Kaubamärgid

 

 

Abikaart SININE NINASARVIK

Tootekood: JA26
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 48
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 8 bagua ala Teadmiste ja õppimise tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodne ja seotud kaotuste energiaga, täpsemalt rahakaotusega ja mainekaotusega, aga ka ebaõnnestumisega, vägivallaga, venivate kohtuasjadega ja asjaajamisega.

Seda bagua ala valitseval energial on omadus muuta inimesed ebastabiilseks ja teiste poolt kergesti mõjutatavaks. Inimesed võivad muutuda ebapraktiliseks, kohati lapsikuks. Elatakse lihtsalt hetkes. Domineerib motivatsioonilangus, tahte kadumine, eesmärgi nägemine.

Eriti häiritud on see bagua ala siis, kui siin asub kodu peauks ja/või magamistuba, eelkõige voodi. Sel juhul tasub antud bagua tsooni kindlasti kaitsta.

Samas on võimalik selle tsooni kaudu aktiviseerida lõbutsemist, nautlemist, lõõgastumist. Nii, et kui vajad mõnusat puhkust, siis pöördu selle tsooni poole. Samuti saab siit toetada motivatsiooni leidmist ning oma eesmärkide selget nägemist ja mõistmist.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on SININE NINASARVIK.

Sarnased tooted

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL11 ,   Laoseis: 45
2,90 €

Pärlmutter valge jasmiini õis mõõtudega 5,5 cm x 5,5 cm, kaal 13 g. NB! Jasmiin on vesi Jänese aasta lill! Vaata ka jasmiini tee.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA01 ,   Laoseis: 20
11,70 €

Jänese kelluke mõõtudega 2,0 x 3,0 cm, pronksi tooni.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

 

Tootekood: JA11 ,   Laoseis: 30
11,70 €

Jänese kuju mõõtudega 3,2 x 4,3 cm, kaaluga 59 g, pronksi tooni. Jänes paigutatakse lauale, riiulile – kindlasti nähtavale kohale.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA13 ,   Laoseis: 30
15,60 €

Punasest granaadist kõrvarõngad mõõtudega 8x22 mm. Ehtel kujutatakse meeli ergutavat marja. Ehtel on tugev Tule elemendi energia.

NB! Punane granaat on Vesi Jänese aasta armastuse kivi, mis aitab tõmmata ligi partnerit ja/või hoida olemasolevat suhet „põlemas“. Kuna Jänese aastal on Tule element puudu ja seega armastussuhteid keeruline luua, siis tühja elemendi pesa täites (nt ehet kandes), luuakse feng shui mõistes endas kirglikud armastuseenergiad ja tööle hakkab feng shui põhipostulaat sarnane tõmbab sarnast.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH319 ,   Laoseis: 9
11,70 €