Kaubamärgid

 

 

Bagua: Abistajate, õpetajate, reiside ala

12.03.2023
Bagua: Abistajate, õpetajate, reiside ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

ABISTAJATE tsoon on sel aastal ebasoodsas energias. Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset.

Selle tsooni negatiivne energia teeb inimesed liiga võimukaks, eneseimetlejaks ja nii jääb oluline märkamata. Inimesel võivad nina ees olla palju võimalusi, kuid ta ei märka neid.

Eriti raskelt mõjutab see energia mehi ja juhte. Kerge on tõusta kõrgustesse ja veel kiiremini alla kukkuda. 

Feng shui folkloorist lähtuvalt kannab see bagua ala Jänese aastal kurjakuulutavat energiat, luues õnnetusi, vigastusi, rahalisi kaotusi, hävingut ja kaost. Kuna häiritud energia asub Abistajate, õpetajate tsoonis, siis annab see teada, et palju on segadusi koostööpartneritega. Kuidas leida see õige inimene, õige ettevõte? Kuidas näha fassaadi taha? Kelle järgi sa joondud? Kes on sinu eeskuju, õpetaja, mentor? Viimastel aastatel on tekkinud palju liba-toetajaid, liba-tarku, liba-õpetajaid. Kas oskad leida segapudrust üles just selle õige, sinuga resoneeriva energia? Leides selle õige, pakub Universum sulle edu, eneseteostust ja saavutusi. 

Samas saab selle bagua ala kaudu parendada organisatoorset tööd ja üldse planeerimist.

Selle ala kaudu saab toetada õigusega seotud küsimusi ja tegeleda kohtuasjadega.

Samuti toetab see bagua ala inimest, kes on vastutustundlik ja soovib tõusta ametiredelil oma isiklike omaduste ja panuse kaudu, mitte materiaalsest eesmärgist lähtuvalt.

5 stiihia energiast lähtuvalt, ära lisa siia alasse enam kollast ega punast värvitooni. Juurde tasub tuua aga rahustavat Vee elemendi energiat (kliki). Samuti sobivad siia läbipaistvad kristallid, sinakad-hallikad toonid, veega seonduvad pildid, must-valged fotod, purskkaev (kliki), akvaarium jne.

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Selle bagua ala kaitses ja aktiveerimise abikaart on 3 tarka FU-LU-SHOU (kliki)