Kaubamärgid

 

 

Abikaart LÕPUTU ARENG

Tootekood: DA39
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 11
Hind:
3,00 €
Kogus: - +

Number 2 bagua ala on Suhete tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart LÕPUTU ARENG

Siitkaudu saab toetada väga paljusid valdkondi ning see ala on Draakoniaastal tugevaimas energias. Suhete tsooni kaudu saab aktiveerida, mõjutada rikkuse energiat, miks mitte suhete rikkust, teadmiste rikkust, samuti materiaalset rikkust. Siitkaudu saab toetada karjäärivõimalusi, üldist arengut, valmisolekut muutusteks, suhteid (koostöö, sõprus) ja õpinguid.

See bagua ala kannab endas sel aastal tervise ja pikaealisuse energiat. Siitkaudu saab mõjutada ennast ja lähiringi, et muuta oma eluviis terviklikumaks ja tervislikumaks.

Kui siin bagua alas asub magamistuba, täpsemalt voodi magamistoas, siis muutub selles kodus elav naine liiga tugevaks, domineerivaks või soovib ta hoopis üksi olla (ei soovita abielluda) ja võimalik on ka lahutus. Tsooni ülepinge mõjutab inimeste psüühikat, nad võivad muutuda liiga emotsionaalseks ja tundlikeks erinevate teemade suhtes. Eriti tugevalt mõjutab see just naisi vanuses 30 ja rohkem eluaastat.

Kui soovid seda bagua ala kaitsta ja aktiveerida, siis kasuta abikaarti.

Sarnased tooted

Ametriinist (ametüst ja tsitriin) käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kandiliste kivide suurus 8 mm, ümmarguste kivide suurus 4 mm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: JA03 ,   Laoseis: 4
54,60 €

Püriidist valmistatud käevõru ümbermõõduga 19 cm. Kivide suurus 7x8mm.

NB! Püriit on Draakoniaasta võimu-, enesejuhtimise ja tahtejõu kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA12 ,   Laoseis: 1
49,40 €

Võtmehoidja - läbimõõt 25mm

NB! Aktiveerijat kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA52 ,   Laoseis: 18
8,90 €

Kuusnurkse kiviga(peridoot) kõrvarõngad, läbimõõt 5 mm.

NB! Peridoot on Draakoniaasta külluse ja raha energiaga seotud kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH349 ,   Laoseis: 1
11,70 €

Erivärvilisest turmaliinist käevõru, kivi läbimõõt 8 mm. Ehet kaunistavad 2 turmaliini pärli ja 2 maikellukese õit. NB! Maikelluke on Draakoniaasta lill.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH352 ,   Laoseis: 4
15,30 €