Kaubamärgid

 

 

Abikaart 3 tarka FU-LU-SHOU

Tootekood: JA24
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 35
Hind: 2,50 €
0,62 €
Kogus: - +

Number 6 on bagua ala Abistajate ja reiside tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias. Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset. Selle tsooni negatiivne energia teeb inimesed liiga võimukaks, eneseimetlejaks ja nii jääb oluline märkamata.  Eriti raskelt mõjutab see energia mehi ja juhte. Kerge on tõusta kõrgustesse ja veel kiiremini alla kukkuda.

Feng shui folkloorist lähtuvalt kannab see bagua ala Jänese aastal kurjakuulutavat energiat, luues õnnetusi, vigastusi, rahalisi kaotusi, hävingut ja kaost. Kuna häiritud energia asub Abistajate, õpetajate tsoonis, siis annab see teada, et palju on segadusi koostööpartneritega. Kuidas leida see õige inimene, õige ettevõte? Kuidas näha fassaadi taha? Kelle järgi sa joondud? Kes on sinu eeskuju, õpetaja, mentor? Viimastel aastatel on tekkinud palju liba-toetajaid, liba-tarku, liba-õpetajaid. Kas oskad leida segapudrust üles just selle õige? Leides selle õige, pakub Universum sulle edu, eneseteostust ja saavutusi.

Samas saab selle bagua ala kaudu parendada organisatoorset tööd ja üldse planeerimist. Selle ala kaudu saab toetada õigusega seotud küsimusi ja tegeleda kohtuasjadega. Samuti toetab see bagua ala inimest, kes on vastutustundlik ja soovib tõusta ametiredelil oma isiklike omaduste ja panuse kaudu, mitte materiaalsest eesmärgist lähtuvalt.

Selle bagua ala kaitses ja aktiveerimise abikaart on 3 tarka FU-LU-SHOU.

Sarnased tooted

Ametriinist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kandiliste kivide suurus 8 mm, ümmarguste kivide suurus 4 mm. NB! Tegemist on Jänese aasta tervise kiviga.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA03 ,   Laoseis: 9
45,65 € (15%)
53,70 €

Tuliahhaadist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kandiliste kivide mõõdud on 7x7mm. Kivi värvus varieerub punastes-beežides-oranžides triipudes ning on kergelt läbikumav. Kivide kandiline vorm lisab juurde yin-energiat. Tuues kandjale rahu, kergust, meelekindlust ja kindlustunnet, et teha otsuseid.

NB! Tuliahhaat on Vesi Jänese aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

 

Tootekood: EH314 ,   Laoseis: 18
7,20 € (50%)
14,40 €

Igal päeval on oma energia ja mõju. 7energia kalender on lihtne ja käepärane abivahend otsuste ja valikute tegemisel.

Kasuta  olemasolevaid soodsaid energiaid, mitte ära liigu neile vastu. Mõnusat energiamängu!

Tootekood: JA18 ,   Laoseis: 14
4,95 € (75%)
19,80 €

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega. Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.

Tootekood: JA25 ,   Laoseis: 38
0,62 € (75%)
2,50 €

Rahaenergia on Jänese aasta sünnikaardis olemas, kuid rahaenergiat juhtiv element on nõrgas positsioonis, takistades raha liikumist. Seega raha on olemas, kuid seisab peidetuna, mitte kahanedes, ega kasvades, vaid oodates oma aega. 

Tootekood: JA28 ,   Laoseis: 8
3,50 €