Kaubamärgid

 

 

Siidimaal Tiiger (tellitav toode)

Tootekood: ILT04
Kaubamärk: EOFS
Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Hind:
Al. 99,00 €

Parameetrid


* Värv

* Möödud (laius x kõrgus)

Kogus: - +

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tiiger tähistab juhti ja juhtimistarkust. Vanas Hiinas oli tiiger kõige ohtlikum, targem ja tugevam loom. Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Hiinas oli tiiger algselt keisri ja võimu võrdkuju. Pärast uhke looma lõviga tutvumist ja budisimi levimist Hiinasse kaotas tiiger oma senise tähtsuse, kuid 12 peamise sodiaagimärgi hulka on ta alati kuulunud.

Valge tiiger on seotud maise energia lõpetatusega, ka surmaga, sest tiigri küüsi sattudes ei teki võimalustki eluga pääseda. Sellepärast arvati ka muistses Hiinas, et tiiger on sõnumikandja, sõnumiviija ning seetõttu kujutatakse teda kunstis tihti koos jumalatega, vaimudega, kes ratsutavad valge tiigri turjal.

Tiiger sümboliseerib vaprat sõdalast, kes kannab endas ühtaegu julguse ja jõu energiat, kuid ka vastaspoole hävingu ja vägivalla energiat.

Tiiger on ka üks neljast taevasest loomast – kilpkonna, draakoni ja fööniksi kõrval – kes esindab õhtut, loojangut ja sügist ning seeläbi ka Metalli energiat.

Feng shui’s on ütlus „Kus on draakon, seal on ka tiiger”. Tiiger on vastand draakonile, kes sümboliseerib kevadet ja algust.

Rakendusala:

  • Ruumi kujundamisel, ruumi harmoonia loomisel jälgi, et toa parem pool ehk tiigri ala on madalam kui draakoni ala. NB! Tiigri ala on toa ukselt vaadates paremale jääv ruumiosa. Kui tiigri osa on kõrgem, siis vähendage selles toas Metalli elemendi mõju.
  • Aiakujunduses on soovitatav hoida tiigri ala madalam kui draakoni ala, sest liiga kõrged puud tiigri alas annavad talle liigse energia ja jõu, mis võib kodu harmooniale pärssivalt mõjuda. NB! Tiigri ala on sissepääsust paremale jääv aia osa.
  • Tiigri pildi või kuju väljapanek antud tsooni näitab sinu julgust ja usaldust maailma ja tuleviku suhtes. Sa ei karda surma. Sa ei karda kiiret lõppu. Seega ei tõmba sa sellist energiat ka endale ligi.

 

Bagua ala, kus sobib seda aktiveerijat kasutada:

  • Laste, loovuse ja tuleviku tsoon.

 Afirmatsioon, mida kasutada laste, loovuse ja tuleviku tsooni toetamiseks: Rõõmustan, sest kohanen kergelt elu tõusude ja mõõnadega.

Maale on võimalik tellida kahes erinevas mõõdus: 30x100cm(pildi suurus 22x45cm) ja 45x140cm(pildi suurus 34x65cm) kahe erineva taustavärviga.

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Pojengi võrreldakse Hiina luules tihti naise ilu ja graatsiaga. 

Nelja aastaaja kujutamine on hiina kunstis üks klassikalisi võtteid. See näitab soovitud energia liikumist läbi nelja aastaaja ehk läbi aasta, läbi elu. 

Tootekood: HS15 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
246,40 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Mida paremat ettekujutust sa soovitud eesmärgi kohta omad, seda kindlamalt see täitub. Kujuta endale ette, kuidas muutused juba praegu toimuvad, usu enda võimesse, headusesse ja oskusesse teha positiivseid muudatusi oma elus. Kaasa sellesse kujutluspilti rõõm, nii et tunned kuidas kõhus hakkavad „liblikad lendama“. 

Tootekood: HS19 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Paabulind on uhkuse, ilu ja surematuse sümbol. Samuti tähistab paabulind väärikust, head mainet ning kõrget (ametialast) auastet.

Tootekood: HS20 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Hiinas on lootosel kaks nime — lien ja ho, kus lien tähendab ühendumist, armastust, inimlikkust ja ho tähendab üksmeelt, mõistmist. Koos moodustavad nad unikaalse energia, mis on inimkonda mõjutanud juba aastatuhandeid.

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: HS33 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: HS35 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €