Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend TUULEMUUSIKA energialiigutaja

Tootekood: AV80
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 8
Hind:
15,90 €
Kogus: - +

Tuulekell energialiigutaja aknale, verandale. NB! Ei ole soovitatav asetada see toode õue, väga tugeva tuule meelevalda.

Tuulekell kogupikkusega 40 cm. Valmistatud õhukesest metalli lehest ning kaunistusena kasutatud kristalli ja klaaskuule.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda abivahendit kasutad? Abivahendit võiks nö aktiveerida vähemalt korra kvartalis.

Energialiigutajal on nii kaitsvad kui energiat suunavad ning ligimeelitavad omadused. Seega hea abivahend halva energia takistamiseks ja hea, just sind toetava energia ligimeelitamiseks. Viimase puhul tuleb anda juba eseme ülesriputamisel sellele teadlik ülesanne, taotlus ehk programm (Miks ma seda abivahendit kasutan?).

Abivahendis on olulised sümbolid: elulill ja spiraalid.

Elulill kannab endas Universumi energiat. Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Elulill sisaldab endas aja ja ruumi kõiki põhielemente. Seda sümbolit kasutatakse keskendumiseks nii õppimisel kui mediteerimisel. Elulill aitab reaalsust näha sellisena nagu see on ning vabaneda sügavatest hirmudest ja olla Mina ise.

Spiraal on laialt tuntud energeetiline sümbol ja on tihedalt seotud ringi kui sümboli ja selle vormi energeetikaga. Spiraalide energia on pulseeriv ning kasvatava ja rohkendava mõjuga. Võib-olla on põhjuseks see, et universumis toimub liikumine spiraalselt, torsioonväljadena.

  • Spiraali kasutatakse energiate stabiliseerimiseks, aktiveerimiseks.
  • Spiraali kasutatakse vähe kasutuses olnud või mõnda aega üldse kasutuses mitte olnud ruumi energia taastamiseks ja aktiveerimiseks.

  • Spiraali kasutatakse ruumi yin/yang –energiate parendamiseks.
  • Spiraali kasutatakse töölaua juures ja meditatsiooni ruumis keskendunud oleku saavutamiseks ning isikliku energia tasakaalustamiseks.
Sarnased tooted

Ülesriputatav kaitseamulett/tuulekell pikkusega 31 cm.

Kaitseamuletis on kasutatud nn “Türgi kaitsvat silma” ehk “Nazari silma”. Sõna Nazar tuleb araabia keelest, omades tähendusi valvsus, märkamine, tähelepanu jt.

 NB! Amuletti riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV13 ,   Laoseis: 7
15,90 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogupikkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK06 ,   Laoseis: 10
17,10 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogipukkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK08 ,   Laoseis: 2
14,40 €

Tuulekellad terrassile, rõdule, aeda või siseruumidesse. Sobivad ideaalselt ka meditatsiooniks ja lihtsalt lõõgastumiseks. Tuulekella suurus 16,3 x 6,4 cm ning kaal 155 g.

Bambusest tuulekell ehk Koshi kell on autentne ja kvaliteetne muusikaline instrument. Iga pill on põhjaliku meisterliku käsitöö tulemus. Kella ümbris on valmistatud bambuse spoonist ning töödeldud naturaalse õliga.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: TK11 ,   Laoseis: 7
81,00 €

Jänese kelluke mõõtudega 2,0 x 3,0 cm, pronksi tooni.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

 

Tootekood: JA11 ,   Laoseis: 87
11,70 €