Kaubamärgid

 

 

Draakon (tellitav toode)

Tootekood: ILD01
Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Hind:
299,70 €
Kogus: - +

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 12,5*8.5*12cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Vastupidiselt lääne sümboolikale on Aasia draakon heatahtlik ja leebe. Hani dünastia ajal (206 eKr – 220 pKr) kasutati viieküünelist draakonit yang’i kaitseembleemina, sest selle jõudu samastati äikese, tormi, välgu ja tornaado jõuga. Usuti, et draakon kinkis maailmale vaimsed teadmised, õnne, viljakuse ja surematuse.

Iidsel Hiina draakonil on roomaja keha, sarved ja tiivad ning ta purskab suust kuuma tuld.

Aastasadu on draakon tähendanud head, kauakestvat õnne. Legendide järgi puhkab draakon talvel maapõues ja ärkab koos uue aasta ehk kevade saabumisega. Siis ilmutab ta end maailmale Hiina kalendri järgi uue aasta teise nädala teisel päeval (veebruaris). Sellepärast osaleb draakon alati ka Hiina uusaastapidustustel.

Draakoni ilmumine toob kaasa soojema ilma, äikese, uue alguse ja toitva vihma. Kuna draakon on hea õnne võrdkuju, siis kasutatakse teda sümbolina näiteks väravatel, katustel, keiserlikel lippudel, riietel.

Draakon esindab meesalget ja tema vastand on naisalget kandev fööniks. Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

Feng shui filosoofiast tuntud nelja elemendi teoorias on draakon tiigri, kilpkonna ja fööniksi kõrval üks põhiloomadest, kes kannab endas päikesetõusu, uut algust ja kevadet, aga ka loomingulisuse alget. Seetõttu kutsutakse teda roheliseks draakoniks. Feng shui’s on draakon energia, jõu ja rikkuse sümbol.

Draakon esindab hoone, ruumi, aia vasakpoolse osa energiat. Seega on soovitatav hoone vasakut tiiba tugevdada Puu stiihiaga, eelkõige taimede, puitmööbli ja looduspiltidega, miks mitte ka draakoni kujuga. NB! Hoone vasakpoolne tiib jääb peauksest sisse minnes vasakule. 

Rakendusala:

  •  Ruumide möbleerimisel paigutada nn draakonialasse, hoone vasakpoolsesse tiiba, liikumist väljendavaid pilte.
  • Välisruumis, aias on soovitatav istutada draakoniossa suuri puid, rajada kõrgeid ja efektseid hekke, kuid sobib ka nauditav lehtla.
  • Õnne ja edu ligimeelitamiseks ja sihikindluse toetamiseks võib draakonit kujutavat skulptuuri kasutada nii sise- kui välisruumis, pilti tohib kasutada ainult siseruumis.

 

Bagua ala, kus sobib seda aktiveerijat kasutada:

  • Raha, rikkuse ja rahulolu tsoon.
  • Perekonna, sugupuu ja mineviku tsoon.

 Afirmatsioon, mida kasutada perekonna, sugupuu ja mineviku tsooni toetamiseks:  Ma alistun uuele energiale ja usaldan oma vaistu.

Aktiveerija vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Puhasta kuju. Seejärel pane aktiveerija kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist).

Sarnased tooted

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM07 ,   Laoseis: 21
8,85 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 13*8*13,5cm, kaal:  590g 

Tootekood: ILP03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILT03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 10,5*8*14,5cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILKo ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: ILD03 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €