Kaubamärgid

 

 

Rahakotikaart PIXIU

Tootekood: DA47
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 22
Hind:
4,00 €
Kogus: - +

Rahakotikaart. Rahaenergia on Draakoniaasta sünnikaardis olemas ning raha ehk majandusenergia on soodne. 

Kanna rahakoti abikaarti rahakoti vahel nii, et kui avad rahakoti, siis märkad seda.

Rahaenergia on pidevas kasvamises ja liikumises, kuid puudub suund kuhu minna. Seega on rahaliikumine kaootiline ja tihtipeale arusaamatu. Miks kulub sinna nii palju raha ja kuhu raha üldse ei jõua. Seetõttu tehakse rahaküsimustes tihti valeotsuseid. Kuna Draakoniaastal puudub nn rahavalvur, siis selline kaootiline liikumine ei tooda midagi head, suurt ja võimast, vaid liigub läbi rahatasku pragude suvaliselt laiali.

Näib, et raha teha on lihtne, raha kasvatada samuti, kuid kuhu raha jõuab, jääb selgusetuks. Selleks, et raha (majandus) energia tõelise võimu ja tarkuse kaudu inimesteni jõuaks tasub tuua juurde puudolevat Metalli stiihia energias Pixiu.

Draakoniaasta nn rahakotikaart on metalne Pi Xiu (hääldus pixio) ehk müütiline hübriidloom, kes tegeleb rahaküsimustega. Jõukuse ja külluse rohkendaja Pi Xiu (貔貅). Legend räägib, et Pi Xiu armastab väga oma peremeest, on talle kuulekas ja truu ning seetõttu toob peremehele alati meelehead. Pärimuse kohaselt on tal tohutu isu.

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILD02 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
84,60 €

Mustast turmaliinist käevõru ümbermõõdule 18.-19 cm. Kivide suurus 10 mm, ühe suure kivi suurus 10 x 15 mm. Kivile on graveeritud fööniks. Fööniksi energia toob Draakoniaastal inimese ellu häid kaasteelisi, sõpru, koostööpartnereid ja kes soovib ka armastust.

NB! Tegemist on reisienergiat (liikumise energiat) kandva ehtega. Vanad hiinlased uskusid, et selline ehe aitab teelist teekonnal ja pakub uusi võimalusi reisimisel, liikumisel. Ehet kaunistab fööniksi kujutis. Draakon tajub tugevat tõmmet fööniksi suunas, tuues seeläbi reisijale kaitset, häid teekaaslasi ja sõpru kodunt kaugel. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH315 ,   Laoseis: 3
20,10 €

Kuustahukas pendel mõõtudega 10mm x 10mm x 50mm. Kaal 12 g. Komplekti kuulub must nahkrihm ümbermõõduga 42-45 cm.

Draakoniaasta kivi ja tervisekivi on ametüst.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

 

 

Tootekood: DA04 ,   Laoseis: 4
16,10 €

Käevõru punasest tiigrisilmast. Ehte kivide läbimõõt 8 mm, käevõru ümbermõõduga 19 cm.

NB! Punane tiigrisilm on Draakoniaasta armastuse kivi!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA10 ,   Laoseis: 12
12,80 €

Verekivist ehk heliotroobist valmistatud abivahend nn töömuna. Munade suurused:

A)45x30mm
B)40x25mm
C)35x20mm

NB! Verekivi on Draakoniaasta töö energia kivi. 

Kui sa oled uue projektiga juba alustanud ning soovid hoogu ja võimalusi juurde tuua, siis paiguta verekivist muna kas töölauale Tuleviku  ehk loovuse tsooni (vaata joonist) või kabinetis Tuleviku ehk loovuse tsooni.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA22 ,   Laoseis: 4
Al. 17,08 €