Kaubamärgid

 

 

Abikaart 3 tarka FU-LU-SHOU

Tootekood: JA24
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 48
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 6 on bagua ala Abistajate ja reiside tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias. Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset. Selle tsooni negatiivne energia teeb inimesed liiga võimukaks, eneseimetlejaks ja nii jääb oluline märkamata.  Eriti raskelt mõjutab see energia mehi ja juhte. Kerge on tõusta kõrgustesse ja veel kiiremini alla kukkuda.

Feng shui folkloorist lähtuvalt kannab see bagua ala Jänese aastal kurjakuulutavat energiat, luues õnnetusi, vigastusi, rahalisi kaotusi, hävingut ja kaost. Kuna häiritud energia asub Abistajate, õpetajate tsoonis, siis annab see teada, et palju on segadusi koostööpartneritega. Kuidas leida see õige inimene, õige ettevõte? Kuidas näha fassaadi taha? Kelle järgi sa joondud? Kes on sinu eeskuju, õpetaja, mentor? Viimastel aastatel on tekkinud palju liba-toetajaid, liba-tarku, liba-õpetajaid. Kas oskad leida segapudrust üles just selle õige? Leides selle õige, pakub Universum sulle edu, eneseteostust ja saavutusi.

Samas saab selle bagua ala kaudu parendada organisatoorset tööd ja üldse planeerimist. Selle ala kaudu saab toetada õigusega seotud küsimusi ja tegeleda kohtuasjadega. Samuti toetab see bagua ala inimest, kes on vastutustundlik ja soovib tõusta ametiredelil oma isiklike omaduste ja panuse kaudu, mitte materiaalsest eesmärgist lähtuvalt.

Selle bagua ala kaitses ja aktiveerimise abikaart on 3 tarka FU-LU-SHOU.

Sarnased tooted

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 6,5 cm ja kaaluga 22 g, kuldse tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA09 ,   Laoseis: 30
11,70 €

Jänese kelluke mõõtudega 2,0 x 3,0 cm, pronksi tooni.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

 

Tootekood: JA11 ,   Laoseis: 30
11,70 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkus 8,4 cm, Jänes mõõdud 2,9 x 1,9 cm, hõbedast tooni. Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA14 ,   Laoseis: 30
10,80 €

Tervise kotike mõõtudega 5x6,5 cm. Kotikest saab kanda endaga kaasas kotis, taskus või asetada haige inimese tuppa või kotikese omaniku magamistuppa või feng shui bagua 3 tsooni ehk Perekonna tsooni (Vesi Jänese aasta tervise tsooni). NB! kotike ei pea olema nähtav, kuid hea kui saad seda iga päev korra katsuda/vaadata.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega. 

Tootekood: JA16 ,   Laoseis: 30
14,40 €

Rahaenergia on Jänese aasta sünnikaardis olemas, kuid rahaenergiat juhtiv element on nõrgas positsioonis, takistades raha liikumist. Seega raha on olemas, kuid seisab peidetuna, mitte kahanedes, ega kasvades, vaid oodates oma aega. 

 

Tootekood: JA28 ,   Laoseis: 180
3,50 €