Kaubamärgid

 

 

Jänese aasta 22.01.23.-09.02.24.

10.02.2023
Jänese aasta 22.01.23.-09.02.24.

Vesijänes on tundlik, ning meeldib kõigile. Tema helli tundeid võib rahustada piisava õrnuse, armastava hoolega.

Vee element intensiivistab Jänese-elemendi kombinatsiooni tundlikkust veelgi. Vesijänes on sügavalt mõtlev ja tema ülemeelelist tunnetust raamib tugev intuitsioon. Jänesel on hea maitse ning tema nõuandeid hinnatakse.

Jänese aasta eeldused on üldjuhul mõnu ja rahulikkus, kuid selle aasta käitumisviisi ja saatust juhib yang Metall Draakon.

Võimekas Metall Draakon on kaval, nutikas, terava keele ja tugeva kriitikameelega. Teda võluvad spirituaalsed otsingud ning ta kipub enesesse süüvimiseks end mõningaks ajaks isoleerima. Ta on Draakon, kes oskab silm silma vastu seista. Seega on aastas suur vastuolu sees. Tegemist ei ole rahuliku aastaga, sest Jänese käitumist juhib julge ja võimukas Draakon. Draakon sunnib Jänest liigselt suud pruukima, lavale esinema trügima. Draakon on huvitatud salapärasest, müstilisest maailmast, mis kallutab inimesi iseennast otsima ja leidma ja kaotama.

Aastat juhtiv loomamärk annab teada: Targemaks saadakse kuulates, mitte rääkides. Sobiva hetke ära ootamine võib tuua palju kasu. Aga kui tegutsed liiga arglikult, läheb kõik kaotsi. Enne mõtle, siis tegutse.

Draakonjänes annab teada, et selle aasta võtmesõna on kannatlikkus, oma aja ära ootamine, oma eesmärgi nimel rahulik, kuid kindel tegutsemine. Jänes sel aastal ei hüppa, ta istub tõepoolest kuul ja segab kokku oma elutarkuste elueliksiiri, loob iseenda rolle ja eesmärke ning saab seeläbi teadlikumaks iseendast ja oma eesmärgist siin maailmas.

Jänese aasta moto: on aeg lahti lasta sellest, mis ei tööta…

Jänese aastaga seotud toodetega saab tutvuda siit (kliki)