Kaubamärgid

 

 

Kits

Kits

Kitse energias inimesed on …https://www.seeder.ee/kitse-energias-inimesed-on/

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, ...

Tee alati kõik õigesti; nõnda täidad mõne inimese soovi ja üllatad ülejäänuid. Mark Twain, Kits. 

Kits on hea ja kaastundlik. Te armastate rahu, vaikust ja kauneid kunste.
Märksõnad: rahulikkus, kohanemisvõimelisus, ausus, loovus, siirus, seksikus.

Lamba inimene on karja ehk seltskonna, suure perekonna inimene. Kits seevastu eelistab üksikuid sõpru. Armastavad tantsu, laulu. Kujutavas kunstis eelistab lammas joonistamist, pastelle, summutatud värve. Lähisuhetes hindab püsivust. Perekonnaelul on lambal suur osa. Elukutselt sobivad lambale need, kus tuleb teha meeskonnatööd, muusik, tantsija, loomupäraste inimestega koostöötamine (heaolu või tööjõuga seotud ametid). Lammas peab kõiki teisi liikmeid, kes nad ka poleks, samuti lambaks. Ja keeldub uskumast, et sõbrad ja töökaaslased ei jaga samu arvamusi, ega vaimustu samadest asjadest. Paljud peavad lammast naiivseks ja kergesti mõjutatavaks. Ent lamba arvamuste eiramine võib kaasa tuua pahandusi: äärmuseni viidud lammas võib muutuda vihaseks jääraks, hukatuslike tagajärgedega. Töös on nad edukamad, kui saavad tegeleda inimestega ja asjadega ning jätta probleemid asjatundjate jaoks. Lamba välimus on positiivne, sõbralik – ta valib alati rõivastuse, mis on ühteaegu mugav kui meeldiv, millega sobib minna ärikohtumisele või otse õhtusele meelelahautusele.

Puukits kipub muretsema rohkem kui teised Kitsed. Ta on romantiline, leppiva loomusega, lahke ja armastatud. See on üliviisakas Kits, kellel on väga hea huumorimeel. Puukits on kõige sentimentaalsem Kitse-elemendi kombinatsioonide hulgas ning püüab innukalt meeldida neile, keda ise armastab. Ta on hoolitsev Kits, kes on kaastundlik hulkuvate loomade suhtes ja osavõtlik sõprade vastu, kellele õnn on selja pööranud. Puukits jagab lahkelt oma ressursse.

Tulikits on tugev isiksus. Ülimate kunstiliste annetega õnnistatud Kits on sünnipärane kirjanik, poeet ja kunstnik. Tulikits on väljendursrikkam kui teised Kitse-elemendi kombinatsioonide esindajad. Lahke ja karismaatiline Kits inspireerib teisi ja on üks väheseid Kitsi, kes on piisavalt agressiivne, et juhiks hakata. Ta on ekstravert ja võluv, kuid võib olla ka enesekeskne ja manipuleeriv.

Maakits on sümpaatne, aus ja meeldib kõigile. Finantsiliselt õnnelikul Maakitsel on maitset luksuse ja peenemate asjade suhtes. Maakits on Kitse-elemendi kombinatsioonide hulgas kõige umbusklikum ja kahtlustavam. Tal on kõige ennustamatumad meelemuutused ja mõtted. Maakits ei ole nii vastutulelik kui teised Kitsed ning tema sõprus peab ajaproovile vastu. Ta on Kitsede hulgas kõige artistlikum ja sügavalt mõtlevam Kits; inimene, kes elab unistuste ja fantaasiate maailmas.

Metallkits peidab oma muretu välimuse abil sõdalase südant. See inimene ei ole nii ohutu, kui pealt paistab, ning on energeetilisem ja otsusekindlam kui teised Kitse-elemendi kombinatsiooni esindajad. Metallkits on perfektsionist ja tal on kalduvus hinnanguid anda. Ta on kummaline segu kompromissist ja kangekaelsusest ja iseseisvusest, ning sõltuvusest, näides tihti väga vastuolulisena. Metalli mõju Kitsele on mõnedes olukordades kerge ja lihtne, kuid teistes paindumatu ja kompromissitu. 

Vesikits on Kitsede seas kõige sensuaalsem ning tal on imetlusväärne tänavatarkus. Ta vajab palju emotsionaalset tuge, kuid ka lojaalsus on Vesikitsele ülimalt oluline. Poeetide read kubisevad Vesikitsedest ning paljud andekad kirjanikud, kunstnikud ja näitlejad on sündinud selle loomamärgi ja elemendi kombinatsioonis. Vesikits on kõige rahuarmastavam Kits ja ta on resoluutselt humanitaarne.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8*16,5cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILKi02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
269,73 € (10%)
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILKi03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
76,14 € (10%)
84,60 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL15 ,   Laoseis: 39
3,29 € (10%)
3,66 €

Loomamärgi (aastaloom, päevaloom) ripats, võtmehoidja kogupikkusega u 6 cm, pronksise tooniga. Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputisena ukse küljes, lambi küljes, koti küljes, riietuseseme küljes, autos peegli jne küljes.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILKi07 ,   Laoseis: 2
12,60 €

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

Loomamärgi saab riputada ruumi, aga ka autosse, koti külge, võtmekimbu külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: IKKi06 ,   Laoseis: 5
9,06 € (10%)
10,07 €

Märgi läbimõõt on 32 mm

Tootekood: MV01 ,   Laoseis: 23
2,47 € (10%)
2,75 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: ILKi ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
90,59 € (10%)
Al. 100,65 €

Läbimõõt 25 mm 

Tootekood: LM09 ,   Laoseis: 28
7,96 € (10%)
8,85 €