Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend SISEMISE VÕIMU KIVI

Tootekood: DA11
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 31
Hind:
13,50 €
Kogus: - +

Sisemise võimu komplekti kuulub: püriidikivi kaal u 10g ja 3 yin/yang münti.

NB! Püriit on Draakoniaasta võimu-, enesejuhtimise ja tahtejõu kivi. 

Number 3 abil saab minna rändama või taasaktiveerida muistseid tarkusi ja isiklikke kogemusi, tuua välja oma tugevused, võimed ja oskused. Feng shui’s eelistatakse raha tsooni aktiveerimisel kõige enam number 3 jõudu.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta kotike 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Püriidil on ühendus päikesepõimikuga ja seda kasutatakse jõu, energia, tahtejõu ja enesekindluse suurendamiseks. See on ka suurepärane küllusekivi, mis julgustab jõukust, õitsengut ja edu. Tegemist on positiivse kiviga, mis kergendab võimete ja potentsiaali tundmaõppimist. Töölauale pandud püriiditükk toetab uusi ärilisi ettevõtmisi. Kivi õpetab nägema fassaadi taha ja edendab diplomaatiat. Püriit toetab aju verevarustust, tasakaalustades instinkti intuitsiooniga ja loovust analüüsiga. See kivi takistab energialekkeid kehast ning aitab säilitada täiusliku tervise ja heaolu ideaali. Naistel aitab jagu saada alaväärsuskompleksidest. Meestel tugevdab usku iseendasse ja oma mehelikkusesse.

NB! Aktiveeri oma ametialane edu või ettevõtluse edu. Feng shui’s tähistavad töölaud ja/või kabinet ametit/äri. Kui soovid oma ametialast edu, oma isikliku ettevõtte edu või  isiklikke juhivõimeid tugevdada, siis aseta püriidikotike oma lauale või kabinetti.

  • Rahavoogude parandamiseks aseta võimukotike laua vasakusse nurka või kabineti vasakusse nurka ehk raha tsooni.
  • Kui soovid tugevdada juhivõimeid, määratleda ja kinnistada paremini oma rolle elus, siis aseta võimukotike lauale istumiskoha vastu või kabinetis ukse vastas asuvale alale (Maine tsooni). 
  • Samuti võib kotikest igapäevaselt hoida kas kotis või taskus. NB! Soovituseks, igal õhtul tuleb kotike taskust/kotist välja võtta  ja hommikul taas kotti või taskusse panna. (see liigutus aktiveerib taotlust).

 

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis: Pane abivahend väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta kotike, raputa  sool välja  ning pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). 

 

 

 

 

 

PUHASTA JA LAE ehteid ja abivahendeid regulaarselt

 

Sarnased tooted

Rinnanõel mõõtudega 3,2 cm x 5 cm, kaaluga 10 g. Kuldse tooniga.

NB! Draakoniaasta lill

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA33 ,   Laoseis: 27
16,50 €

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on MÜNDI JÕUD.

Tootekood: DA44 ,   Laoseis: 36
3,00 €

Number 8 bagua ala Teadmiste ja õppimise tsoon. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias ja seotud eelkõige ametialase tegevusega, karjääriredelil ülespoole liikumisega, ameti vahetamisega või uue töökoha otsimise ja leidmisega. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on DRAAKONKILPKONN.

Tootekood: DA45 ,   Laoseis: 20
3,00 €

NB! Draakoniaastal on Metalli ja Vee elementide pesad tühjad. Metalli ja Vee energiat omav PÄRL täidab aga puudolevad pesad.

Pärlit kandes aktiveerid sa enda sisemise võimu energia, suutes ennast nii paremini juhtida, olla iseenda peremees ning kasutada oma teadmisi, oskusi ja võimekust maksimaalselt. Eks ikka selleks, et pöörlevas hulluses iseendaks jääda. 

Mageveepärlitest valmistatud käekett. Pärli läbimõõt 6-7mm. Käekett randmele ümbermõõduga 16,5-19,5 cm. Pärlid on omavahel ühendatud kuldset tooni ketiga. Keti otsa kaunistab väike süda. Ideaalne kingitus neiule, noorele naisele.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH344 ,   Laoseis: 7
21,60 €

Võtmehoidja mõõtudega: 5,8x10 cm

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA51 ,   Laoseis: 2
20,10 €