Kaubamärgid

 

 

Abikaart ÕNNEKASS

Tootekood: AV76
Laoseis: 23
Hind:
2,44 €
* Värv

Kogus: - +

Abikaart mõõtudega 53 x 86 mm (nn heas mõõdus).

Õnnekass sümboliseerib rikkust ja heaolu ning seetõttu kasutatakse seda sümbolit hea õnne ligitõmbamise eesmärgil. Õnnekassi oluline detail on ülestõstetud käpp, mis sümboliseerib (millelegi) hoo andmist ehk anname jõudu juurde heale õnnele, edule ja jõukusele.

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Abikaart PUNASE ÕNNEKASSIGA pannakse välja Raha, rikkuse, rahulolu bagua tsooni. See tähistab eelkõige raha, külluse ja majandusliku heaolu ligitõmbamist.

Abikaart PUNASE ÕNNEKASSIGA pannakse välja Kuulsuse, maine ja hea nime bagua tsooni eesmärgiga tõmmata ligi endale või ettevõttele või mingile projektile head mainet ning seeläbi ka raha, rikkust, rahulolu.

Abikaart MUSTA ÕNNEKASSIGA pannakse välja Karjääri, õigete valikute bagua tsooni eesmärgiga tõmmata oma ellu (ettevõttesse) häid valikuid, otsuseid, mis toovad küllust, rikkust heaolu.

Abikaart MUSTA ÕNNEKASSIGA pannakse välja Abistajate, õpetajate ja reiside tsooni eesmärgiga tõmmata ligi head juhatust, suunajaid, rahastust, koostööpartnereid, mis omakorda suurendavad küllust, rikkust, heaolu.

Sarnased tooted

Bagua-sümbol on energeetiliselt tugev, aitab keskenduda oma elu- ja edustrateegiate loomisele, elluviimisele, kursist kinnipidamisele ja rohkendada edu.

Tootekood: MV06 ,   Laoseis: 12
Al. 3,97 €

Mündi eri külgedel on kujutatud hieroglüüfid, mis sisaldavad endas edu, rikkuse, külluse ja heaolu energiat. Kuna feng shui põhipostulaat on, et sarnane tõmbab sarnast, siis sellise mündi väljapanek hakkab sarnast energiat ka ligi meelitama.

Soovitud energia jõudu lisab punase paela kasutamine.

Kas sõlmitakse või punutakse mündid paela või kleebitakse need paelale.

Tootekood: OH01 ,   Laoseis: 47
1,01 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Rahapuu kõrgus 25cm, laius 22cm, poti läbimõõt 14cm.

Hiinlastel on ütlus: kui raputada rahapuud, siis langeb kulda nagu vihma taevast.

NB! Rahapuu tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT06 ,   Tarneaeg: 55 päeva
160,53 €

Võtmehoidja/riputis kogupikkusega 9 cm, mis kannab endas küllusliku tervise energiat.

NB! Abivahendid kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: AV77 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
21,05 €

Elegantne, naiselik, kirglik käevõru daamile. Ehe on valmistatud kinaverist, ümbermõõduga 19 cm. Kivide suurus 8 mm ja ehtes on 2 pixiu’d mõõtudega 20x8 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH336 ,   Laoseis: 7
31,10 €