Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend RAHAPUU, mini

Tootekood: AV60
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 1
Hind:
24,29 €
Kogus: - +

Rahapuu kõrgusega 8 cm. Saab kasutada nii kodus, büroos, aga miks mitte ka  auto armatuurlaual.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Korda endale: rikkust saab luua siis, kui sa oled häälestatud rikkusele. Tunne ennast rikkana, rahulolevana, külluslikuna.

Video



Hiinlastel on ütlus: kui raputada rahapuud, siis langeb kulda nagu vihma taevast. Rahapuu on üks populaarsemaid feng shui abivahendeid raha, rikkuse ja rahulolu eluvaldkonna aktiveerimise tarvis. Selle klassikalise abivahendi eesmärgiks on tõmmata ligi rikkuse ja heaolu energiat.

Rahapuu on istutatud punasesse ehk „rõõmutoovasse“ kotti ja on kaunistatud „dao“ hieroglüüfiga. „Dao“ tähistab teekonda, liikumist, kasvu ja arengut.

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ese väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ese, puhasta ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära eset hõõru.

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Hiinlastel on ütlus: kui raputada rahapuud, siis langeb kulda nagu vihma taevast. Rahapuu paigutakse alati raha, rikkuse ja rahulolu tsooni eesmärgiga meelitada ligi jõukuse ja heaolu energiat.

Afirmatsioon, mis toetab rahaenergia kasvu: Ma väärin head elu. Ma olen seda väärt. 

NB! Rahapuu tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: HS17 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 102,30 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Rahakassi kõrgus on 16cm.

Tootekood: RK02 ,   Tarneaeg: 55 päeva
53,00 €

Kilpkonn on muutumatuse, stabiilsuse võrdkuju. 

  • Väike: 17mm x 10mm 
  • Suur:   30mm x 26mm

 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: AV40 ,   Laoseis: 38
Al. 3,66 €

Abikaart mõõtudega 53 x 86 mm (nn heas mõõdus).

Õnnekass sümboliseerib rikkust ja heaolu ning seetõttu kasutatakse seda sümbolit hea õnne ligitõmbamise eesmärgil. Õnnekassi oluline detail on ülestõstetud käpp, mis sümboliseerib (millelegi) hoo andmist ehk anname jõudu juurde heale õnnele, edule ja jõukusele.

Abikaardi ülaosas on pilu, kust saab läbi panna punase soovipaele (kaunistatud lõpmatuse sümbolitega) ja riputada kaart antud bagua alas seinale, ukse külge, akna külge jne eseme külge.

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV76 ,   Laoseis: 7
3,05 €

Abikaart mõõtudega 86 mm x 54 mm Paigutatakse Raha bagua alasse või kassaparaadi (rahakassa) juurde.

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

 

Tootekood: AV95 ,   Laoseis: 45
3,05 €