Kaubamärgid

 

 

Bagua: Perekonna, sugupuu, mineviku ala

12.03.2023
Bagua: Perekonna, sugupuu, mineviku ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

PEREKONNA tsoon on sel aastal ebasoodsas energias, sest siin asub haiguste täht. Inimest mittetoetav energia loob hüperaktiivse atmosfääri, mistõttu ei suudeta siin kodus välja puhata. Inimese tervislik seisund on pideva pinge all ja tulemusena aktiveeruvad vanad probleemid (näiteks vigastused), kroonilised haigused või pärilikkusega seotud nn geneetilised haigused. 

Soovitatavalt tasub selle bagua alaga kindlasti tegeleda, sest tsooni negatiivsed märgusõnad on jõuetus, energiapuudus, halvad kogemused, vanad mustrid ja uskumused ning haigused. 

Kuid igal bagua tsoonil on olemas ka positiivsed võimalused. Selle ala kaudu saab toetada noori inimesi, noorukeid, kes alles oma teed otsivad.

Siitkaudu saab aktiviseerida oma karjääri ja/või ettevõtlust alustavaid inimesi ja seda olenemata nende vanusest. 

Kui siin bagua alas asuvad köök ja/või magamistuba, eelkõige voodi asukoht, siis on see ala oma olemuselt vastuvõtlik igasugustele mõjutustele ning seda bagua tsooni tuleb kindlasti kaitsta.

5-stiihia tasakaalustamiseks sobib siia alasse tuua Vee elemendi energiat (kliki). Samuti sobivad siia sinakad-hallikad toonid, veesilmad, klaasanumad, peeglid, näiteks kaitseamulett bagua peegel (kliki). 

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on WU LOU (kliki)