Kaubamärgid

 

 

Abikaart SININE NINASARVIK

Tootekood: JA26
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 28
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 8 bagua ala Teadmiste ja õppimise tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodne ja seotud kaotuste energiaga, täpsemalt rahakaotusega ja mainekaotusega, aga ka ebaõnnestumisega, vägivallaga, venivate kohtuasjadega ja asjaajamisega.

Seda bagua ala valitseval energial on omadus muuta inimesed ebastabiilseks ja teiste poolt kergesti mõjutatavaks. Inimesed võivad muutuda ebapraktiliseks, kohati lapsikuks. Elatakse lihtsalt hetkes. Domineerib motivatsioonilangus, tahte kadumine, eesmärgi nägemine.

Eriti häiritud on see bagua ala siis, kui siin asub kodu peauks ja/või magamistuba, eelkõige voodi. Sel juhul tasub antud bagua tsooni kindlasti kaitsta.

Samas on võimalik selle tsooni kaudu aktiviseerida lõbutsemist, nautlemist, lõõgastumist. Nii, et kui vajad mõnusat puhkust, siis pöördu selle tsooni poole. Samuti saab siit toetada motivatsiooni leidmist ning oma eesmärkide selget nägemist ja mõistmist.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on SININE NINASARVIK.

Sarnased tooted

Pärlmutter valge jasmiini õis mõõtudega 5,5 cm x 5,5 cm, kaal 13 g.

NB! Jasmiin on vesi Jänese aasta lill! Vaata ka jasmiini tee.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA01 ,   Laoseis: 4
11,70 €

Vesi Jänese aasta võtmehoidja mõõtudega 3,5 cm X 9 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA04 ,   Laoseis: 37
9,90 € (50%)
19,80 €

Number 4 bagua ala on Raha ja rahulolu tsoon. Sel aastal on see bagua ala tugevalt häiritud, eelkõige liiga tugeva Puu stiihia energia tõttu. Kui see bagua ala on nõrgestatud, siis on elus raske tasakaalu saavutada. Selline energia muudab inimesed laisaks ja nad ei hoolitse piisavalt iseenda heaolu ja/või oma ettevõtte heaolu eest ning eelkõige mõjutab see äriedukust. Lihtne on õiget hetke mööda lasta ja õiget ideed mitte märgata.

Tootekood: JA22 ,   Laoseis: 35
2,50 €

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Tootekood: JA23 ,   Laoseis: 18
2,50 €

Aastaenergiasse tasub suhtuda austusega ja seetõttu ka aastaloom välja panna. Jänest enda läheduses hoides, kaitseb ta sind halbade energiavoogude eest. 

Võtmehoidja - läbimõõt 25mm

NB! Aktiveerijat kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

 

Tootekood: JA29 ,   Laoseis: 18
2,48 € (50%)
4,95 €