Kaubamärgid

 

 

Kukk

Kukk

Kuke energias inimesed: https://www.seeder.ee/kuke-energias-inimesed-on-2/ 

1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, ...

Kui tegutsed, lood harjumuse. Kui lood harjumuse, sünnib tegelaskuju. Kui sünnib tegelaskuju, oled sa loonud saatuse. Andre´Maurois, Kukk. 

Kukk on vaimukas, aus, otsekohene. Ta on hea nõuandja, kuid tihti liiga otse ütlemisega, mis võib vestluskaaslast ehmatada.
Märgusõnad: kartmatus, kaitse, uhkus, võimekus, jutukus, ausus.

Kukk on seotud õhtuse tegevusega. Kõik õhtused tegevused – kontserdid, lugemine, teater, maalimine jäävad kuke mõjuvälja. Kuigi kukk on yin märk, on ta teiste yin märkide kõrval kõige agressiivsem. Kuked on pigem kõnemehed, kui vestlejad – nad ei mõtlegi oma teravaid ütlemisi pehmendada. Teda peetakse ekslikult sihilikult jämedusi ütlevaks. Kodus tähendab see sirgjoonelisust ja pole kahlustki kelle käes on ohjad. Kukk on raha sünonüüm. Terav äritaip, hoolsad kogujad. Nais kukk on raha sissetooja, mehed seevastu kulutajad. Nad tahavad uudiseid kuulata esimesena. Seega sobivad ajakirjandusse, televisiooni. Ükskõik, mis elukutse valivad, siis pigem naiseliku kallakuga. Kuke tunnil sündinud inimesed on varajased tõusjad ja hommikuti energilised. Kui teil on olemas kuke märk, siis ettevaatus alkoholiga, uimastitega, ravimitega – tekib kergesti sõltuvus. Kuke aasta inimesed on uhked ja tahavad endast hea mulje jätta. Neil on vajadus olla moodne, järgida trende. Kuigi hoiduvad olemast liiga silmatorkavad. Nad on pööraselt nõudlikud ja märkavad oma välimuses pisematki ebakõla. Nad ei tunne lihtsalt piinlikkust, vaid kangestuvad õudusest.

Puukukk on tähelepanelikum ja taktitundelisem kui teised Kuke-elemendi kombinatsioonid. Ta on avatud mõtlemisega, ambitsioonikas ja kõige rahulolevam seltskonnas, elavas vestluses kellegagi. Puukukk on lisaks kirglik ja nagu puu saab tuhaks põleda, võivad nad liiale minnes oma õrnatundelist loomust kõrvetada. Nad peavad kasutama oma selgeltnägemisvõimet, et vältida kontrolli kaotamist või liigsesse vihasse kaldumist. Puukukk saavutab tasakaalu ja enesekindluse keskeas.

Tulikukk on tundeküllane, energiline ja sündinud juht. Sel elaval Kukel on raskusi ühe teema juures püsimisega ja tal on korraga palju projekte töös. Tulikukk on enesekindel ja pühendunud lisaks väga väljendusrikas ja oma tähelepanekutega jõhkralt avameelne. Tule element suurendab vitaalsust ja ülimalt võistlushimulist loomust. Püsimatu, innuka ja teiste motiivide suhtes kahtlustavana on see kõige tugevama tahtega Kuke-elemendi kombinatsioon.

Maakuke elu eesmärgid on põhjalikud ja ta on Kuke-elemendi kombinatsioonidest kõige järjekindlam ning alalhoidvam. See Kukk ei armasta riske võtta ja tal on võime teiste eelneva töö peale uus ehitada. Edu, turvalisus ja välimus on Maakukele elus olulised väärtused. Ta peidab oma väärisasjad kindlalt ära. Maakukk on realistlik, pragmaatiline ja nupukas.

Metallkukk on analüütiline ja kõva töörügaja. Tal on raske kompromisse teha ja ta võib vahel tunda end vähehinnatuna. Miski ei ole kaugemal tõest, kui Metallkukk, kes on oma perele, sõpradele ja tööandjatele asendamatu. Metallkukk on kõige kangekaelsem ja kõneosavam Kukkede seas. Jõuliselt avameelne Metallkukk suudab oma publikut lummata nutika ja hiilgava deduktsioonivõimega (oskab järeldada üldiselt üksikule).

Vesikukk on energiline ja tal on mõnus huumorimeel. Siiski on neil vahel kalduvus liiga palju muretseda. See on intellektuaalset tüüpi Kukk, kes naudib kultuurseid otsinguid. Vee elemendi ja Kuke loomamärgi kombinatsioonina antakse sellele inimesele selge mõtlemine ja empaatiavõime. Vesikukk on vilunud kirjasõnas ja nõudlik esineja, kes on võimeline kõikuma lööma teiste arvamuse.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on  22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL17 ,   Laoseis: 11
3,66 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8*15cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILKu03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM        

Tootekood: ILKu04 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

Loomamärgi saab riputada ruumi, aga ka autosse, koti külge, võtmekimbu külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILKu06 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
10,07 €

Ruumi aktiveeriv padjapüür. 

Padjapüüri suurus on 45 x 45 cm. Padjapüüri sulgemiseks kasutatakse mugavat ja nn peidetud lukku.

Tootekood: ILKu05 ,   Laoseis: 1
13,73 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 35 päeva. 

Tootekood: ILKu02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
Al. 100,65 €

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM10 ,   Laoseis: 7
8,85 €