Kaubamärgid

 

 

Abikaart 3 tarka FU-LU-SHOU

Tootekood: JA24
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 34
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 6 on bagua ala Abistajate ja reiside tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias. Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset. Selle tsooni negatiivne energia teeb inimesed liiga võimukaks, eneseimetlejaks ja nii jääb oluline märkamata.  Eriti raskelt mõjutab see energia mehi ja juhte. Kerge on tõusta kõrgustesse ja veel kiiremini alla kukkuda.

Feng shui folkloorist lähtuvalt kannab see bagua ala Jänese aastal kurjakuulutavat energiat, luues õnnetusi, vigastusi, rahalisi kaotusi, hävingut ja kaost. Kuna häiritud energia asub Abistajate, õpetajate tsoonis, siis annab see teada, et palju on segadusi koostööpartneritega. Kuidas leida see õige inimene, õige ettevõte? Kuidas näha fassaadi taha? Kelle järgi sa joondud? Kes on sinu eeskuju, õpetaja, mentor? Viimastel aastatel on tekkinud palju liba-toetajaid, liba-tarku, liba-õpetajaid. Kas oskad leida segapudrust üles just selle õige? Leides selle õige, pakub Universum sulle edu, eneseteostust ja saavutusi.

Samas saab selle bagua ala kaudu parendada organisatoorset tööd ja üldse planeerimist. Selle ala kaudu saab toetada õigusega seotud küsimusi ja tegeleda kohtuasjadega. Samuti toetab see bagua ala inimest, kes on vastutustundlik ja soovib tõusta ametiredelil oma isiklike omaduste ja panuse kaudu, mitte materiaalsest eesmärgist lähtuvalt.

Selle bagua ala kaitses ja aktiveerimise abikaart on 3 tarka FU-LU-SHOU.

Sarnased tooted

Torukujuline, terava otsaga pendel, mis on valmistatud malahhiidist. Pendli pikkus 48 mm, läbimõõt 9mm. Pendel ripub keti otsas, mida saab ka kaela riputada. Pendlit kaunistab hiina draakoni kujutis.

NB! Malahhiit on Vesi Jänese aasta kivi, kandes endas muundumise, muutumise energiat!

Tootekood: AV25 ,   Laoseis: 2
15,30 €

Pärlmutter valge jasmiini õis mõõtudega 5,5 cm x 5,5 cm, kaal 13 g.

NB! Jasmiin on vesi Jänese aasta lill! Vaata ka jasmiini tee.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA01 ,   Laoseis: 8
11,70 €

Tuliahhaadist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kivide läbimõõt 8 mm, lisaks üks suur tuliahhaadist plaadike mõõtudega 10 x 39 mm. Kivi värvus varieerub punastes-beežides-oranžides triipudes ning on kergelt läbikumav.

NB! Tuliahhaat on Vesi Jänese aasta kivi.

Tootekood: EH313 ,   Laoseis: 8
14,40 €

Igal päeval on oma energia ja mõju. 7energia kalender on lihtne ja käepärane abivahend otsuste ja valikute tegemisel.

Kasuta  olemasolevaid soodsaid energiaid, mitte ära liigu neile vastu. Mõnusat energiamängu!

Tootekood: JA18 ,   Laoseis: 19
19,80 €

2023.aasta 22. jaanuaril algab musta yin vesijänese aasta.

Selles raamatus anname ülevaate missugused enrgiad seda aastat kujundavad ning kuidas need mõjutavad erinevate loomamärkide käitumist. Kuidas ennast kaitsta ja oma soove tegevuste ja kodu kaudu aktiveerida.

Tootekood: JA36 ,   Laoseis: 6
25,50 €