Kaubamärgid

 

 

Pühvel

Pühvel

Pühvli energias inimesed on …https://www.seeder.ee/pyhvli-energias-inimesed-on-2/

1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021, …

Ideaalid on nagu tähed – sa ei saa neid käega puudutada. Ent nagu veteavarustel seilav meremees võid sa nad oma teejuhtideks võtta ja neid järgides oma saatusele silma vaadata.

Carl Schurz, Pühvel

Pühvel on otsusekindel, kindla vaatega, usaldusväärne, praktilise meelega ja mõistlik.
Märgusõnad: visadus, usaldusväärsus, kohusetundlikkus, lojaalsus, ustavus.

Arendaja, täiustaja. Paneb seemne mulda ja vaatab et see ka kasvada ja areneda saab. Taluvad rutiinset tegevust, on usaldusväärsed ja kindlad. Nad pelgavad uuendusi. Nad on püsivad, vastutusvõimelised (firmades ja poliitikas kõrgetele kohtadel). Nende kompromissitus võib tekitada talle probleeme. Pühvel võib edukalt hakkama saada kahe tiigriga, kuid seejuures solvata oma parimat sõpra, kes hetk hiljem talle noa selga lööb. Pühvel on hea säästja, kuid mitte investeerija. Sobivad töökohad: põllumajandus, kaevandus, kinnisvara, inseneritöö, tee- ja sillaehitus. Talle on omane ettevaatlik, kuid süsteemne juhtimine. Esmapilgul jätab formaalse mulje, on ta hingelt romantik. Viimast näitab ta ainult kõige lähedasematele. Armastab kunsti ja kirjandust. Perekonnas eelistab vanamoelisi väärtusi. Pühvel ei ole moenarr, kuid on alati õigesti ja sobivalt riides – ei eksi hea maitse vastu.

Puupühvel on autoriteetne ja loomulik. Tema lõputu pühendumus kindlustab edu elus. Ta on kõige artistlikumate kalduvustega Pühvel ning on tihtilugu õnnistatud ka sügava mehaanilise taibuga. Muusika, kirjandus ja luule on Puupühvlile loomulikud. Sündinud liidri ja autoriteedina, võib see inimene kokku sattuda rivaalidega ja vähem andekate kadetsejatega.

Tulipühvlid on käeosavad ja ülimalt loovad. Tulipühvlil on tohutu energia ja see muudab ta oma eesmärkide saavutamisel kannatamatuks. See Pühvel peab olema ettevaatlik, et ei kurnaks end ära, ning peab austama oma keha seatud piire. Tulipühvel on vallutaja ja teda võib tõmmata poliitikasse või isegi sõjaväkke; siiski jääb ta raevukalt iseseisvaks. Tulipühvel on perekonnale suunatud ja alati oma lossi valitseja.

Maapühvel on kõige lojaalsem ja vankumatum Pühvlitest. Väliselt stoiline, kuid samas sisemiselt haavatav Maapühvel on mõtiskleja ja kipub olema üksik. Toit ja maa ise on pelgupaigaks, mis ahvatlevad Maapühvlit sulgema ukse inimkonnale ja panevad ta järgima meditatsiooni, lõõgastust ning eraldatust. Vastupidava, samas järjekindlana on ta kõige aeglasem (kuid veendunum) Pühvlitest.

Metallpühvel võib olla jäik ja vahel lausa käre. Metallpühvel on ambitsioonikas, edule orienteeritud ja vankumatult järjekindel. Selle märgi ja elemendi tugev kombinatsioon on läbi imbunud kohusetundest ja ning teda ei ole lihtne veenda (isegi raskustes, tagasilöökides või algsetes äpardustes). Metallpühvel on finantsiliselt õnnelik, püsiv ja sõnapidav, ning ta sobib selgelt väljendavaks moraalseks vahekohtunikuks või kohtunikuks.

Vesipühvlil on vilumust hinnata tuleviku potentsiaali ning teiste talenti ja andeid rakendada. Vesipühvel suudab vaikides, kuid jarjekindlalt pingutades ära kanda ka elu raskeima kivi. See intuitiivne Pühvel eelistab sisse imbuda, mitte domineerida nagu teised Pühvli-elemendi kombinatsioonis sündinud inimesed. Ta oskab sõnu seada ning Pühvlil on annet panna teisi tahtma seda, mida ta ise tahab. Seega saavad nad oma eesmärgi ka ümber nurga saavutada.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL09 ,   Laoseis: 8
3,66 €

Loomamärgi (aastaloom, päevaloom) ripats, võtmehoidja kogupikkusega u 6 cm, pronksise tooniga. Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputisena ukse küljes, lambi küljes, koti küljes, riietuseseme küljes, autos peegli jne küljes.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILP09 ,   Laoseis: 2
12,60 €

Võtmehoidjad sobivad vastava looma  aastal sündinud inimestele, et tõsta ja toetada oma energiat.

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILP08 ,   Laoseis: 2
10,07 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 13*8*13,5cm, kaal:  590g 

Tootekood: ILP03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILP02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

NB! Kuju kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: IPL06 ,   Laoseis: 2
14,64 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Mida paremat ettekujutust sa soovitud eesmärgi kohta omad, seda kindlamalt see täitub. Kujuta endale ette, kuidas muutused juba praegu toimuvad, usu enda võimesse, headusesse ja oskusesse teha positiivseid muudatusi oma elus. Kaasa sellesse kujutluspilti rõõm, nii et tunned kuidas kõhus hakkavad „liblikad lendama“. 

Tootekood: ILP03 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM05 ,   Laoseis: 31
8,85 €