Kaubamärgid

 

 

Bagua: Karjääri ehk valikute, otsuste ala

12.03.2023
Bagua: Karjääri ehk valikute, otsuste ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

KARJÄÄRI tsoon on sel aastal heas energias. See tsoon on seotud õigete valikute tegemisega, samuti pidulike (sünnipäev, abiellumine, kihlus, lapse sünd, auhinna saamine) sündmuste toimumisega.

Siitkaudu saab toetada abielu, eelkõige pikaajalisi suhteid. Jänese aasta energiad toetavad just rituaali (abiellumise, laulatuse) läbi teinud suhteid.

See bagua ala toetab sel aastal naisi, naise valikuid, naise heaolu. Siitkaudu saab toetada naise mainet – tema rolle elus. Loomulikult tuleb korralik eeltöö varem ära teha ja oma rollid (kuni 9) kirja panna ja need endale teadvustada.

See bagua ala toetab rasedust, emadust, aga ka eakaid inimesi.

Seega kui soovid just neid teemasid sel aastal kaitsta, toetada, aktiviseerida, siis tasub selle bagua energiatega ka „mängida“. 

Kodu peauks ja/või magamistuba seda tsooni nõrgestavad, vähendades soodsaid võimalusi. Ka tualettruum või vannituba, mis asuvad selles bagua alas, nõrgestavad tsooni poolt pakutuid võimalusi. Võimalusi tasub alati kaitsta.

5-stiihia tasakaalustamiseks sobib siia tuua Puu elemendi energiat (kliki), ka taimed, rohekad, lillakad, bordoo toonid jne.

Selle bagua ala kaitse ja aktiviseerimise abikaart on RAHAPUU (kliki) 

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Loe ja vaata videot bagua aktiveerimine (kliki)