Kaubamärgid

 

 

Siga

Siga

1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995…

Kui naerad tihti ja palju, pälvid tarkade inimeste austuse ja laste poolehoiu, teenid ausatelt kriitikutelt kiiduavaldusi ja kannatad ära võltside sõprade reetlikuse, hindad ilu, näed teistes vaid parimat, muudad maailma veidi paremaks ükskõik kas terve lapse, aialapi või mõne ülikasuliku teoga ning tead et vähemasti keegi on tänu sinu olemasolule kergemalt hingata saanud – siis see tähendabki õnnestumist. Ralph Waldo Emerson, Siga. 

Siga on kergeusklik, sõbralik ja emotsionaalne.
Märgusõnad: sensuaalsus, heldus, rõõmsameelsus, innukus, sallivus.

Nad on sõbralikud, soojad, helded ja rõõmsameelsed. Nende kodu on mugav, luksuslik, hubane. Perekonnas kuuletuvad talle kõik hea meelega. Alati leidub seale kodus mugav tool, kuhu istuda. Sea ilus ümbrus on tema enda ränga töö vili. Kui siga satub tööle õigesse kohta ja õigel ajal, siis ei ole tegemist õnneliku juhuse vaid hoolika ettevalmistusega. Kuna siga püüab kõigile meeldida, siis arvatakse, et on loogiline kui ta seab oma tegemisi teiste soovide järgi. Siga võidakse sageli petta, eriti rahaasjades. Seale sobilikud elukutsed on seotud teenindusega: kodusisustus, sisekujundus, hotellindus jne. Sotsiaaltalitlus. Siga armastab rõivastuda moodsalt, kui ta eelarve lubab. Oluline on rõivaste kandmise mugavus, praktilisus.

Puusiga on tasakaalukas ja võluv inimene, kes armastab olla loodusele, metsale ja maale lähedal. Puu on selle Sea jaoks muusarollis, ning ta võib end väljendada läbi kunstide. Hirmutava vaistu ja mõjuga Puusiga on kirglik, nilbe ega suuda ilma füüsilise armastuseta elada. Puu element võib Sea panna nii toidu kui joogiga liialdama.

Tulisiga on otsuse- ja enesekindlam kui teised Sea-elemendi kombinatsioonide esindajad. See on võluv, oma arvamusega, seiklushimuline ja energiast kiirgav inimene. Tulisiga on tänu oma ambitsioonikuse ja puhta südame kombinatsioonile rahaliselt kõige õnnelikum. Tuli annab juhivõimed ja vapruse hinge ning seetõttu otsustab Tulisiga tihti olla ametilt „kiirreageerija". Paljud neist on tuletõrjujad, politseinikud ja kiirabitöötajad.

Maasiga on nupukas ning hea kujutlusvõimega, kuid tõeliselt realistlik ja materialistlik inimene. Maasiga on tugev ja enesekindel ning naudib oma sisemise ringi usaldusväärsete sõpradega suhtlemist. See on esineda armastav Siga, kes võib oma kunsti väljendada läbi praktiliste ja pragmaatiliste meediumide, nagu arvutid ja loogilised süsteemid. Selle loomamärgi-elemendi kombinatsiooniga inimene tundub olevat kuulekas, kuid tegelikult kontrollib ta tegevust kulisside tagant.

Metallsiga armastab kindlat ning etteaimatavat elu ning kontrollib kõike oma väga analüütilise pilguga. Metallsiga on kõige jäigem Sea-elemendi kombinatsioon ning ta võib vahel head olukorrad eemale heita, kuna need ei ühildu tema ootustega. Metallsiga on ambitsioonikas ning selgelt nägev ning seetõttu naudib tihti edu. Tal on soojem ja väljapoole suunatum olemus kui teistel Sea-elemendi kombinatsiooni esindajatel ning tavaliselt on tal suurem sõpruskond kui teistel Sigadel.

Vesisiga on häbelik ja vaikne, samas võimeline end selgelt väljendama. Ta on töörügaja ja lojaalne, kuid võib varases eluperioodis tunda end ohjeldatuna. Seda inimest ei huvita üldse võistlus ja ta otsib vaikust ja rahu. See Sigade perekonna kõige vaiksem liige on intuitiivne ja tal võib olla lausa selgeltnägemisvõime. Ta eelistab elada turvalises ja mugavas armastust ning kiindumust täis maailmas.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tähelepanu Ahvi aastal, Ahvi päevamärgis, Ahvi kuul ja Ahvi tunnil sündinud inimene. Sa oled eriti vastuvõtlik Tiigri ja Ahvi energiate põrkumisele. See annab teada, et probleeme ja takistusi esineb liikumises, liiklemisel, aga ka liigutamisel. Seega oled n.ö kätest, jalgadest seotud, ehk piiratud. Tugeva surve all on ka reisimise energia. Feng shui soovitab kanda enda läheduses SEA sümboolikaga kaitseamuletti.

Vaata, kas Sinu sünnikaardis on AHVI loomamärki:  Ahvi energias inimesed (kliki)

Tootekood: KL19 ,   Laoseis: 10
3,66 €

Loomamärgi (aastaloom, päevaloom) ripats, võtmehoidja kogupikkusega u 6 cm, pronksise tooniga. Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputisena ukse küljes, lambi küljes, koti küljes, riietuseseme küljes, autos peegli jne küljes.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILS06 ,   Laoseis: 2
12,60 €

Märk on läbimõõduga 32 mm.

Tootekood: MV09 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
2,75 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 35 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8*13cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILS 7 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILS03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Ida loomaring - SIGA

(1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019…)

Tootekood: HS23 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Võtmehoidja läbimõõt 25mm 

Tootekood: MV10 ,   Laoseis: 12
8,85 €