Kaubamärgid

 

 

Uus toode - tuulemuusika, energialiigutaja

08.06.2023
Uus toode - tuulemuusika, energialiigutaja

Energialiigutajal on nii kaitsvad kui energiat suunavad ning ligimeelitavad omadused. Seega hea abivahend halva energia takistamiseks ja hea, just sind toetava energia ligimeelitamiseks. Viimase puhul tuleb anda juba eseme ülesriputamisel sellele teadlik ülesanne, taotlus ehk programm (Miks ma seda abivahendit kasutan?).

Abivahendis on olulised sümbolid: elulill ja spiraalid. Elulill kannab endas Universumi energiat. Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses.

Elulill sisaldab endas aja ja ruumi kõiki põhielemente. Seda sümbolit kasutatakse keskendumiseks nii õppimisel kui mediteerimisel. Elulill aitab reaalsust näha sellisena nagu see on ning vabaneda sügavatest hirmudest ja olla Mina ise.

Spiraal on laialt tuntud energeetiline sümbol ja on tihedalt seotud ringi kui sümboli ja selle vormi energeetikaga.

Spiraalide energia on pulseeriv ning kasvatava ja rohkendava mõjuga. Võib-olla on põhjuseks see, et universumis toimub liikumine spiraalselt, torsioonväljadena.

Spiraali kasutatakse energiate stabiliseerimiseks, aktiveerimiseks.

Spiraali kasutatakse vähe kasutuses olnud või mõnda aega üldse kasutuses mitte olnud ruumi energia taastamiseks ja aktiveerimiseks.

Spiraali kasutatakse ruumi yin/yang –energiate parendamiseks.

Spiraali kasutatakse töölaua juures ja meditatsiooni ruumis keskendunud oleku saavutamiseks ning isikliku energia tasakaalustamiseks.

Vaata veel: tuulemuusika (kliki)