Kaubamärgid

 

 

Draakoni kuu 05.04.-05.05.

05.04.2023
Draakoni kuu 05.04.-05.05.

Lõpuks ometi astub pakub aasta leevendust, sest Tule stiihia astub esmakordselt Jänese aastal välja. Selle mõju on küll nõrk, aga siiski olemas. Nüüd on võimalik rahuneda, vaadata kuhu oleme jõudnud ja pärast väsitavaid kuid vajab igaüks hingetõmbeaega.

Draakonikuu kutsub üles suhtlema inimestega, suhtlema lähedastega ja eelkõige perekonnaga. Suhete hoidmise, mitte armastuse otsimise energia on praegu tugev. Jänes toetab sel aastal pigem perekondlikke sündmusi ja perekonnaga seotud tegevusi, mitte kirglikkust ja armastust. Inimesed, kes jäid viimaste aastate ja eelmiste kuude keerdkäikude lõksu, tunnevad ennast üksikuna, mahajäetuna. Võib ilmneda stressi ja läbipõlemise sündroome. Üksi olemise energia on kõrge. Seega tuleb nüüd teadlikult suhelda oma lähedastega, sõpradega.

Tundub, et ka tööalaselt, täpsemalt raha sissetuleku energia on tõusvas joones. Tark paneb aluse oma karjääriarengule või siis – muutusele. Veel targem tegu on vaadata üle, võib olla tasub ümberõppida, võib olla tuleb nüüd ennast kätte võtta ja vaadata kuidas ennast ise aidata, midagi juurde õppida ning kõiki teadmised muuta oma oskusteks läbi praktika.

Kui tunned, et oled juba õigel teel ja vajad kerget tõuget, siis lisa oma ellu Tule stiihia energiat.

Kui aga protsess juba liigub ning vajad juurde stabiilsust, siis too oma ellu Metalli elemendi energiat.

*Tule stiihia energiat kannavad endas (kliki)

*Metalli stiihia energiat kannavad endas (kliki)