Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend JÄNESE AASTA TERVISE TALISMAN

Tootekood: JA16
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 2
Hind:
14,40 €
Kogus: - +

Tervise kotike mõõtudega 5x6,5 cm. Kotikest saab kanda endaga kaasas kotis, taskus või asetada haige inimese tuppa või kotikese omaniku magamistuppa või feng shui bagua 3 tsooni ehk Perekonna tsooni (Vesi Jänese aasta tervise tsooni). NB! kotike ei pea olema nähtav, kuid hea kui saad seda iga päev korra katsuda/vaadata.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega. 

Punast värvi peetakse feng shui jõulisemaks värviks, mis annab füüsilist, psüühilist ja vaimset jõudu tervenejale ja terveks olemisele. Kotike on kaunistaud oluliste feng shui sümbolitega. 

  • Yin/yang tasakaalu energia – minu tervis on tasakaalus ja ma olen terviklik. 
  • Bagua 8 tsooni trigrammid. Minus elus on kõik 8 olulist eluvaldkonda läbi tervise aspekti (mina ise, suhted, minevik, tulevik, abistajad, tarkus, valikud, rahulolu) tasakaalus.

Kotike on kaunistatud oluliste sõnumitega: KAITSE JA ÕNNISTA KÕIKI OLENDEID! OLED KAITSUD LÄBI KOGU AASTA! PÜHITSETUD VALGUSTATUSE TALISMAN!

Kotikeses on lõpmatuse sümbol. Lõpmatuse sümbolil on feng shui’s eriline tähendus, sest lõpmatuse vorm jõuab alati tagasi iseendasse, algusesse, taassündi, algallikasse. Tegemist on budistliku sümboliga ja tähendab pikka iga ning kannab endas „hea õnne“ tähendust ja energiat.

Kotikeses on ametriini kivikesedKaunis ja salapärane ametriin on ametüsti ja tsitriini kombinatsioon. Kahe kivi liitumise tulemusena on tekkinud võimas tervendamisekivi, mis oma olemuselt on kiire ja sügavustesse liikuva jõuga. Seda kivi peetakse heaks abivahendiks just pikaaegsete haiguste või kroonilisteks muutunud haigusseisundite puhul. Ametriin seob füüsilise maailma kõrgema teadvusega, aidates leida näiteks haiguse põhjusi. Kivi vabastab haigusi põhjustavast stressist ning rahustab meelt. Ametriini maagilisus väljendub selle kivi koostöös inimese kolmanda silmaga, soodustades lisaks tervenemisele ka ettenägemist. Kivis on ühendatud yin- ja yang-energiad. Ametriin puhastab aurat, väljutab kehast mürke, puhastav verd, tugevdab immuunsüsteemi, aitab kehal hapnikku omastada jne. See ülimalt energiarikas kivi ravib kroonilist väsimust, aidates kehal ise taastuda, uueneda ja terveneda.

NB! Kui sul on seoses oma tervisega kindel soov, siis lisa see kotikesse. Võta paber mõõtudega 5 x 5 cm ja kirjuta pliiatsiga paberile oma soov/eesmärk/taotlus. Kindlasti ei tohi see sisaldada sõna haige, haigus, haigla, operatsioon, surm, tahaks saada, loodan, proovin, kardan. Aktiveerub feng shui põhipostulaat "sarnane tõmbab sarnast". Seega kui sa ei taha haige olla, kirjuta olen terve (ka siis, kui ma hetkel seda ei ole). Tekst võib olla nii pikk, kui paberile mahub, kuid väldi sõnu, mis hoiavad sind haiguses kinni. Paber rulli või murra kokku ning lisa kotikesse. Kui hoiad kotikest enda läheduses, siis tõmbad soovitud energiat enda juurde. 

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane see väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola (valget riisi) peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ese, raputa sool välja ning pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist).

Sarnased tooted

Kinaverist kiviga ja veinipunasest paelast  käevõru, mis sobib käe ümbermõõdule 17-23 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Suure kivi mõõdud on 1,2 cm x 0,8 cm ja 2 väiksema kivi läbimõõt on 0,6 cm.

NB! Tegemist on Vesi Jänese aasta külluse ja rikkuse kiviga.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA02 ,   Laoseis: 4
17,40 € (50%)
34,80 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 8,6 cm ja kaaluga 30 g, pronksise tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA08 ,   Laoseis: 46
14,40 €

Rinnanõel mõõtudega 1,7 x 2,7 cm, kaaluga 3,76 g. Ehtes on kasutatud väikesi kristalle ja ühte pärlilaadset toodet.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA10 ,   Laoseis: 25
17,60 € (15%)
20,70 €

Kinaverist valmistatud riputis pikkusega 7,3 cm ja kaaluga 20 g. Riputises kujutatakse 3 avanenud lootoseõit, millest kasvavad välja 4 külluse seemet (kivid läbimõõduga 6 mm). Riputist võib kanda mobiili, rahakoti, võtmete küljes, aga ka riputada kodus/büroos välja kindlasti nähtavale kohale.

NB! Tegemist on Vesi Jänese aasta külluse ja rikkuse kiviga.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA15 ,   Laoseis: 18
24,90 €

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega. Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.

Tootekood: JA25 ,   Laoseis: 38
0,62 € (75%)
2,50 €