Kaubamärgid

 

 

Bagua: Laste, loovuse ja tuleviku ala

12.03.2023
Bagua: Laste, loovuse ja tuleviku ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

LASTE tsooni ala on sel aastal soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega.

Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.  Kui sa pole oma võimetes ja oskustes teadlik, siis ei tasu lootma jääda „jänesele kuul“, vaid tuleb need kvaliteedid omaenda tööga ja tarkusega ellu viia. 

Selle bagua energia aitab õigel kasutamisel suurendada sissetulekuid, raha liikumist, saagi küllust ehk tulemust.

Samas toetab antud tsoon romantikat ja soodustab perekonna ja abielu õitsengut.

Ettevaatus kuulub siia kui selles bagua alas asuvad kodu magamistuba, eelkõige voodi. Sel juhul tasub tsooni poolt pakutavaid võimalusi kindlasti kaitsta.

Selle bagua ala kaudu saab mõjutada tehnoloogia tööstust, kinnisvara, kaevandust, üldse mäetööstust ja transporditööstust. 

5-stiihia tasakaalust lähtuvalt tasub selles bagua alas vältida Metalli stiihia võimendumist. Vajadusel vähendage metallesemete osakaalu ruumis. Tasakaalu huvides tasub ruumi tuua, kas Vee elemendi (kliki), Puu elemendi (kliki) või Tule elemendi (kliki) energiat . Seda võib teha ka läbi värvide, vormide, materjalide. 

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on PUNANE ELEVANT (kliki)