Kaubamärgid

 

 

Abikaart KUAN YIN

Tootekood: DA43
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 40
Hind:
3,00 €
Kogus: - +

Number 6 on bagua alas Abistajate ja reiside tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias. 

NB! Haiguse energia liigub meieni selle bagua tsooni kaudu. Kaitse ennast ja oma kodu!

Selle bagua ala kaitses ja aktiveerimise abikaart on KUAN YIN.

Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset.

Selles bagua alas aktiveerub sel aastal haiguste täht. Haiguste täht ei mõjuta ainult füüsilist tervist, see mõjutab ka vaimset tervist ja inimeste emotsioone ja käitumist. See ala on seotud inimeste uskumustega, sõltuvustega. Kerge on sattuda „tarkade nõuandjate“ haardesse. Selle bagua ala nõrkus tekitab segadust usalduse/ebausalduse küsimustes. Füüsilise tervises on enam häiritud silmad, kurk (kõri), rindkere piirkond (süda), naise organid, alaselg, ka jalad, põlved.

Vaatamata sellele, et tegemist on yang-energias bagua alaga, mõjutab see ala enam naisi, nende valikuid, ihasid, ka seksuaalprobleeme. Kui siin alas asub peauks ja/või magamistuba siis on kõrgendatud oht ebaväärikale käitumisele, reetmistele, abielurikkumistele, lahkuminekule. Sellisel juhul tasub kindlasti kasutada kaitseks abikaarti.

Loomulikult saab selle ala kaudu aktiveerida ka häid asju, näiteks parandada oma partneriga armuõnne, aktiveerida kirge. Siitkaudu saab toetada tegelemist kaunite kunstidega, nagu kirjutamine, etenduskunst, üldse loominguga.

Sarnased tooted

Juba tuhandeid aastaid tagasi on inimesed arvanud, et õnne loob maa ja taeva tasakaal. Selleks tuli aga maa ja taevas kokku viia. Appi võeti tugev tuul ehk yang (valge) ja salapärane vesi ehk yin (must).

Mõõdud: 60x60x60 mm. Küünal on käsitsi valmistatud ja väestatud. 

Mõtle läbi oma soovid, süüta küünal ning esita soov.

Tootekood: KN01 ,   Laoseis: 8
14,40 €

Laulale asetatav kuju mõõtudega 3,0 x 4,8 cm.

NB! Kaitseloom tuleb väestada soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV21 ,   Laoseis: 3
17,00 €

Hõbedast s925 (92,5% hõbe ja 7,5 % vask) kõrvarõngad mõõtudega 1) 1,5 x 4,2 cm ja 2) 1,5 x 3 cm ning kaaluga 3,2 g/üks. Kõrvarõngad on kaunistatud fööniksi (linnu) kujutisega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH276 ,   Laoseis: 5
60,90 €

Käe ehe ümbermõõdule 21 cm – sobib nii naisele kui mehele. Ehtes kasutatakse tugevat, kvaliteetset nahka ja kinnitusena kergesti haakuvat magnetit. Kui esialgu tundub nahk kõva, siis ehet mõnda aega kandes, võtab nahk kandja energia, naha soojuse endasse, muutudes just sellele käele ideaalseks ehteks.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH335 ,   Laoseis: 2
25,60 €

Tassi kõrgus on 9,5 cm ja läbimõõt umbes 8 cm. Led valgustitega varustatud kirkast plastmassist sangaga tass. Tassi kaunistavad 2 hiinapärast draakonit. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: DA24 ,   Laoseis: 2
17,40 €