Kaubamärgid

 

 

Tiiger (tellitav toode)

Tootekood: ILT02
Kaubamärk: EOFS
Tarneaeg: 55 päeva
Hind:
299,70 €
Kogus: - +

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8.5*16,5cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Hiinas oli tiiger algselt keisri ja võimu võrdkuju. Pärast uhke looma lõviga tutvumist ja budisimi levimist Hiinasse kaotas tiiger oma senise tähtsuse, kuid 12 peamise sodiaagimärgi hulka on ta alati kuulunud.

Valge tiiger on seotud maise energia lõpetatusega, ka surmaga, sest tiigri küüsi sattudes ei teki võimalustki eluga pääseda. Sellepärast arvati ka muistses Hiinas, et tiiger on sõnumikandja, sõnumiviija ning seetõttu kujutatakse teda kunstis tihti koos jumalatega, vaimudega, kes ratsutavad valge tiigri turjal.

Tiiger sümboliseerib vaprat sõdalast, kes kannab endas ühtaegu julguse ja jõu energiat, kuid ka vastaspoole hävingu ja vägivalla energiat.

Tiiger on ka üks neljast taevasest loomast – kilpkonna, draakoni ja fööniksi kõrval –, kes esindab õhtut, loojangut ja sügist ning seeläbi ka Metalli energiat.

Feng shui’s on ütlus „Kus on draakon, seal on ka tiiger”. Tiiger on vastand draakonile, kes sümboliseerib kevadet ja algust.

Rakendusala:

  •  Ruumi kujundamisel, ruumi harmoonia loomisel jälgi, et toa parem pool ehk tiigri ala on madalam kui draakoni ala. NB! Tiigri ala on toa ukselt vaadates paremale jääv ruumiosa. Kui tiigri osa on kõrgem, siis vähendage selles toas Metalli elemendi mõju.
  • Aiakujunduses on soovitatav hoida tiigri ala madalam kui draakoni ala, sest liiga kõrged puud tiigri alas annavad talle liigse energia ja jõu, mis võib kodu harmooniale pärssivalt mõjuda. NB! Tiigri ala on sissepääsust paremale jääv aia osa.
  • Tiigri pildi või kuju väljapanek antud tsooni näitab sinu julgust ja usaldust maailma ja tuleviku suhtes. Sa ei karda surma. Sa ei karda kiiret lõppu. Seega ei tõmba sa sellist energiat ka endale ligi.

 

Bagua ala, kus sobib seda aktiveerijat kasutada:

  •  Laste, loovuse ja tuleviku tsoon.

 

Afirmatsioon, mida kasutada laste, loovuse ja tuleviku tsooni toetamiseks: Rõõmustan, sest kohanen kergelt elu tõusude ja mõõnadega.

Aktiveerija vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Puhasta kuju. Seejärel pane aktiveerija kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist).

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg kuni 55 päeva.

Kuju 14cm x 9cm x 3,5cm, kaal 0,65kg 

Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

Draakoni ja Fööniksi paar kannab endas igavese armastuse ja abieluõnne energiat. See sümbol on oma olemuselt sarnane „topeltõnnega“, täpsemalt topeltõnnega armastuse valdkonnas.

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT05 ,   Tarneaeg: 55 päeva
249,80 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tiiger tähistab juhti ja juhtimistarkust. Vanas Hiinas oli tiiger kõige ohtlikum, targem ja tugevam loom. Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: ILT04 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 11*8*17cm, kaal:  590g 

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega! 

Tootekood: ILH02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
299,70 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILJ03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILS03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
84,60 €