Kaubamärgid

 

 

PUHASTA JA LAE ehteid ja abivahendeid regulaarselt

11.01.2024
PUHASTA JA LAE ehteid ja abivahendeid regulaarselt

Mitte miski siin maailmas ei ole püsiv. Nii ka energiamaailmas. Energiad on pidevas liikumises – kasvamises, kahanemises, teisenemises. Ütleb ju ka feng shui filosoofia, et lõplikult täiuslikku, ideaalset feng shui´d pole olemas. Kui soovime elada meid toetavat ja meie eesmärkidele vastavat elu, siis tasub energiamängu „mängida“.

Feng shui ütleb: ära tegele nännindusega! Tõepoolest igale esemele, tegevusele saab väe ehk eesmärgi (taotluse) täitumise jõu lisada. Oluline on aga teada, et energia püsib aktiivsena 3 nädalat kuni 3 kuud. Seega tuleks vähemalt kord kvartalis oma eesmärgid ja taotlused üle vaadata.

Kui sa kasutad oma eesmärkide saavutamisel abivahendina näiteks ehteid, siis ka nende energia vajub ära. Seetõttu tuleb neid aeg-ajalt puhastada ja taaskord laadida ning võib olla on vahepeal ka eesmärk natukene muutunud või täpsustunud.

Abivahendi või ehte puhastamiseks võib kasutada kuiva meresoola või valget riisi, samuti sobivad viirukid, küünlad jne ning seejärel tuleb need uuesti aktiveerida ehk väestada oma sõna, meele, aga ka füüsilise abivahendi, näiteks kümmenurga abil. Kümmenurga puhul aseta ehe või muu abivahend vähemalt 5 minutiks kümmenurgale.

*kümmenurk

*viirukid

*küünlad

*aroomiõlid