Kaubamärgid

 

 

Abikaart ÕNNEKASS

Tootekood: AV76
Laoseis: 49
Hind:
2,40 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

Abikaart mõõtudega 53 x 86 mm (nn heas mõõdus).

Õnnekass sümboliseerib rikkust ja heaolu ning seetõttu kasutatakse seda sümbolit hea õnne ligitõmbamise eesmärgil. Õnnekassi oluline detail on ülestõstetud käpp, mis sümboliseerib (millelegi) hoo andmist ehk anname jõudu juurde heale õnnele, edule ja jõukusele.

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Abikaart PUNASE ÕNNEKASSIGA pannakse välja Raha, rikkuse, rahulolu bagua tsooni. See tähistab eelkõige raha, külluse ja majandusliku heaolu ligitõmbamist.

Abikaart PUNASE ÕNNEKASSIGA pannakse välja Kuulsuse, maine ja hea nime bagua tsooni eesmärgiga tõmmata ligi endale või ettevõttele või mingile projektile head mainet ning seeläbi ka raha, rikkust, rahulolu.

Abikaart MUSTA ÕNNEKASSIGA pannakse välja Karjääri, õigete valikute bagua tsooni eesmärgiga tõmmata oma ellu (ettevõttesse) häid valikuid, otsuseid, mis toovad küllust, rikkust heaolu.

Abikaart MUSTA ÕNNEKASSIGA pannakse välja Abistajate, õpetajate ja reiside tsooni eesmärgiga tõmmata ligi head juhatust, suunajaid, rahastust, koostööpartnereid, mis omakorda suurendavad küllust, rikkust, heaolu.

Sarnased tooted

Viies raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles eidame pilgu feng shui bagua raha, rikkuse ja rahulolu tsoonile. Mida see endas sisaldab? Mis on raha energia? Kuidas raha ligi meelitada? Missugused on rahaga seotud hirmud? Mis loob meile rahulolu?

Tootekood: RM05 ,   Laoseis: 3
24,50 €

Viies raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles eidame pilgu feng shui bagua raha, rikkuse ja rahulolu tsoonile. Mida see endas sisaldab? Mis on raha energia? Kuidas raha ligi meelitada? Missugused on rahaga seotud hirmud? Mis loob meile rahulolu?

Tootekood: AT04
9,90 €

Õhukesest metallist valmistatud ruumikujunduslik dekoratsioon lindudest, mida saab riputada (iminapp kinnituse) abil peeglile või klaasile või naela/konksu abil seinale.Komplekti kuulub riputuskett ja iniminapaga kinnitus. NB! Tegemist ei ole vitraažiga.

Dekoratsiooni mõõdud u 24 cm x 10 cm. 

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV50 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
14,70 €

Rinnanõel mõõtudega 3x3 cm. Kuldse tooniga, kaunistatud kristallitükikestega.

Purjeka kujutist kasutatakse siis kui soovid oma ellu tuua rikkusi, võite ja nendega kaasnevat heaolu.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH269 ,   Laoseis: 6
12,90 €

Õhukesest metallist valmistatud ruumikujunduslik dekoratsioon koolibri paarist, mida saab riputada (iminapp kinnituse) abil peeglile või klaasile või naela/konksu abil seinale. Komplekti kuulub ka iminapaga kinnitus. NB! Tegemist ei ole vitraažiga. Dekoratsiooni mõõdud on u 7 cm x10 cm.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV70 ,   Laoseis: 1
14,40 €