Kaubamärgid

 

 

Siidimaal Draakon (tellitav toode)

Tootekood: ILD03
Kaubamärk: EOFS
Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Hind:
Al. 100,65 €

Parameetrid


* Värv

* Möödud (laius x kõrgus)

Kogus: - +

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Vastupidiselt lääne sümboolikale on Aasia draakon heatahtlik ja leebe. Hani dünastia ajal (206 eKr – 220 pKr) kasutati viieküünelist draakonit yang’i kaitseembleemina, sest selle jõudu samastati äikese, tormi, välgu ja tornaado jõuga. Usuti, et draakon kinkis maailmale vaimsed teadmised, õnne, viljakuse ja surematuse.

Iidsel Hiina draakonil on roomaja keha ja sarved ning ta purskab suust kuuma tuld.

Aastasadu on draakon tähendanud head, kauakestvat õnne. Legendide järgi puhkab draakon talvel maapõues ja ärkab koos uue aasta ehk kevade saabumisega. Siis ilmutab ta end maailmale Hiina kalendri järgi uue aasta teise nädala teisel päeval (veebruaris). Sellepärast osaleb draakon alati ka Hiina uusaastapidustustel.

Draakoni ilmumine toob kaasa soojema ilma, äikese, uue alguse ja toitva vihma. Kuna draakon on hea õnne võrdkuju, siis kasutatakse teda sümbolina näiteks väravatel, katustel, keiserlikel lippudel, riietel.

Draakon esindab meesalget ja tema vastand on naisalget kandev fööniks. Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

Feng shui filosoofiast tuntud nelja elemendi teoorias on draakon tiigri, kilpkonna ja fööniksi kõrval üks põhiloomadest, kes kannab endas päikesetõusu, uut algust ja kevadet, aga ka loomingulisuse alget. Seetõttu kutsutakse teda roheliseks draakoniks. Feng shui’s on draakon energia, jõu ja rikkuse sümbol.

Draakon esindab hoone, ruumi, aia vasakpoolse osa energiat. Seega on soovitatav hoone vasakut tiiba tugevdada Puu stiihiaga, eelkõige taimede, puitmööbli ja looduspiltidega, miks mitte ka draakoni kujuga. NB! Hoone vasakpoolne tiib jääb peauksest sisse minnes vasakule. 

Rakendusala:

  • Ruumide möbleerimisel paigutada nn draakonialasse, hoone vasakpoolsesse tiiba, liikumist väljendavaid pilte.
  • Välisruumis, aias on soovitatav istutada draakoniossa suuri puid, rajada kõrgeid ja efektseid hekke, kuid sobib ka nauditav lehtla.
  • Õnne ja edu ligimeelitamiseks ja sihikindluse toetamiseks võib draakonit kujutavat skulptuuri kasutada nii sise- kui välisruumis, pilti tohib kasutada ainult siseruumis.

Bagua ala, kus sobib seda aktiveerijat kasutada:

  • Raha, rikkuse ja rahulolu tsoon.
  • Perekonna, sugupuu ja mineviku tsoon.

Afirmatsioon, mida kasutada perekonna, sugupuu ja mineviku tsooni toetamiseks: Ma alistun uuele energiale ja usaldan oma vaistu.

Maale on võimalik tellida kahes erinevas mõõdus: 30x100cm(pildi suurus 22x45cm) ja 45x140cm(pildi suurus 34x65cm) kahe erineva taustavärviga. 

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kalad tähistavad küllust, rikkust. Arv 2 tähistab yin/yang’i – tasakaalu ja harmooniat. Lootos viitab ühtsusele, puhtusele, selgusele ja sügavusele.

Tootekood: HS01 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kured tähistavad pikka eluiga, järjepidevust. Kurepaar aga sümboliseerib suhet, koostööd, mõistmist, ühel eesmärgil elamist.

Tootekood: HS05 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Mida paremat ettekujutust sa soovitud eesmärgi kohta omad, seda kindlamalt see täitub. Kujuta endale ette, kuidas muutused juba praegu toimuvad, usu enda võimesse, headusesse ja oskusesse teha positiivseid muudatusi oma elus. Kaasa sellesse kujutluspilti rõõm, nii et tunned kuidas kõhus hakkavad „liblikad lendama“. 

Tootekood: HS19 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tiiger tähistab juhti ja juhtimistarkust. Vanas Hiinas oli tiiger kõige ohtlikum, targem ja tugevam loom. Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: ILT04 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

 

Tootekood: AV17 ,   Laoseis: 6
2,70 €