Kaubamärgid

 

 

Koer

Koer

Koera energias inimesed on....https://www.seeder.ee/koera-energias-inimesed/

1910, 1922, 1936, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006…

Igal ränduril tuleb need kaardid vastu võtta, mis elu talle pakub. Ent kui need tal kord käes on, saab ainuüksi tema otsustada, mil viisil mängu võita.Voltaire, Koer. 

Koer on abistav, julgustav ja ergas. Ta on aus ja printsipiaalne, energiline ja helde.
Märgusõnad: lojaalsus, tundlikkus, kõlbelisus, usaldusväärsus, kujutlusvõimelisus.

Kindlameelne, tugev, vapper koer see on turvalisuse ja kaitsmise funktsioon. Koer valitseb maja, siga valitseb kodu. Koer valvab väljast, siga valvab seest. Koer on seotud ka ehituskonstruktsioonidega. Koerad eelistavad üürimise asemel osta. Nad vahetavad sageli elukohta ja alati suurema maja vastu. Koer on säästva loomuga ja nõus kaugemate eesmärkide nimel paljuski loobuma. Koer on kõva töörabaja, harjunud igas olukorras toime tulema. Suudab taluda raskeid tingimusi. Koera kaitsev loomus teeb temast truu ja usaldusväärse sõbra. Võõrasse suhtuvad kahtlustavalt, sõprussidemete puhul jäävad ustavateks. Neile meeldib aidata. Aeg-ajalt on liiga usaldatavad ja seetõttu kasutatakse teda tihti ära. Koera aasta inimesed on harilikult lahked ja muretud, võivad mõne andestamatu rünnaku peale äkkvihasse sattuda. Koertele meeldib kui kodu on kindel sadam, puhas ja korralik. Vanemate ja laste sidemed on tihedad, pereasjad aga üllad. Koerad naudivad maaeluga seotud harrastusi, sportimist. Koera loomusega sobib ka kinnisvaraäri, ehitamine, renoveerimine. Tal peab olema võimalus töötada väljas, sest kinnises tehases või bürooruumides töötamine masendab teda. Koera välimuses on alati tunda arukust ja praktilisust, naised eelistavad energilist stiili, mehed on mängulisemad.

Puukoer on armastav, nooruslik ja tuntud oma kindlate veendumuste tõttu. Tema on Koera-elemendi kombinatsiooni ,,meeskonnamängija". Idealistlik ning õpihimuline Puukoer on populaarne ning loob teistega lähedasi suhteid. Ta on võluv, meeldiva välimusega inimene, kes kaitseb oma väärtusi visalt ja taktitundeliselt. Valvel ja õpetav Puukoer suudab kergelt organiseerida suurt projekti ja juhtida suurt inimhulka.

Tulikoer on dünaamiline ja saab teistega hästi läbi. Ta on sõgedalt enesekindel, jõuline ja kiirgab energiast. Ülimalt elavaloomulisel ja avameelsel Tulikoeral ei ole probleeme eneseväljendusega ning ta võib soovida minna poliitikasse või meelelahutusärisse. Tulikoeral on veetlev ja sõbralik loomus, mis varjab tagasihoidlikku ja ärevil hinge. Ülimalt võluv Tulikoer seisab maruliselt oma arusaamade eest, olles raevukas vaid siis, kui diplomaatia enam ei aita.

Maakoer on suure tunnustus-ja hindamisvajadusega. Ta võib end täielikult eesmärgile või sotsiaalse ambitsiooni täitumisele pühenduda. Maakoer on armastuses pika meelega ning nii iseseisev kui ka andekas. Siiski võidakse teda ära kasutada tänu tema ülemäära lahkele loomusele. Maakoer kaitseb kiivalt oma kodu ja armsaid inimesi, on ülimalt uhke ja temale võib loota kui õiglasele ja erapooletule vahemehele.

Metallkoer ei ole nii palju mõjutatud välistest põhjustest kui teised Koera-elemendi kombinatsioonide esindajad ning see iseseisev mõtleja käib oma rada pidi. Kui kuskil või kellelgi on viga, siis Metallkoer märkab seda kohe. Metallkoer on väga edule orienteeritud ning oma pühendumuses stabiiine. See inimene ei ole koormatud Koerte tavapärase ärevusega, kuid tema lojaalsuse ja aususe põhimõtted jäävad üsna püsivateks. Metallkoer kõigub materiaalse edu saavutamise soovi ja võrdselt tugeva vaimse mõtiskluse soovi vahel. Ta on tõsisem kui teised Koerad ja jääb idealist-realistiks.

Vesikoer on andekas ia intuitiivne. Ta võib õige eesmärgi nimel olla väga veenev ning teised näevad teda kui kena ja kaastundlikku inimest. Veel on juba niigi õrnahingelisele Koerale ülimalt empaatiline mõju ja see annab Koerale võimaluse tuua suuri ohvreid. Alati kohusetruu ja voorusliku Vesikoera põhiloomuses on olla lojaalne. Vahetevahel on tal puudu enesekindlusest, ning see emotsionaalne Koer vajab teistelt palju julgustust, et oma kahtlusi leevendada.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tähelepanu Kuke aastal, Kuke päevamärgis, Kuke kuul ja Kuke tunnil sündinud inimene. Sa oled eriti vastuvõtlik Jänese ja Kuke energiate põrkumisele, mis nõrgestab tervist, võib luua ohtlikke hetki, kus on ka tulirelvi ka võib näha verd. Feng shui soovitab kanda enda läheduses KOERA sümboolikaga kaitseamuletti.

Vaata, kas Sinu sünnikaardis on KUKE loomamärki: Kuke energias inimesed (kliki)

Tootekood: KL18 ,   Laoseis: 8
3,66 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 10,5*8*14,5cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILKo ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILKo03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Vanasti usuti, et koer võib kõik kurjad vaimud eemale juhtida (eriti hinnatud olid valged koerad).

Tootekood: HS12 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM02 ,   Laoseis: 2
8,85 €