Kaubamärgid

 

 

SUHTED

SUHTED

Mis on eduka suhte valem? Kordame siinkohal vana tuntud tõde: hea suhte aluseks on inimene, kes esiteks austab ja armastab iseennast, teiseks armastab ta oma kaaslast eluteel, kolmandaks lapsi, neljandaks vanemaid, viiendaks sõpru, kuuendaks… Meil aga on tavapärane, et pärast laste sündi langeb elukaaslane kolmandaks kui mitte veelgi taha poole.

Tegemist on eluvaldkonnaga, mis tänapäeval üha enam ja enam toetamist ja abistamist vajab. Millegipärast ootame ja nõuame abi väljaspoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja ka peab tegema mind õnnelikuks.

Kui meil on suhetes vajakajäämisi, ebaõnnestumisi, siis hakkame me enamasti parandama ja muutma teisi, täpsemalt neid kellega meil probleemid suhtlemises tekkinud on. Feng shui üks põhipostulaate on meid ümbritsevate energiate yin/yang suhe ehk vastastikune mõju ja sõltuvus. Ütleb ju feng shui õpetus sarnane tõmbab sarnast. Seega kui sinu suhtest on midagi puudu, siis pööra pilk kõigepealt iseendasse: „Miks tõmban ma sellist suhet ligi?“

Mis on suhte eesmärk? Suhete eesmärk on näidata meile erinevaid suhtlemise mudeleid ja seda selleks, et saaksime neid üha uuesti läbi töötada ja vajadusel parandada. Viimane toimub aga eelkõige läbi enesevaatluse, eneseõppimise ja enesejuhtimise, mitte kaaslase parendamise kaudu.

Suhte kvaliteet sõltub aga paljuski sellest, kuidas me suhtume suhetes esinevate mudelite läbi töötamisse. Kas võtame seda kui rasket tööd või avastamisrõõmu pakkuvat mängu?

Kunagi laulis Ivo Linna: „mäng on väikese inimese töö“, kuid mäng kuulub ka täiskasvanud inimese maailma, olles inimese elukestva õppe mänguline aspekt. Niikaua kui inimeses jätkub soovi mängida, siis niikaua püsib ka kahe inimese vaheline suhe noore ja aktiivsena, see on suhte pikaealisuse üks mootoreid. Kui mängulust kaob, siis võtame nö oma liivavormid ja läheme teise liivakasti, lootes et uus mäng on põnevam. Kindlasti ongi mõnda aega, kuid kui kauaks põnevust jätkub, sõltub taas kord suhtes olevate inimeste omavahelisest mängulustist.

Kõige tugevamini on meisse kinnistunud emotsionaalselt laetud mudelid, nagu ma ei ole midagi väärt või sa võlgned mulle midagi või ainult sina täiendad mind või ma olen ohver jne.

Me tõmbame ligi inimesi, kes on meie väära tegutsemise peeglid. See, mida me teiste juures kõige vähem sallime, on sageli varjatud osa meist endast. Seega emotsionaalseid mudeleid endale igapäev kinnitades, tõmbame me endale ligi ka vastavat suhet ja olukordi. Mudel: ainult sina täiendad mind võib muutuda kaassõltuvuseks ja sellises suhtes olev inimene ei arene, ega naudi antud olukorda. Samas ei oska ta leida väljapääsu ja seda niikaua kuni ta kordab endale ainult sina täiendad mind. Võttes seega endalt võimaluse teistega koos olles õnnelik ja rahulolev olla.

Väga kerge on süütunde ajel soostuda teiste ootustega või jäädagi end süüdlasena tundma sellepärast, et me teise soovi ei täitnud. Suhte yang aspekt hõlmab seda, et kui midagi teha teise heaks, siis peab see soov tulema südamest. Ja kui me tegutseme oma südamesunni ajel, siis saame vastutasuks seda, mis täiendab meie südamesoojust (yin energia). Suhte andmise ja saamise ehk yang/yin poolused peavad olema tasakaalus, siis on ka meie suhe harmoonias, meid toetav ja ühtlasi loov.

Üks keerulisemaid asju suhtes on loobumine vajadusest juhtida teisi, sest me saame juhtida ja kontrollida ainult oma käitumist, mitte kellegi teise oma. Küll aga on tavapärane, et feng shui nõustamise käigus küsitakse kuidas ma saan muuta oma meest, oma last, oma töökaaslast …

Töö iseendaga ja suhete tsoon on omavahel yin/yang suhtes. Mida kramplikumalt me oma suhtest kinni hoiame, seda suuremat survet me sellele avaldame. Mida enam me püüame kaaslast muuta, seda enam ta meist kaugeneb. Kui me aga arendame ennast, teame oma väärtust, tunnetame end täiuslikuna ja ei toetu teistele, alles siis oleme suutelised tõeliselt heaks suhteks.

Mis on kõige olulisem meie suhetes? Esiteks kaaslast mitte hukka mõista ja teiseks andestada. Me ei saa otsustada kellegi üle, sest me ei tea tervet pilti. Me teame selle pildi ühte (tavaliselt meie) poolt. Õnnelikku suhet aitavad kinnistada järgmised väited: minu elus on armastav ja toetav suhe või minu elus on partnerlus kalli inimesega või ma toidan teisi ja lasen ennast toita jne.

Neid väiteid on soovitav aeg-ajalt, miks mitte iga päev, korrata.

Suhte aktiviseerimisse võib kaasata ka oma kodu. Millele tähelepanu pöörata?

Kui ukselink logiseb, siis ei suuda me oma suhet koos hoida jne. Vaadake üle lingid ja uksenupud ka kapiustel. Logisevad ukselingid viitavad sellele, et meie elu on täis ootamatusi ja me ei suuda vastu võtta olulisi otsuseid.

Kui soovite oma ellu tõmmata uut partnerit, siis tuleb uue jaoks ruumi teha. Vaadake üle riidekapp. Kujutage ette uue partneri riideid oma kapis rippumas. Puhastage maja vana suhte energiast, sest lahkunud kaaslase särgi alleshoidmine ei anna uue kaaslase tulekuks võimalust.

Suhete tsoonis (samuti magamistoas) ei tohi olla üksikuid esemeid, üksiku inimese pilti või kui pildil olevat kaks eset, näiteks lilleõit, pöörduvad üksteisest ära. Samuti mõjub igasugusele suhtele halvasti mõrane, plekkidega või defektidega peegel. Küll aga sobivad siia esemed, mis sümboliseerivad meile mingit suhet või siis praegust suhet, kandilised või ümarad vormid; paarisesemed (kaks südant, tuvi, lindu, patja, tooli, lampi jne). Ka allavoogav või põimuv ripptaim.

SUHETE TSOONI (vt.joonist) esindab element maa.

  • Maa energiat kannavad endas pehmed aksessuaarid ja luksuslikkus.
  • Maast võetud värvitoonid, kuid ka roosa, valge või punane toon.
  • Madalad küünlad
  • Leebe ja rahustav muusika
  • Lõhnavad roosad, valged, punased õied
  • Alati paarikaupa, sest suhe see on paar
  • Pildid ja sümbolid, mis võimendavad romantikat, armastust ja liitu (süda, kallistavad käest kinni hoidvad paarid jne)
  • Esemed on soovitav suhete tsooni panna paarikaupa (2, 4, 6, 8 jne)

 

Kuidas oma soov aktiviseerida? Oma soov tuleb esitada läbi sõna, keha ja vaimu energia. Kõigepealt sõnasta iseenda jaoks soov või eesmärk antud valdkonna jaoks. Vajadusel pane kirja paberile (hiljem võib paberi ära põletada). Vastavas tsoonis tegutsedes (esemeid paigutades, koristades, pilti üles riputades jne) esita oma soov ja kujuta endale ette lõpptulemus ehk juba täide läinud soov. Läbi kolme etapi tegutsedes aktiviseerid sa oma alateadvuse, mis omakorda kiirendab eesmärgi saavutamist.

Kui antud eluvaldkond on ületoonuses, siis sellise inimese maine loovad teised inimesed ja kaaslased. Niikaua kuni ta teistele meeldib, teiste soove täidab on tema maine hea. Kui ta aga hakkab oma soove ja vajadusi rahuldama, saab ta kaaslaste poolt üldise halvakspanu osaliseks. Samuti ei ole sellisel inimesel aega tegeleda oma tulevikuplaanide loomise ja elluviimisega, sest kogu tähelepanu on pööratud kaaslaste teenimisele.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol.  

Tootekood: EK01 ,   Laoseis: 6
2,90 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol. 

Tootekood: EK05 ,   Laoseis: 17
2,90 €

Autor: Viivika Vahi

Väljaandja: V5 Project OÜ

Tootekood: FS02 ,   Laoseis: 16
10,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Paabulind on uhkuse, ilu ja surematuse sümbol. Samuti tähistab paabulind väärikust, head mainet ning kõrget (ametialast) auastet.

Tootekood: HS20 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kalad tähistavad küllust, rikkust. Arv 2 tähistab yin/yang’i – tasakaalu ja harmooniat. Lootos viitab ühtsusele, puhtusele, selgusele ja sügavusele.

Tootekood: HS01 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogipukkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK08 ,   Laoseis: 3
13,50 €

Kelluke kogupikkusega 20 cm. 

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK10 ,   Laoseis: 5
18,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kured tähistavad pikka eluiga, järjepidevust. Kurepaar aga sümboliseerib suhet, koostööd, mõistmist, ühel eesmärgil elamist.

Tootekood: HS05 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Riputis magamistuppa pikkusega 11 cm. Kui “magamistoas” jääb erksust ja kirge liiga väheseks, siis riputatakse ruumi välja punase pipra kaunad, et tõmmata paari ellu armuküllust ja lõbu voodis.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV64 ,   Laoseis: 6
10,80 €

Õhukesest metallist valmistatud ruumikujunduslik dekoratsioon koolibri paarist, mida saab riputada (iminapp kinnituse) abil peeglile või klaasile või naela/konksu abil seinale. Komplekti kuulub ka iminapaga kinnitus. NB! Tegemist ei ole vitraažiga. Dekoratsiooni mõõdud on u 7 cm x10 cm.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV70 ,   Laoseis: 2
14,40 €

Mandariinpartide komplekt valmistatud roosakvartsist, suurusega 40*21*26mm, kaal 120 g

Kasutamine: Mandariinparte kasutatakse alati paarina. Partide kujukesed pannakse lauale või riiulile kas näod vastamisi või nurga all, nii et nad omavahel suhtleksid.

Bagua ala, kus sobib seda aktiveerijat kasutada: Suhete, sõpruse ja armastuse tsoon.

NB! Maagilist abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV23 ,   Laoseis: 6
32,40 €

Hõbedast käevõru/käekett randmele ümbermõõduga 17-21 cm. Keti pikkust saab ise reguleerida. Ehte kaunistatud osa suurus on 3,2 x 1,2 cm. Opaali läbimõõt on 1,1 cm. Punane granaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH234 ,   Laoseis: 2
79,20 €

Antud kelluke kasutab Suhete tsoonile omast sümbolit – kaht kala, kes moodustavad üheskoos suhteringi.

NB! Tuulekella üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK02 ,   Laoseis: 8
22,80 €

Sümboolikaga märgid on abivahendiks, et tuua erinevaid energiad oma ellu.

Märk "Topeltõnn" on läbimõõduga 32 mm.

Tootekood: MV04 ,   Laoseis: 18
3,90 €

Padjapüüri suurus on 45 x 45 cm. Padjapüüri sulgemiseks kasutatakse mugavat ja nn peidetud lukku. Pesta võib nii masina käsipesuprogrammiga kui ka käsitsi (vee soojus kuni 40˚C). Kuivatada varjulises kohas, mitte valgendada ja mitte tsentrifuugida!

Tootekood: PP15 ,   Laoseis: 3
13,50 €

Linasest kangast valmistatud ruumi kaunistavad ja aktiveerivad padjapüürid. 

Padjapüüri suurus on 45 x 45 cm. Padjapüüri sulgemiseks kasutatakse mugavat ja nn peidetud lukku. Pesta võib nii masina käsipesuprogrammiga kui ka käsitsi (vee soojus kuni 40˚C). Kuivatada varjulises kohas, mitte valgendada ja mitte tsentrifuugida!

Tootekood: PP20 ,   Laoseis: 3
13,50 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Pojengi võrreldakse Hiina luules tihti naise ilu ja graatsiaga. Pojengid sümboliseerivad Hiinas truudust ja abielu ning on sellepärast ideaalne feng shui abivahend magamistoa tasakaalustamisel. Lisaks ilule on pojengis peidus ka majanduslik küllus ja edukus.

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: HS34 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Kolmas raamat sarjast "Feng shui ja bagua"

Mis on eduka suhte valem? Tegemist on eluvaldkonnaga, mis tänapäeval üha enam ja enam toetamist ja abistamist vajab. Millegipärast ootame ja nõuame abi väljaspoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja ka peab tegema meid õnnelikuks. 
Kui meil on suhetes vajakajäämisi, ebaõnnestumisi, siis hakkame me enamasti parandama ja muutma teisi, täpsemalt neid, kellega meil probleemid suhtlemises tekkinud on.

Tootekood: RM03 ,   Laoseis: 2
24,50 €

Mis on eduka suhte valem? Tegemist on eluvaldkonnaga, mis tänapäeval üha enam ja enam toetamist ja abistamist vajab. Millegipärast ootame ja nõuame abi väljaspoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja ka peab tegema meid õnnelikuks. 
Kui meil on suhetes vajakajäämisi, ebaõnnestumisi, siis hakkame me enamasti parandama ja muutma teisi, täpsemalt neid, kellega meil probleemid suhtlemises tekkinud on.

Tootekood: AT02
9,90 €

Põlisrahvad on alati arvanud, et soovide täidesaatmiseks on vaja tuld

Mõõdud: läbimõõt 7cm, kõrgus 8cm. Küünal on käsitsi valmistatud ja väestatud. 

Mõtle läbi oma soovid, süüta küünal ning esita soov.

Tootekood: KN02 ,   Laoseis: 21
10,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Veelinnud, eelkõige pardid, väljendavad armastust ja ühtehoidmist. Pardimotiivi peamine tähendus on truudus.

Tootekood: HS03 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Võtmehoidja "Topeltõnn" on läbimõõduga 25 mm või 32 mm.

Tootekood: MV05 ,   Laoseis: 21
Al. 3,90 €