Kaubamärgid

 

 

Abikaart DRAAKONKILPKONN

Tootekood: DA45
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 5
Hind:
3,00 €
Kogus: - +

Number 8 bagua ala Teadmiste ja õppimise tsoon. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias ja seotud eelkõige ametialase tegevusega, karjääriredelil ülespoole liikumisega, ameti vahetamisega või uue töökoha otsimise ja leidmisega. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on DRAAKONKILPKONN.

Samuti toetab see ala inimeste akadeemilisi saavutusi. Hea aeg, et liikuda välismaailmas ja kogeda laiemat tähelepanu.

Selle bagua energiasse on sisse kirjutatud autoriteedi, juhi ja võimu energia. Kui soovid tõusta oma staatusega, tegeleda poliitikaga, siis toeta seda ala. Siitkaudu saab tegeleda ka maine küsimustega, brändinguga.

Teadmiste bagua abil saab toetada sõjaväge, korrakaitsjaid, aga ka sõja energiat. Ala toetab inimest, kes teab kes ta on ja kes kõneleb teistega ausalt.

Kui aga selles bagua alas asub kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi asukoht), siis võib see põhjustada üksindust, probleeme seadusega, vaimset ülepinget. Tugevamalt mõjutab see meest. Sellisel juhul tuleb seda ala kindlasti kaitsta ja kasutada abikaarti.

Sarnased tooted

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM07 ,   Laoseis: 21
8,85 €

Kuldse draakoni ja pärliga rinnanõel, läbimõõduga 3,5 x 4 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH39 ,   Laoseis: 20
15,40 €

Elegantne käevõru punasest tiigrisilmast.Ehte kivide suurus 15x20 mm, käevõru ümbermõõduga 19-20 cm.

NB! Punane tiigrisilm on Draakoniaasta armastuse kivi!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA09 ,   Laoseis: 5
74,20 €

Tõeliselt efektne draakoniga ehe, mis kannab endas keisri, juhi, liidri, vastutaja energiat. Hõbedatooni käevõru meestele, ümbermõõduga 21 cm. Draakoni kehaosa mõõdu 12mmx14mm. Ühe lüli pikkus 10mm. Peaosa veidi suurem, uhkete kaunistustega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: DA27 ,   Laoseis: 2
41,20 €

KESKUS Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal ebasoodne ja mõjutab eelkõige meesalget  muutes ta elus toimuvatele muutustele vastuvõtlikumaks. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on TULILIND.

Tootekood: DA42 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
3,00 €