti pikkus umbes 50 cm. Keti värvus pronksi tooni ja ripatsi taustavärv punane. Ehte materjal tsingisulam (pliivaba).

Ehtega seotud afirmatsioon: Mind austatakse, sest ma austan ennast. (Kuulsuse, maine ja hea nime tsoon).

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: ILM01 ,   Laoseis: 1
10,71 € (10%)
11,90 €

Rinnanõel suurusega 2,37 x 3,3 cm; värvus kuldne-pronks.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH80 ,   Laoseis: 10
10,53 € (10%)
11,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 9*8*12cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILM02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
269,73 € (10%)
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILM03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
76,14 € (10%)
84,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Mida paremat ettekujutust sa soovitud eesmärgi kohta omad, seda kindlamalt see täitub. Kujuta endale ette, kuidas muutused juba praegu toimuvad, usu enda võimesse, headusesse ja oskusesse teha positiivseid muudatusi oma elus. Kaasa sellesse kujutluspilti rõõm, nii et tunned kuidas kõhus hakkavad „liblikad lendama“. 

Tootekood: ILM04 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
90,59 € (10%)
Al. 100,65 €

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM08 ,   Laoseis: 15
7,96 € (10%)
8,85 €