Kaubamärgid

 

 

HOBUSE KUU 06.06.-07.07.

06.06.2022
HOBUSE KUU 06.06.-07.07.

HOBUSE KUU 06.06.-07.07. Hobuse kuul TULI põleb, isegi lahvatab. See peaks tooma inimesetele vabadust tööd teha, ennast loovalt väljendada, tegeleda hobidega ja mis peamine armastada. Armumise energia on lausa ohtlikult särtsuv.

Selle kuu energia toetab töökoha vahetamist või hoopis töölt lahkumist.

On uute plaanide tegemise kuu – miks mitte. Tundub, et ideedel pole piire.

Kuna tuli on särtsuv, siis toob ta endaga kaasa ka ebastabiilset kõikumist. Aktiveerub oht, et inimene ei usu oma võimekusse ja oskustesse. Kui lased sel energial endast võitu saada, siis vangistad sa ennast ja oled täis hirmu.

NB! Oma soovide mittekuulamise energia on kõrge. Kuidas sellega hakkama saada? Universum pakub lahenduse – juhi ennast teadlikult, tee päevaplaan, tegevuskava, aita ennast ise ja sa saad hakkama. Kui sa kuulad iseennast, juhid ennast teadlikult, käid kindlalt oma eluteel, siis tuleb su juurde majanduslik õitseng või armastatud inimene.

Selle aasta Tule energia koguneb ühte kuusse, ning seetõttu võib see muutuda mõnikord ka ohtlikuks. Kui Tuli võtab liialt võimust, siis kaob inimesel sihikindlus ja see asendub kõhkluste ja otsustusvõimetusega.

OLUKORRA RAHUSTAMISEKS TOO OMA ELLU MAA ja/või METALLI elementide energiat.

NB! Väljaminekuid on sel kuul rohkesti. Seega väldi ekstravagantsusi. Eelista kindlate väärtustega tegutsemist riskidele. Ka kergeid haigestumisi ei tohi tähelepanuta jätta.

MAA ja METALLI elementide energia kohta infot leiad siit: https://www.eestiomafengshui.ee/et/c/viis-elementi (kliki)