Maagiline ehe KAUNIS ja TERVE MINA

Tootekood: EH141
Laoseis: 6
Hind:
17,10 €
Kogus: - +

Kaunis pärlitest ja 3 rohelise ahhaadi kivist käeehe ümbermõõduga 20 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Pärl on Idamaades alati hinnas olnud. Liiga sümmeetriline pärl näib tehislik, seega tervisklikku jõudu omav kivi on ebaühtlase ümara vormiga. Käeketti kaunistab 3 rohelise ahhaadi kivi. Number „3“ tähistab feng shui’s Perekonna, sugupuu, aga ka tervise bagua tsooni. (Perekonna tsooni energia on seotud eelkõige krooniliste ja geneetiliste haigustega). Ehe koosneb 21 kivist, mis tähistab ühte tervenemise tsüklit.

Pärl sümboliseerib hinge küpsemist ja sisemist muundumist ning valgustumist. Pärlid annavad kandjale rahu, puhtust ja tarkust. Pärl aitab kesenduda ja saavutada ühtsuse oma tunnetega. (K.Tamra „Kivide tervendav toime“)

Kui pärleid korralikult hooldada, on nad igavesed. Kõige parem moodus oleks kanda pärleid võimalikult tihti, sest keha hoiab need oma naturaalsete õlidega säravana. Kuid siiski on tähtis, et neid hoitaks eemale kodukeemiast, parfüümidest, meigist ja juukselakist. Keemilise ühendid viimastes võivad tuhmistada pärlite sära. Soovitatakse, et end valmis seades oleksid pärlid viimased mille kinnitad, tagasi tulles esimesed mis eemaldad. 

Roheline ahhaat on kaitsevõimega kivi. Roheline ahhaat suurendab emotsionaalset paindlikkust ja annab füüsilise kindlustunde. Ahhaat elavdab keha talitlusi, annab julgust ja tugevdab südant. Tegemist on kaitsekiviga. (K.Tamra „Kivide tervendav toime“)

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ehe, loputa voolava vee all ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära ehet hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Kuldse draakoni ja pärliga rinnanõel, läbimõõduga 3,5 x 4 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? 

Tootekood: EH39 ,   Laoseis: 10
12,80 €

NB! Punane ahhaat on Roti aasta tervisekaitsekivi Roti ja Pühvli energias inimesele!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH137 ,   Laoseis: 1
12,90 €

NB! 2021’ metall Pühvli aasta kivi – akvamariin.

Käevõru ümbermõõduga 19 cm ja kivid suurusega 10 – 18 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH155 ,   Laoseis: 2
96,30 €

Akvamariinist valmistatud kaelakee/käekett.  Kivide läbimõõt 6 mm, ehtes 3 pärlilaadset kivi ja lootose kujutisega ripats. Ehte kogupikkus 70 cm. Ehet saab kanda kaelas keena kui ka ümber randme 4- kihilise käeketina.

NB! 2021.a. metall Pühvli aasta kivi on akvamariin.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH159 ,   Laoseis: 5
19,80 €

Kullisilmast valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivi läbimõõt 6mm. 

NB! KULLISILM on metall pühvli aasta armastuse ja suhete energiaga seotud kivi. 2021 a armastuse energiad on madalad ja näib, et üleüldise kaose kõrval on keeruline pikaajalisi suhteid luua.

Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? 

Tootekood: EH182 ,   Laoseis: 10
11,60 €