Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend TUULEMUUSIKA energialiigutaja

Tootekood: AV80
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 6
Hind:
16,20 €
Kogus: - +

Tuulekell energialiigutaja aknale, verandale. NB! Ei ole soovitatav asetada see toode õue, väga tugeva tuule meelevalda.

Tuulekell kogupikkusega 40 cm. Valmistatud õhukesest metalli lehest ning kaunistusena kasutatud kristalli ja klaaskuule.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda abivahendit kasutad? Abivahendit võiks nö aktiveerida vähemalt korra kvartalis.

Energialiigutajal on nii kaitsvad kui energiat suunavad ning ligimeelitavad omadused. Seega hea abivahend halva energia takistamiseks ja hea, just sind toetava energia ligimeelitamiseks. Viimase puhul tuleb anda juba eseme ülesriputamisel sellele teadlik ülesanne, taotlus ehk programm (Miks ma seda abivahendit kasutan?).

Abivahendis on olulised sümbolid: elulill ja spiraalid.

Elulill kannab endas Universumi energiat. Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Elulill sisaldab endas aja ja ruumi kõiki põhielemente. Seda sümbolit kasutatakse keskendumiseks nii õppimisel kui mediteerimisel. Elulill aitab reaalsust näha sellisena nagu see on ning vabaneda sügavatest hirmudest ja olla Mina ise.

Spiraal on laialt tuntud energeetiline sümbol ja on tihedalt seotud ringi kui sümboli ja selle vormi energeetikaga. Spiraalide energia on pulseeriv ning kasvatava ja rohkendava mõjuga. Võib-olla on põhjuseks see, et universumis toimub liikumine spiraalselt, torsioonväljadena.

  • Spiraali kasutatakse energiate stabiliseerimiseks, aktiveerimiseks.
  • Spiraali kasutatakse vähe kasutuses olnud või mõnda aega üldse kasutuses mitte olnud ruumi energia taastamiseks ja aktiveerimiseks.

  • Spiraali kasutatakse ruumi yin/yang –energiate parendamiseks.
  • Spiraali kasutatakse töölaua juures ja meditatsiooni ruumis keskendunud oleku saavutamiseks ning isikliku energia tasakaalustamiseks.
Sarnased tooted

NB! Tuulekella üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk? 

Afirmatsioon, mida kasutada kuulsuse, maine ja hea nime tsooni toetamiseks: Olen kõige tähtsam inimene oma elus.

Tootekood: TK01 ,   Laoseis: 1
23,90 €

Tuulekell (kasutamiseks välistingimustes), mille valmistatamisel on kasutatud vasesulamit (vase värvitoon), puitu ja musti helmeid. Külluslik tuulekell, mis on kaunistatud feng shui traditsiooniliste hea õnne ja edu sümbolitega. Tuulekella kogupikkus kuni 75 cm. Meeldiva (metalse) heliga.

NB! Tuulekella üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK05 ,   Laoseis: 1
138,80 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogupikkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK06 ,   Laoseis: 7
17,40 €

Vitraazi kogupikkus 37 cm, liblika suurus 15 cm x 12,5 cm. Vitraazile on lisatud helitekitaja, kelluke.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

NB! Sobib ka õue riputamiseks.

Tootekood: AV52 ,   Laoseis: 4
16,20 €

Puidust uksekell mõõtudega 7,5cm x 5,0cm x 2,0cm, kaal 70 gr.

Uksekella puitosa on valmistatud pähklipuust. Uksekella messingist kella puhul on tegemist nn suletud kellukesega. Kellukese heli on mahe, kuid samas puhta ja särava kõlaga.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: TK12 ,   Laoseis: 3
55,80 €