Kaubamärgid

 

 

Bagua: Teadmiste ja sisemise potentsiaali ala

12.03.2023
Bagua: Teadmiste ja sisemise potentsiaali ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

TEADMISTE tsooni energia on sel aastal ebasoodne ja seotud kaotuste energiaga, täpsemalt rahakaotusega ja mainekaotusega, aga ka ebaõnnestumisega, vägivallaga, venivate kohtuasjadega ja asjaajamisega. 

Seda bagua ala valitseval energial on omadus muuta inimesed ebastabiilseks ja teiste poolt kergesti mõjutatavaks.  Viimasega kaasneb soov mitte võtta vastustust oma tegude ja ütlemiste eest. Domineerib motivatsioonilangus, tahte kadumine, eesmärgi nägemine, aga ka soov võtta vastutust perekonna ees. 

Eriti häiritud on see bagua ala siis, kui siin asub kodu peauks ja/või magamistuba, eelkõige voodi. Sel juhul tasub antud bagua tsooni kindlasti kaitsta. 

Motivatsioonilangus, ükskõiksus, viivad eesmärgi kadumiseni, igapäevase tegevuse kadumiseni, millega kaasnevad nii üksikisiku kui ka ettevõtete pankrot. 

Samas on võimalik selle tsooni kaudu aktiviseerida lõbutsemist, nautlemist, lõõgastumist. Nii, et kui vajad mõnusat puhkust, siis pöördu selle tsooni poole.

Samuti saab siit toetada motivatsiooni leidmist ning oma eesmärkide selget nägemist ja mõistmist.

5-stiihia energiast lähtuvalt, tuleb Teadmiste tsooni toetada ja selleks on Jänese aasta sünnikaardist täiesti puudu olev element ehk Tule stiihia (kliki).

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on SININE NINASARVIK (kliki)