Kaubamärgid

 

 

Abikaart WU LOU

Tootekood: JA21
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 48
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 3. bagua ala on Mineviku ja perekonna tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias, sest siin asub haiguste täht. Inimest mittetoetav energia loob hüperaktiivse atmosfääri, mistõttu ei suudeta siin kodus välja puhata. Inimese tervislik seisund on pideva pinge all ja tulemusena aktiveeruvad vanad probleemid (näiteks vigastused), kroonilised haigused või pärilikkusega seotud nn geneetilised haigused.

Selle bagua närviline energia sunnib inimest analüüsimata kiirustama, loob liigset ambitsioonikust, mis omakorda aitab inimesel kergesti langeda pettumuste energiasse ja purunenud lootustesse.

Soovitatavalt tasub selle bagua alaga kindlasti tegeleda, sest tsooni negatiivsed märgusõnad on jõuetus, energiapuudus, halvad kogemused, vanad mustrid ja uskumused ning haigused.

Esiteks, on oluline hoida see bagua ala korras, sest seisma jäänud energia on hea toiteallikas haiguste tekkele ja kiirele arengule. Ära siin bagua alas vannu, ära tülitse ega tõsta häält. Too oma ellu yin/yang harmooniat näiteks jooga, qigongi või meditatsiooni abil.

Kuid igal bagua tsoonil on olemas ka positiivsed võimalused. Selle ala kaudu saab toetada noori inimesi, noorukeid, kes alles oma teed otsivad. Siitkaudu saab aktiviseerida oma karjääri ja/või ettevõtlust alustavaid inimesi ja seda olenemata nende vanusest.

Kui siin bagua alas asuvad köök ja/või magamistuba, eelkõige voodi asukoht, siis on see ala oma olemuselt vastuvõtlik igasugustele mõjutustele ning seda bagua tsooni tuleb kindlasti kaitsta.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on WU LOU.

Sarnased tooted

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL11 ,   Laoseis: 45
2,90 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 8,6 cm ja kaaluga 30 g, pronksise tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA08 ,   Laoseis: 27
14,40 €

Jänese kuju mõõtudega 3,2 x 4,3 cm, kaaluga 59 g, pronksi tooni. Jänes paigutatakse lauale, riiulile – kindlasti nähtavale kohale.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA13 ,   Laoseis: 30
15,60 €

Punasest granaadist valmistatud käevõru ümbermõõdule 18 cm. Kivide suurus 3mm.

NB! Punane granaat on Vesi Jänese aasta armastuse kivi, mis aitab tõmmata ligi partnerit ja/või hoida olemasolevat suhet „põlemas“. Kuna Jänese aastal on Tule element puudu ja seega armastussuhteid keeruline luua, siis tühja elemendi pesa täites (nt ehet kandes), luuakse feng shui mõistes endas kirglikud armastuseenergiad ja tööle hakkab feng shui põhipostulaat sarnane tõmbab sarnast.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH318 ,   Laoseis: 20
23,40 €

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Tootekood: JA23 ,   Laoseis: 48
2,50 €