Kaubamärgid

 

 

SUHTED

SUHTED

Mis on eduka suhte valem? Kordame siinkohal vana tuntud tõde: hea suhte aluseks on inimene, kes esiteks austab ja armastab iseennast, teiseks armastab ta oma kaaslast eluteel, kolmandaks lapsi, neljandaks vanemaid, viiendaks sõpru, kuuendaks… Meil aga on tavapärane, et pärast laste sündi langeb elukaaslane kolmandaks kui mitte veelgi taha poole.

Tegemist on eluvaldkonnaga, mis tänapäeval üha enam ja enam toetamist ja abistamist vajab. Millegipärast ootame ja nõuame abi väljaspoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja ka peab tegema mind õnnelikuks.

Kui meil on suhetes vajakajäämisi, ebaõnnestumisi, siis hakkame me enamasti parandama ja muutma teisi, täpsemalt neid kellega meil probleemid suhtlemises tekkinud on. Feng shui üks põhipostulaate on meid ümbritsevate energiate yin/yang suhe ehk vastastikune mõju ja sõltuvus. Ütleb ju feng shui õpetus sarnane tõmbab sarnast. Seega kui sinu suhtest on midagi puudu, siis pööra pilk kõigepealt iseendasse: „Miks tõmban ma sellist suhet ligi?“

Mis on suhte eesmärk? Suhete eesmärk on näidata meile erinevaid suhtlemise mudeleid ja seda selleks, et saaksime neid üha uuesti läbi töötada ja vajadusel parandada. Viimane toimub aga eelkõige läbi enesevaatluse, eneseõppimise ja enesejuhtimise, mitte kaaslase parendamise kaudu.

Suhte kvaliteet sõltub aga paljuski sellest, kuidas me suhtume suhetes esinevate mudelite läbi töötamisse. Kas võtame seda kui rasket tööd või avastamisrõõmu pakkuvat mängu?

Kunagi laulis Ivo Linna: „mäng on väikese inimese töö“, kuid mäng kuulub ka täiskasvanud inimese maailma, olles inimese elukestva õppe mänguline aspekt. Niikaua kui inimeses jätkub soovi mängida, siis niikaua püsib ka kahe inimese vaheline suhe noore ja aktiivsena, see on suhte pikaealisuse üks mootoreid. Kui mängulust kaob, siis võtame nö oma liivavormid ja läheme teise liivakasti, lootes et uus mäng on põnevam. Kindlasti ongi mõnda aega, kuid kui kauaks põnevust jätkub, sõltub taas kord suhtes olevate inimeste omavahelisest mängulustist.

Kõige tugevamini on meisse kinnistunud emotsionaalselt laetud mudelid, nagu ma ei ole midagi väärt või sa võlgned mulle midagi või ainult sina täiendad mind või ma olen ohver jne.

Me tõmbame ligi inimesi, kes on meie väära tegutsemise peeglid. See, mida me teiste juures kõige vähem sallime, on sageli varjatud osa meist endast. Seega emotsionaalseid mudeleid endale igapäev kinnitades, tõmbame me endale ligi ka vastavat suhet ja olukordi. Mudel: ainult sina täiendad mind võib muutuda kaassõltuvuseks ja sellises suhtes olev inimene ei arene, ega naudi antud olukorda. Samas ei oska ta leida väljapääsu ja seda niikaua kuni ta kordab endale ainult sina täiendad mind. Võttes seega endalt võimaluse teistega koos olles õnnelik ja rahulolev olla.

Väga kerge on süütunde ajel soostuda teiste ootustega või jäädagi end süüdlasena tundma sellepärast, et me teise soovi ei täitnud. Suhte yang aspekt hõlmab seda, et kui midagi teha teise heaks, siis peab see soov tulema südamest. Ja kui me tegutseme oma südamesunni ajel, siis saame vastutasuks seda, mis täiendab meie südamesoojust (yin energia). Suhte andmise ja saamise ehk yang/yin poolused peavad olema tasakaalus, siis on ka meie suhe harmoonias, meid toetav ja ühtlasi loov.

Üks keerulisemaid asju suhtes on loobumine vajadusest juhtida teisi, sest me saame juhtida ja kontrollida ainult oma käitumist, mitte kellegi teise oma. Küll aga on tavapärane, et feng shui nõustamise käigus küsitakse kuidas ma saan muuta oma meest, oma last, oma töökaaslast …

Töö iseendaga ja suhete tsoon on omavahel yin/yang suhtes. Mida kramplikumalt me oma suhtest kinni hoiame, seda suuremat survet me sellele avaldame. Mida enam me püüame kaaslast muuta, seda enam ta meist kaugeneb. Kui me aga arendame ennast, teame oma väärtust, tunnetame end täiuslikuna ja ei toetu teistele, alles siis oleme suutelised tõeliselt heaks suhteks.

Mis on kõige olulisem meie suhetes? Esiteks kaaslast mitte hukka mõista ja teiseks andestada. Me ei saa otsustada kellegi üle, sest me ei tea tervet pilti. Me teame selle pildi ühte (tavaliselt meie) poolt. Õnnelikku suhet aitavad kinnistada järgmised väited: minu elus on armastav ja toetav suhe või minu elus on partnerlus kalli inimesega või ma toidan teisi ja lasen ennast toita jne.

Neid väiteid on soovitav aeg-ajalt, miks mitte iga päev, korrata.

Suhte aktiviseerimisse võib kaasata ka oma kodu. Millele tähelepanu pöörata?

Kui ukselink logiseb, siis ei suuda me oma suhet koos hoida jne. Vaadake üle lingid ja uksenupud ka kapiustel. Logisevad ukselingid viitavad sellele, et meie elu on täis ootamatusi ja me ei suuda vastu võtta olulisi otsuseid.

Kui soovite oma ellu tõmmata uut partnerit, siis tuleb uue jaoks ruumi teha. Vaadake üle riidekapp. Kujutage ette uue partneri riideid oma kapis rippumas. Puhastage maja vana suhte energiast, sest lahkunud kaaslase särgi alleshoidmine ei anna uue kaaslase tulekuks võimalust.

Suhete tsoonis (samuti magamistoas) ei tohi olla üksikuid esemeid, üksiku inimese pilti või kui pildil olevat kaks eset, näiteks lilleõit, pöörduvad üksteisest ära. Samuti mõjub igasugusele suhtele halvasti mõrane, plekkidega või defektidega peegel. Küll aga sobivad siia esemed, mis sümboliseerivad meile mingit suhet või siis praegust suhet, kandilised või ümarad vormid; paarisesemed (kaks südant, tuvi, lindu, patja, tooli, lampi jne). Ka allavoogav või põimuv ripptaim.

SUHETE TSOONI (vt.joonist) esindab element maa.

  • Maa energiat kannavad endas pehmed aksessuaarid ja luksuslikkus.
  • Maast võetud värvitoonid, kuid ka roosa, valge või punane toon.
  • Madalad küünlad
  • Leebe ja rahustav muusika
  • Lõhnavad roosad, valged, punased õied
  • Alati paarikaupa, sest suhe see on paar
  • Pildid ja sümbolid, mis võimendavad romantikat, armastust ja liitu (süda, kallistavad käest kinni hoidvad paarid jne)
  • Esemed on soovitav suhete tsooni panna paarikaupa (2, 4, 6, 8 jne)

 

Kuidas oma soov aktiviseerida? Oma soov tuleb esitada läbi sõna, keha ja vaimu energia. Kõigepealt sõnasta iseenda jaoks soov või eesmärk antud valdkonna jaoks. Vajadusel pane kirja paberile (hiljem võib paberi ära põletada). Vastavas tsoonis tegutsedes (esemeid paigutades, koristades, pilti üles riputades jne) esita oma soov ja kujuta endale ette lõpptulemus ehk juba täide läinud soov. Läbi kolme etapi tegutsedes aktiviseerid sa oma alateadvuse, mis omakorda kiirendab eesmärgi saavutamist.

Kui antud eluvaldkond on ületoonuses, siis sellise inimese maine loovad teised inimesed ja kaaslased. Niikaua kuni ta teistele meeldib, teiste soove täidab on tema maine hea. Kui ta aga hakkab oma soove ja vajadusi rahuldama, saab ta kaaslaste poolt üldise halvakspanu osaliseks. Samuti ei ole sellisel inimesel aega tegeleda oma tulevikuplaanide loomise ja elluviimisega, sest kogu tähelepanu on pööratud kaaslaste teenimisele.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Abikaart mõõtudega 53 x 86 mm (nn heas mõõdus).

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV71 ,   Laoseis: 20
2,44 €

Tellitavate toodete tarneaeg kuni 55 päeva.

Kuju 14cm x 9cm x 3,5cm, kaal 0,65kg 

Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

Draakoni ja Fööniksi paar kannab endas igavese armastuse ja abieluõnne energiat. See sümbol on oma olemuselt sarnane „topeltõnnega“, täpsemalt topeltõnnega armastuse valdkonnas.

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT05 ,   Tarneaeg: 55 päeva
249,80 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol.  

Tootekood: EK01 ,   Laoseis: 6
4,90 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol.

Tootekood: EK04 ,   Laoseis: 5
4,90 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol

Tootekood: EK02 ,   Laoseis: 13
4,90 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol. 

Tootekood: EK05 ,   Laoseis: 4
4,90 €

Tutt pikkusega: 

  • Punase otsaga(1) pikkus 12 cm
  • Oranzi otsaga(2) pikkus 13 cm

Tutt kinnitatakse kas koti külge, jope külge, ukselingi külge, akna külge jne. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV11 ,   Laoseis: 11
3,04 €

Autor: Viivika Vahi

Väljaandja: V5 Project OÜ

Tootekood: FS02 ,   Laoseis: 2
10,90 €

Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

mõõdud: 45x140cm(pildi suurus 34x65cm)

Tootekood: HS37 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
132,00 €

Helkuri läbimõõt 32 mm.

NB! Sümbolit kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: HE02 ,   Laoseis: 17
7,20 €

Helkuri läbimõõt 32 mm.

NB! Sümbolit kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: HE03 ,   Laoseis: 1
7,20 €

Kahest mündist ja siidpaelast loodud abivahendisse on sisse punutud ka lõpmatuse märgi sümbol ehk lõpmatu areng, heaolu. 

NB! Abivahend tuleb väestada soovi, taotlusega! 

Tootekood: OH03 ,   Laoseis: 10
11,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Hobuse või hobustega pildi võib panna kabinetti, ettevõtte juhi ruumi, koosolekute ruumi, kodus ka õppimise ruumi või siis maine tsooni olenemata asukohast ruumis.

Tootekood: HS21 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Paabulind on uhkuse, ilu ja surematuse sümbol. Samuti tähistab paabulind väärikust, head mainet ning kõrget (ametialast) auastet.

Tootekood: HS20 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kalad tähistavad küllust, rikkust. Arv 2 tähistab yin/yang’i – tasakaalu ja harmooniat. Lootos viitab ühtsusele, puhtusele, selgusele ja sügavusele.

Tootekood: HS01 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogipukkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK08 ,   Laoseis: 2
17,40 €

Kollast värvi ümbrik raha kinkimiseks, mõõtudega: 8 cm x 17,7 cm

Tootekood: EH45 ,   Laoseis: 19
3,66 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Tootekood: HS07 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kured tähistavad pikka eluiga, järjepidevust. Kurepaar aga sümboliseerib suhet, koostööd, mõistmist, ühel eesmärgil elamist.

Tootekood: HS05 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Riputis magamistuppa pikkusega 11 cm. Kui “magamistoas” jääb erksust ja kirge liiga väheseks, siis riputatakse ruumi välja punase pipra kaunad, et tõmmata paari ellu armuküllust ja lõbu voodis.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV64 ,   Laoseis: 1
11,90 €

Mandariinpartide komplekt suurusega 40*21*26mm, kaal 120 g

Kasutamine: Mandariinparte kasutatakse alati paarina. Partide kujukesed pannakse lauale või riiulile kas näod vastamisi või nurga all, nii et nad omavahel suhtleksid.

Bagua ala, kus sobib seda aktiveerijat kasutada: Suhete, sõpruse ja armastuse tsoon.

NB! Maagilist abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV23 ,   Laoseis: 5
32,94 €

Glasuuritud rinnanõel KIRSID, mõõtudega 3,1 cm x 2,6 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH329 ,   Laoseis: 2
15,30 €

Käevõru ümbermõõduga 19 cm. Kivide suurus 12 x 18 mm (paksus 6 mm).

Ehtes on kasutatud morganiiti (kuulub berüllirühma).

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH148 ,   Laoseis: 1
84,50 €

Tiibeti kaitse ehe, kus on kasutatud dzi helmest. Käevõrus kasutatakse pruuni ehk kohvi ahhaati. Kivide läbimõõt 8 mm, dzi helme mõõdud on 10 x 30 mm. Käevõru ümbermõõt u 19 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Kuidas ehet kanda? Loe lähemalt dzi helme tutvustusest.

Tootekood: EH307 ,   Laoseis: 1
16,17 €

NB! Draakoniaastal on Metalli ja Vee elementide pesad tühjad. Metalli ja Vee energiat omav PÄRL, täidab aga puudolevad pesad.

Pärlit kandes aktiveerid sa enda sisemise võimu energia, suutes ennast nii paremini juhtida, olla iseenda peremees ning kasutada oma teadmisi, oskusi ja võimekust maksimaalselt. Eks ikka selleks, et pöörlevas hulluses iseendaks jääda. 

Mustast mageveepärlist valmistatud käekett. Pärli läbimõõt 8-9mm

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH282 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
21,60 €

Jalakett ümbermõõdule kuni 24 cm. NB! Palun mõõtke oma pahkluu ümbermõõt! Kuldse tooniga jalakett on valmisa8ud titaanisulamist ja peab kaua vastu.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH330 ,   Laoseis: 1
14,50 €

Punasest granaadist kõrvarõngad mõõtudega 8x22 mm. Ehtel kujutatakse meeli ergutavat marja. Ehtel on tugev Tule elemendi energia.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH319 ,   Laoseis: 1
11,90 €

Roosast kaltsedoonist valmistatud kaelakee/käekett. Kivide läbimõõt 6 mm, kogupikkus 76 cm. Ehet saab kanda kaelas keena, ümber randme mitmekihilise käeketina või riputada välja kodus.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH226 ,   Laoseis: 1
34,50 €

Tiibeti kaitse ehe, kus on kasutatud Tiibeti dzi helmest. Käevõrus kasutatakse kividena nn Tiibeti ahhaati (Tiibetis leiduv rohekashall ahhaat ja muude mineraalid segu). Kivide läbimõõt 8 mm, dzi helmes mõõtudega 10 x 30 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Kuidas ehet kanda? Loe lähemalt dzi helme tutvustusest.

Tootekood: EH309 ,   Laoseis: 3
28,37 €

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada nii kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH227 ,   Laoseis: 1
55,80 €

Roosakvartsist valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivide suurus 15 x 12 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH285 ,   Laoseis: 3
61,90 €

Rinnanõel mõõtudega 2,7 x 5,6 cm. Sinakas/ rohekas glasuuriga kaetud rinnanõel, mis kujutab omavahel suhtlevat papagoide paari.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH231 ,   Laoseis: 2
20,70 €

Hõbedast käevõru/käekett randmele ümbermõõduga 17-21 cm. Keti pikkust saab ise reguleerida. Ehte kaunistatud osa suurus on 3,2 x 1,2 cm. Opaali läbimõõt on 1,1 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH234 ,   Laoseis: 2
81,90 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivi läbimõõt 10 mm. Käevõru kaunistab tiigrisilma kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH258 ,   Laoseis: 3
17,90 €

Pross kleidile, üleriidele. Mõõdud 2,5 cm x 5,4 cm. Kaal 12 gr.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH218 ,   Laoseis: 1
14,40 €

Hõbedast s925 (92,5% hõbe ja 7,5 % vask) kõrvarõngad mõõtudega 3x3 cm ja kaaluga 12,7 g. Kõrvarõngad on kaunistatud topeltõnne sümboliga.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH275 ,   Laoseis: 1
104,40 €

NB! Draakoniaastal on Metalli ja Vee elementide pesad tühjad. Metalli ja Vee energiat omav PÄRL, täidab aga puudolevad pesad.

Pärlit kandes aktiveerid sa enda sisemise võimu energia, suutes ennast nii paremini juhtida, olla iseenda peremees ning kasutada oma teadmisi, oskusi ja võimekust maksimaalselt. Eks ikka selleks, et pöörlevas hulluses iseendaks jääda. 

„Šampanja“ roosast mageveepärlist valmistatud käevõru ümbermõõdule 18-26 cm. Kõevõru suurus on muudetav, reguleeritava keti abil. Pärli läbimõõt 7-8mm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH220 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
21,60 €

Roosast kassisilmast ja hõbedast valmistatud ehete komplekt. Komplekti kuulub kaelakee, käevõru ja kõrvarõngad. Kivi suurus 12 mm, käevõru ümbermõõdule 19-20 cm, kaelakee hõbedast keti kogupikkus 45 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH213 ,   Laoseis: 1
60,90 €

Rinnanõel mõõtudega 4,8cm x 4,1cm. Rinnanõelal kujutatakse 3 granaatõuna.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH266 ,   Laoseis: 9
15,30 €

Roosipuust valmistatud ripats. Kuan yin riputise kogupikkus 36 cm,  puidust osa pikkus 6,5 cm. Kaunistatud pruuni tutiga (element Maa, stabiilsus, vastupidavus, jätkusuutlikkus) ja ripatsi ülaossa on punutud lõpmatuse sümbol. Puidust nikerdatud kuju Kuan Yin’ist tõmbab ligi rahuenergiat ja halastust.

NB! Ei ole soovitatav panna kööki, vannituppa ja tualettruumi.

NB! Abivahendit üles riptades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa selle välja paned?

Tootekood: AV34 ,   Laoseis: 1
21,96 €