Kaubamärgid

 

 

Draakon

Draakon

Hiina draakonil ei ole tiibu! Hiinas on draakon aastatuhandeid keiserliku võimu sümbol. Ta on alati tähistanud head õnne. Draakon armastab eksootikat, on väga ekstravertne, sageli kummaline, lausa pöörane. Tema jutus puudub kõhklus. Tema käsutamisele allutakse, vaid mitte hirmust või orjameelsusest vaid jahmatusest. Tal pole kunagi rahapuudust, kuid kunagi ei esine rikkana. Draakonile on iseloomulik kiire mõtlemine, tema mõttejooks võib paeluda, kuid samas ka segadusse ajav. Sageli näib, et Draakon muudab tihti meelt, reageerib hetketujule. Põhjus on see, et Draakon ei taha teha oma plaanidesse muudatusi, pigem jätab need siis üldse ära. Perekonnas sageli vastukäivad arvamused – tähtis pole asja lahendamine, vaid et vesi pidevalt lainetaks, möllaks. Draakon sobib töökohta, mis on üldsuse tähelepanu all – ta vajab seda. Teater, ka muud rambituled, rahandusasutus, poliitika. Draakon ei pelga kanda rõivaid, mis võib esile kutsuda kulmukergitusi. Müstikaga seotud astroloogia märk.

Puudraakonon suure kujutlusvõimega ja andekas ning võimeline kaootilistes või ootamatutes olukordades improviseerima. See Draakonon loovalt leidlik ja seotud nii loodusega kui ka ilu sümboolikaga. Puudraakon on kahestunud loomusega; ta on dünaamiline ja kohkumatu, samas võrgutav ning soovib teistele meeldida. See on praktiline Draakon, kelle jalad on kindlalt maas. Lisaks on ta mõõdukam, vähem tulisema iseloomuga Draakon.

Tulidraakon on ambitsioonikam kui teised Draakoni elemendi kombinatsioonide esindajad. Selle inimese kõne on artikuleeritum ning tal on suur soov saavutada edu. Tulidraakon on kõva töörügaja, loomulik näitleja ja sündinud juht. Tulidraakonit imetletakse tema aususe ning sirgjoonelise käitumise tõttu. See Draakon on teistest Draakonitest kõige tugevama tahtega ning kipub usaldama oma arvamust, võtmata arvesse teiste omi. Tulidraakonil on raske olla alandlik ja ta otsib imetlust. 

Maadraakon on realistlikum kui teised Draakonid, kuid naudib rikkuse suurendamist ja spekulatsioone tulevikust. Kohusetruu ja kõva töötegijana võtab Maadraakon ette probleemid, mida teiste arvates on võimatu vallutada. Ettenägelik, kuid samas kahtlustav Maadraakon näeb ka seljataha ning ei jäta midagi märkamata. See on kõige õpetavam inimene Draakonite perekonnas; nad on alati valmis teisi kriisist välja aitama ja kaitsevad raevukalt oma peret ja armsaid inimesi.

Metalldraakon on võimekas, kaval ning eriti nupukas äriasjades; seda seetõttu, et metalli element annab hea finantsilise mõtlemise. Metalldraakon on Draakonite peres kõige teravama keelega, ta võib olla argumenteeriv ja on sündinud juht. Teda võluvad spirituaalsed otsingud ning ta kipub enesesse süüvimiseks end mõningaks ajaks isoleerima. See on energiline ja otsusekindlel Draakon, kes oskab teisi kamandada ning teistega silm silma vastu seista.

Vesidraakon on ülimalt andekas ja tal on vaoshoitum loomus kui teistel draakoni-elemendi kombinatsiooni esindajatel. See on liberaalse mõtlemisega Draakon, kes on uutele ideedele ja kogemustele alati avatud. Tal on tõeline anne näha asju objektiivselt ja luua hea alus kõigele, mida ta tegema hakkab. Vesidraakon on humaanne ja suurepäraselt õiglane kohtunik ja saab hakkama igat tüüpi avalike suhete ning esinemisega. 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kuldse draakoni ja pärliga rinnanõel, läbimõõduga 3,5 x 4 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH39 ,   Laoseis: 19
15,40 €

 

Tootekood: AV17 ,   Laoseis: 6
2,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 12,5*8.5*12cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILD01 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILD02 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
84,60 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL12 ,   Laoseis: 8
3,66 €

Draakoni kelluke mõõtudega 2,0 x 3,0 cm, pronksi tooni.

Kellukese võib riputada võtmekimpu, ukse külge või hoida oma töölaual, riiulil jne.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA34 ,   Laoseis: 7
11,90 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: ILD03 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM07 ,   Laoseis: 21
8,85 €