Kaubamärgid

 

 

Jänes kutsub TERVIST KAITSMA

12.12.2022
Jänes kutsub TERVIST KAITSMA

Vesi JÄNESE aasta on tervise energiate mõttes keeruline aasta. Suurt, kõikihõlmavat põrkumist pole näha, kuid kuna aastas puudub lausa 2 elementi (Tuli ja ülinõrk Metall) ja haiguste täht asub seekord mineviku tsoonis, siis näib, et katel podiseb kogu aeg ja ennast, enda tervist tasub tasakaalustada, tervistada ja kaitsta.

Metalli nõrkus mõjutab kopse, hingamissüsteemi, juukseid ja nahka

Tule elemendi krooniline puudumine soodustab südame- ja veresoonkonna haigusi, üldse kiiresti kulgevad haigusi ja äkilisi juhtumeid. 

Ülitugev Maa stiihia võib tekitada probleeme seedesüsteemis ja aitab kehale rasva koguda.

Puu elemendi ülekülluse tõttu on häiritud silmade tervis, ning liigeste-kõõluste toimimine.

Kuna haiguste täht asub Perekonna ehk mineviku tsoonis, siis on olemas oht, et välja löövad ammu peidus olnud haiguskolded või siis geneetilised haigused.

Feng shui räägib alati ohtudest ja võimalusetst, mitte ei teavita, et see või too tuleb kindlasti. Vastukaaluks ohtudele soovitab feng shui tasakaalustatud toitumist, viibimist värskes õhus valguse käes, tegelemist rahulike spordialadega (taiji, jooga jne).

Tegeleda asjadega, mis sind õnnestavad ning too oma ellu teadlikult TULE ja METALLI  (kliki) elementide energiat. 

Vesi Jänese aasta tervisekivi on ametriin.

*OLEN TERVE ja TERVIKLIK (kliki)

*MINU TASAKAALUS TERVIS (kliki)

*Mineviku tsooni abikaart WULOU (kliki)

*JÄNESE AASTA TERVISE TALISMAN (kliki)

Tervise talisman on tervisekotike, milles asuvad ametriini kivikesed, lõpmatuse sümbol. Kotikesse võib lisada paberi, kuhu on tervisega seotud eesmärk/soov/taotlus kirjutatud. Õpetus on toote juures.

Kotikest saab kanda endaga kaasas kotis, taskus või asetada haige inimese tuppa või kotikese omaniku magamistuppa või feng shui bagua 3 tsooni ehk Perekonna tsooni (Vesi Jänese aasta tervise tsooni). NB! kotike ei pea olema nähtav, kuid hea kui saad seda iga päev korra katsuda/vaadata. NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

*TERVISE HEAOLU viiruk (kliki)