Kaubamärgid

 

 

Ahv

Ahv

Ahvi energias inimesed on https://www.seeder.ee/ahvi-energias-inimesed/

1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, ...

Kõik, mida sa hästi oskad, aitab sind õnnele lähemale. Bertrand Russel, Ahv.

Ahv on uudishimulik ja aktiivne. Te olete leidlik, hea kujutlusvõimega ja innustav.
Märgusõnad: iseseisvus, elavus, kiire taibukus, lõbustavus, leidlikkus, mitmekülgsus.

Ahv see on yang ehk tehniline ja asjatundlik. (kukk on tema yin pool). Ahv tähendab võimet töötada metalliga – alates vääriskividest kuni hiiglasuurte masinateni välja. Ahvil on hea keel ja see on võimekas kohtuprotsessidel. Ahvidel on tundlikud käes – hea kirurg kuni üliedukas varas. Kuigi ahv on väga nupukas, tuleb tema leiutistesse suhtuda ettevaatusega liigse sahmimise tulemusena võivad muutuda hoopis katastroofiks. Ahvi rahaasjad on kaootilised – tal on elus nii rahakaid kui rahatuid perioode. Ahvi kodus on raske saavutada kodurahu, sest lapsed võtavad hüperaktiivsest vanemast eeskuju. Kui ahv on meeskonnas õigete inimestega, siis lööb tema aktiivsus sädelema: ta paiskub entusiastlikult auahnetesse plaanidesse / projektidesse, mis teenivad üldist imetlust. Ahv väldib tavaliselt efektseid lahendusi ja eelistab väikesi ja keerulisi detaile. Väikesed mustrid, peenekoelised kangad, õrnad ehted.

Puuahv on nutikas ja entusiastlik, kuid tal võib olla raskusi aja või tempo maha võtmisega. Sellel Ahvil on nii endale kui teistele seatud kõrged standardid. Nad on seltsivad, sotsiaalselt vilunud ning teravmeelse huumorimeelega. Puuahvile on oluline isiklik väljendusvõime ning ta võtab aktiivselt elust osa. Tema uudishimulik meel soovib lahendada keerukaid probleeme ja tal pole kunagi ressursipuudust.

Tuliahv on võistlejahingega ja populaarne. Tal on palju erinevaid huvisid. See energiline ja elav Ahv on probleemide lahendaja ja tegutseb ise. Tuliahv on loov, nutikas ja ülimalt võistlushimuline. Tule element annab juurde vitaalsust ja head tervist, kuid ta võib kulutada liiga palju oma energiat. Tuliahvi viljakas fantaasia on aluseks üliandekale, kuid kahtlustavale loomusele. 

Maaahv on hästi informeeritud, heasoovlik ja lahke. Ta võib olla neetult perfektsionistlike maneeridega ja olla pragmaatilisem ning realistlikum kui teised Ahvid. Enamik nende tegevusest on motiveeritud soovist laieneda ja ihalusest parandada oma varalist seisu. See Ahv armastab tegevusi, mis kannavad vilja, ja neid peibutab spekulatsioon, müük ning kinnisvara. Maa-ahv võib karta tulevikku; siiski on teda õnnistatud finantsilise intuitsiooni ja hea rahalise vaistuga.

Metallahv on iseseisev ning nupukas. Samal ajal kui see inimene on pühendunud, võib ta läbikukkumiste tõttu muutuda pettunuks ning ei ole oma elutempoga rahul. Metallahv kipub oma veendumustes olema paindumatu, teda paelub metafüüsika ja ta ei ole nii sotsiaalne kui teised Ahvid. Metallahv püüdleb kõrge sotsiaalse positsiooni poole ja ta on ekspert plaane täide viima. Ta on tavaliselt seotud idee kokkupanemisega. 

Vesiahv on tolerantne ning hoolitsev. Ta on teiste Ahvi-elemendi kombinatsiooni inimestega võrreldes tagasihoidlikum. Ta võtab harva end liiga tõsiselt ja on täis huumorit ning rõõmsameelsust. Vesiahv vajab väga teistega suhtlemist. Nad ei armasta oma innuka mõtlemisega igavust, rutiini voi stagnatsiooni. Vesiahv on salakavala loomusega, ja lisaks on tema eesmärgiks teiste mõjutamine ja veenmine.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8*13,5cm, kaal:  590g 

 NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILA02 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM        

Tootekood: ILA03 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
84,60 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL16 ,   Laoseis: 45
3,66 €

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

Loomamärgi saab riputada ruumi, aga ka autosse, koti külge, võtmekimbu külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILA06 ,   Laoseis: 2
10,07 €

Märgi läbimõõt - 32 mm

Tootekood: MV17 ,   Laoseis: 2
2,75 €

Märgi läbimõõt - 32 mm

Tootekood: MV16 ,   Laoseis: 15
2,75 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: ILA05 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Võtmehoidja läbimõõt on 25 mm.

Tootekood: AA02 ,   Laoseis: 30
8,85 €