Kaubamärgid

 

 

Abikaart MÜNDI JÕUD

Tootekood: DA44
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 36
Hind:
3,00 €
Kogus: - +

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on MÜNDI JÕUD.

Tegemist on tuleviku loomise bagua alaga, kuid kahjuks on siin kerge „maavärin“ sees. Draakoniaasta paneb meid kõiki päris kõvasti proovile: kiire tempo, muutuvad olud. See, mis oli eile kindel, ei kehti enam täna. Kuigi igaühel on olemas oma elu suurem plaan, siis praegu peab tegelema muutustega hakkamasaamisega ja oma energia tundmaõppimisega ning sobiva käitumismustri leidmisega. Seetõttu võib eesmärk, tulemus, visioon oma tulevikust hägustuda ning võib olla ka muutuda.

Niisiis kui siin alas asub magamistuba (eelkõige voodi) või söögituba, siis võib sellises kodus elava inimese elus tekkida ootamatuid olulisi sündmusi. Ei saa öelda, et need alati halvad on, kuid segadust ja sellega kaasneva hirmu (teadmatuse) energia on õhus. Sellisel juhul tuleb siia bagua alasse paigutada kindlasti abikaart.

Sellel alal on kalduvus tekitada probleeme suhtlemisel inimestega, kohtuvaidlusi, kuulujuttude levimist, kadestajate ilmumist ja sõltuvustega tegelemist.

Sarnased tooted

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM07 ,   Laoseis: 23
8,85 €

Tellitavate toodete tarneaeg kuni 55 päeva.

Kuju 14cm x 9cm x 3,5cm, kaal 0,65kg 

Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

Draakoni ja Fööniksi paar kannab endas igavese armastuse ja abieluõnne energiat. See sümbol on oma olemuselt sarnane „topeltõnnega“, täpsemalt topeltõnnega armastuse valdkonnas.

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT05 ,   Tarneaeg: 55 päeva
249,80 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogupikkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK06 ,   Laoseis: 7
17,40 €

Tassi kõrgus on 9,5 cm ja läbimõõt umbes 8 cm. Led valgustitega varustatud kirkast plastmassist sangaga tass. Tassi kaunistavad 2 hiinapärast draakonit. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: DA24 ,   Laoseis: 2
17,40 €

NB! Draakoniaastal on Metalli ja Vee elementide pesad tühjad. Pärlit kandes aktiveerid sa enda sisemise võimu energia, suutes ennast nii paremini juhtida, olla iseenda peremees ning kasutada oma teadmisi, oskusi ja võimekust maksimaalselt. Eks ikka selleks, et pöörlevas hulluses iseendaks jääda. 

Kui pärl kannab endas Vee ja Metalli energiat, siis „valepärl“ kannab endas Metalli ja Tule. Tuli see on seotud muutuste ja uute algustega. Metall aga väärtuslikkuse, kuninglikkusega.

Kaelakee pikkusega 45-50 cm. Pärli läbimõõt 8 mm.

NB! Tegemist on pärli imitatsiooniga.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH340 ,   Laoseis: 8
12,90 €