Kaubamärgid

 

 

Krüsanteem - võimas sügislill

19.10.2022
Krüsanteem - võimas sügislill

Lilledel kui sümbolitel on Hiinas väga suur tähendus ja mõjujõud. Eriti hinnatud ja lausa pühaduselooriga tähistatud on krüsanteem, sest usutakse, et see taim toob inimestele rõõmu, küllust ja toetust.

Kuna krüsanteem ehib loodust sügisel, siis on see kaunis lill seotud sügisese saagikuse ja küpsusega, aga ka pikaealisusega.

Krüsanteem on seotud Hiina kalendri üheksanda kuuga ehk oktoobriga, sest sel perioodil õitseb see kaunis lill kõikjal, ka Eestis meie meeleheaks.

Krüsanteemi kasutatakse raviotstarbel, aga ka hõrgutava teena ning kuivatatud kujul isegi taimekaitsevahendina parasiitide tõrjumiseks. Krüsanteem võib kasvada nii talveaias, terrassil, lillepeenras kui ka potilillena toas. Siserumides toimivad nad suurepäraste õhupuhastajatena, õues aga efektsete pilgupüüdjatena. Kõige levinumad õievärvid on valge ja kollane. 

Vaatamata sellele, et krüsanteem kannab endas yang-energiat, kingitakse selle lillega seotud esemeid lapseootel naistele, rõhutades pikaealisust, jätkusuutlikkust ja tulevikku suunatust.

Krüsanteemil on suurepärane võime luua vaikust, soodustada keskendumist ning leevendada ärevust ja valu. Seetõttu toetab krüsanteemi energia haiget inimest või eksamiks valmistuvat õppurit.

Krüsanteem esindab pikaealisust, tarkust ja kõrgemalseisvat isikut. Seega toetab selle lille energia juhti, õpetajat või isa.

*keraamilised kõrvarõngad KRÜSANTEEMIÕIED (kliki)

*siidimaal KRÜSANTEEMI JÕUD (kliki) kohapeal olemas

*siidimaal KRÜSANTEEM (kliki) tellitav toode

*käevõru MINU ÕNNISTATUD TULEVIK (kliki) krüsanteemi kinnitusega