Kaubamärgid

 

 

Rahakotikaart PIXIU

Tootekood: DA47
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 23
Hind:
4,00 €
Kogus: - +

Rahakotikaart. Rahaenergia on Draakoniaasta sünnikaardis olemas ning raha ehk majandusenergia on soodne. 

Kanna rahakoti abikaarti rahakoti vahel nii, et kui avad rahakoti, siis märkad seda.

Rahaenergia on pidevas kasvamises ja liikumises, kuid puudub suund kuhu minna. Seega on rahaliikumine kaootiline ja tihtipeale arusaamatu. Miks kulub sinna nii palju raha ja kuhu raha üldse ei jõua. Seetõttu tehakse rahaküsimustes tihti valeotsuseid. Kuna Draakoniaastal puudub nn rahavalvur, siis selline kaootiline liikumine ei tooda midagi head, suurt ja võimast, vaid liigub läbi rahatasku pragude suvaliselt laiali.

Näib, et raha teha on lihtne, raha kasvatada samuti, kuid kuhu raha jõuab, jääb selgusetuks. Selleks, et raha (majandus) energia tõelise võimu ja tarkuse kaudu inimesteni jõuaks tasub tuua juurde puudolevat Metalli stiihia energias Pixiu.

Draakoniaasta nn rahakotikaart on metalne Pi Xiu (hääldus pixio) ehk müütiline hübriidloom, kes tegeleb rahaküsimustega. Jõukuse ja külluse rohkendaja Pi Xiu (貔貅). Legend räägib, et Pi Xiu armastab väga oma peremeest, on talle kuulekas ja truu ning seetõttu toob peremehele alati meelehead. Pärimuse kohaselt on tal tohutu isu.

Sarnased tooted

Kuustahukas pendel mõõtudega 10mm x 10mm x 50mm. Kaal 12 g. Komplekti kuulub must nahkrihm ümbermõõduga 42-45 cm.

Draakoniaasta kivi ja tervisekivi on ametüst.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

 

 

Tootekood: DA04 ,   Laoseis: 5
16,10 €

Musta punutud paela on sisse põimitud 5 peridoodi kivikest. Kivide mõõdud u 6-8mm. Lihtne libistav lukustussüsteem lubab käe ehet kanda nii suurema kui väiksema randme ümber. Ümbermõõduga 18-26 cm.

NB! Peridoot on Draakoniaasta külluse ja raha energiaga seotud kivi.

Number 5 tähistab feng shui’s tasakaalu ja harmooniat.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA18 ,   Laoseis: 32
14,50 €

Käe ehe ümbermõõdule 21 cm – sobib nii naisele kui mehele. Ehtes kasutatakse tugevat, kvaliteetset nahka ja kinnitusena kergesti haakuvat magnetit. Kui esialgu tundub nahk kõva, siis ehet mõnda aega kandes, võtab nahk kandja energia, naha soojuse endasse, muutudes just sellele käele ideaalseks ehteks.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH335 ,   Laoseis: 2
25,60 €

Draakoniaasta aktiveerija, mis paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Draakoniaastale ja tõmmates ligi toetavat energiat.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA29 ,   Laoseis: 10
19,90 €

Number 1 bagua ala on Karjääri ja valikute tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiviseerimise abikaart on KELLUKE

Tootekood: DA38 ,   Laoseis: 38
3,00 €