Kaubamärgid

 

 

Abikaart VALVEDRAAKON

Tootekood: DA46
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 7
Hind:
3,00 €
Kogus: - +

Number 9 bagua ala on Maine ja oma Mina tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias, mis on seotud pettustega, valeinfo jagamisega, kuulujuttudega, autoriõiguste vargustega, reetmisega, inimeste vaheliste vääritimõistmisega ja sellest tulenevate konfliktidega. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on VALVEDRAAKON.

Kuna Draakoni aasta algab pärast 4.veebruarit ehk nö valges, siis ei püsi asjad salajas, vaid neil on kalduvus ilmsiks tulla. Maine tsooni Tule elementi kustutatakse tugevalt ja see tekitab vastuseisu, mis omakorda loob vastuhakku, mässu ja segadust. Sel aastal on oluline rääkida ausalt, leppida kokku konkreetselt ja tegutseda üksmeelselt. Kerge on inimesi, rahvaid, riike, organisatsioone, ettevõtteid tõsta taevasse ja siis lasta kukkuda puruks. Aktiivne on autorõigustega seonduvad teemad, identiteedi vargused, piiride pidev nihutamine.

Kui sinu kodus asub siin bagua alas magamistuba (eelkõige voodi) või elutuba, siis tuleb seda ala kindlasti abikaardiga kaitsta.

Nagu igas energias on ka siin head võimalused olemas. Siitkaudu saab aktiveerida romantikat, abiellumist, metafüüsilisi teadusi, igasugust uurimistööd, lahendada juriidilisi küsimusi, õppida võõrkeeli.

Sarnased tooted

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM07 ,   Laoseis: 21
8,85 €

Mustast turmaliinist käevõru ümbermõõdule 18.-19 cm. Kivide suurus 10 mm, ühe suure kivi suurus 10 x 15 mm. Kivile on graveeritud fööniks. Fööniksi energia toob Draakoniaastal inimese ellu häid kaasteelisi, sõpru, koostööpartnereid ja kes soovib ka armastust.

NB! Tegemist on reisienergiat (liikumise energiat) kandva ehtega. Vanad hiinlased uskusid, et selline ehe aitab teelist teekonnal ja pakub uusi võimalusi reisimisel, liikumisel. Ehet kaunistab fööniksi kujutis. Draakon tajub tugevat tõmmet fööniksi suunas, tuues seeläbi reisijale kaitset, häid teekaaslasi ja sõpru kodunt kaugel. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH315 ,   Laoseis: 2
20,70 €

Plastikkaart mõõtudega 54mm x 87mm. Kaardi mõõdud on yin/yang, tasakaalu, energias. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA02 ,   Laoseis: 9
4,50 €

Number 2 bagua ala on Suhete tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart LÕPUTU ARENG

Tootekood: DA39 ,   Laoseis: 11
3,00 €

Võtmehoidja - läbimõõt 25mm

NB! Aktiveerijat kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA52 ,   Laoseis: 18
8,90 €