Kaubamärgid

 

 

Abikaart WU LOU

Tootekood: JA21
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 31
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 3. bagua ala on Mineviku ja perekonna tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias, sest siin asub haiguste täht. Inimest mittetoetav energia loob hüperaktiivse atmosfääri, mistõttu ei suudeta siin kodus välja puhata. Inimese tervislik seisund on pideva pinge all ja tulemusena aktiveeruvad vanad probleemid (näiteks vigastused), kroonilised haigused või pärilikkusega seotud nn geneetilised haigused.

Selle bagua närviline energia sunnib inimest analüüsimata kiirustama, loob liigset ambitsioonikust, mis omakorda aitab inimesel kergesti langeda pettumuste energiasse ja purunenud lootustesse.

Soovitatavalt tasub selle bagua alaga kindlasti tegeleda, sest tsooni negatiivsed märgusõnad on jõuetus, energiapuudus, halvad kogemused, vanad mustrid ja uskumused ning haigused.

Esiteks, on oluline hoida see bagua ala korras, sest seisma jäänud energia on hea toiteallikas haiguste tekkele ja kiirele arengule. Ära siin bagua alas vannu, ära tülitse ega tõsta häält. Too oma ellu yin/yang harmooniat näiteks jooga, qigongi või meditatsiooni abil.

Kuid igal bagua tsoonil on olemas ka positiivsed võimalused. Selle ala kaudu saab toetada noori inimesi, noorukeid, kes alles oma teed otsivad. Siitkaudu saab aktiviseerida oma karjääri ja/või ettevõtlust alustavaid inimesi ja seda olenemata nende vanusest.

Kui siin bagua alas asuvad köök ja/või magamistuba, eelkõige voodi asukoht, siis on see ala oma olemuselt vastuvõtlik igasugustele mõjutustele ning seda bagua tsooni tuleb kindlasti kaitsta.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on WU LOU.

Sarnased tooted

12 Hiina sodiaagimärki (vaata lisa ehk aasta loomamärgi tabelit).

Kaelakett koos ripatsiga. Ripatsi läbimõõt 25 cm, kumera vormiga. Keti pikkus umbes 50 cm. Keti värvus hõbedane ja ripatsi taustavärv punane. Ehte materjal tsingisulam (pliivaba).

Ehtega seotud afirmatsioon: Mind austatakse, sest ma austan ennast. (Kuulsuse, maine ja hea nime tsoon).

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: ILJ01 ,   Laoseis: 1
10,53 € (10%)
11,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Mida paremat ettekujutust sa soovitud eesmärgi kohta omad, seda kindlamalt see täitub. Kujuta endale ette, kuidas muutused juba praegu toimuvad, usu enda võimesse, headusesse ja oskusesse teha positiivseid muudatusi oma elus. Kaasa sellesse kujutluspilti rõõm, nii et tunned kuidas kõhus hakkavad „liblikad lendama“. 

Tootekood: ILJ04 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
89,10 € (10%)
Al. 99,00 €

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada nii kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH227 ,   Laoseis: 4
54,90 €

Mustast turmaliinist käevõru ümbermõõdule 18.-19 cm. Kivide suurus 10 mm, ühe suure kivi suurus 10 x 15 mm. Kivile on graveeritud fööniks, kes moodustab vesijänese aastat juhtiva Draakoniga võimsa ühisenergia.

NB! Must turmaliin on vesijänese aasta kivi ning seotud aasta reisimise, liikumise ja liikuvuse energiaga. Kui sa soovid ja/või sul on plaanis jänese aastal palju reisida, siis rahutut reisienergiat stabiliseerib just must turmaliin.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH315 ,   Laoseis: 27
19,80 €

Lamineeritud aastakaart mõõtudega 9,0 cm x 12,7 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA33 ,   Laoseis: 6
3,60 €