Loovus ja tulevik

Loovus ja tulevik

Tsooni nimi on Järv. Kas elate olevikus või muretsete rohkem selle üle, kuidas on asjade seis tulevikus? Teie tänased tegevused kajastuvad teie tulevikus. Seega ei ole mõtet uneleda või muretseda täna tuleviku pärast. Tehes oma igapäevaseid tegevusi heas energias, loob see tulevikuks veelgi parema. Järve pind on salapärane. Tundub, et järv on vaikne, kuid pealispinna all on suur pimedus ja etteaimamatu sügavus. Nii on ka meie tulevikuga. Kas mõtlete paadiga järvel sõudes järve sügavuse peale või naudite oma praegust tegevust? Nii on ka meie eluga. Ei maksa otsida tuleviku sügavustest hirmsaid pilte. Karta ei tasu midagi, aga kõigeks tuleb valmis olla.

Firma kontekstis esindab see tsoon ettevõtte visiooni, uusi projekte, uusi arendusi, uusi tooteid ja teenuseid. Kõik ettevõtted näevad ja on kirja pannud oma tulevikupildi ehk visiooni: „10 aasta pärast Euroopa…“ jne. See on kaugem eesmärk ja kogu igapäevane tegevus täidab tulevikku jõudmise eesmärki. Ka uued tooted ja teenused aitavad jõuda tuleviku eesmärgile üha enam lähemale.

Feng shui järgi esindab seda tsooni element Metall. Metall ― see on kvaliteet, see on loovus, romantika. Metalli energiaga on seotud kaks poolt: esmalt ilu ja kuninglikkus ning teiselt poolt teravused, sõjakirves. Seega tasub oma tuleviku eesmärke luues näha enda jaoks ainult parimat eesmärki ja kehvemaga mitte leppida. Mina olen ju kuningas.

Muud tähendused: loovus, lapsed, naudingud, inspiratsioon, vaheldus argipäevale, õnnetunne, tulevikuplaanid, uued algused ja projektid.

Loe ka artiklit: VABANE VANAST, ET AVANEDA UUELE ENERGIALE

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Lapsed, loovus, tulevik tsoonis

Tootekood: SF14
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Lapsed, loovus, tulevik tsoonis.  

Tootekood: SF16
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Lapsed, loovus, tulevik tsoonis. 

Tootekood: SF57
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Lapsed, loovus, tulevik tsoonis. Tsooni nimi on Järv.

Tootekood: SF56
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Lapsed, loovus, tulevik tsoonis. Ringi asetatud värvipliiatsid sümboliseerivad loovust ja sobivad seetõttu väga hästi Lapsed, loovus, tulevik tsooni aktiveerimiseks.

 

Tootekood: SF15
Al. 5,30 €