Kaubamärgid

 

 

Bagua: Kuulsuse, maine ja hea nime ala

12.03.2023
Bagua: Kuulsuse, maine ja hea nime ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

MAINE tsooni energiad on sel aastal head. See bagua ala on seotud majandusliku eduga, raha ja küllusega laiemalt. Olgu siis tegemist lasterikkusega, toiduküllusega, teadmiste küllusega jne. 

Samuti soodustab see tsoon edu ühiskondlikus tegevuses ja tunnustust. Seega hea ala kust toetada poliitikut, kes soovib valimistel võita ja karjääri teha. Külluslikult saab ka teisi inimesi aidata, luua uusi saavutusi, mis aitab kogu inimkonda, loodust ja maailma.

Siitkaudu saab toetada oma head nime, oma tegevuse tuntust, oma loomingu esile tõstmist.

Siitkaudu saab toetada turundustegevusi ja PR-tegevust. See on ainus bagua ala, mille kaudu saab toetada keerulist reisienergiat, aga ka etenduskunsti, ilumaailma ja loomade heaolu. 

Kui sellesse bagua alasse jääb magamistuba, eelkõige voodi asukoht või mõni veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum ja saun, siis vajab see bagua ala kindlasti kaitset. Energiapuudus antud alas võib soodustada vastusvõtlikkust kohtuprotsessidele, üldisele halvakspanule, avalikele süüdistustele.

5-stiihia kontekstis tasub tsooni tasakaalustamiseks lisada Tule elemendi energiat (kliki)

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on KÜLLUSESARV (kliki)

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)