Karjäär ja õiged valikud

Karjäär ja õiged valikud

Tsooni nimi on Vesi. See eluvaldkond ei ole seotud pelgalt ametialase karjääriga, vaid eluteega. Elukarjääris on olemas koht õppmisajale, kogemuste omandamise ajale, ametialasele ajale jne. Sellel eluteel aga tuleb meil teha pidevalt valikuid ja otsuseid. Inimest ei tunta selle järgi, kas tema tehtud otsus on õige või vale, vaid selle järgi, kas ta julges otsuse vastu võtta ja selle ka ellu viia. Alati on olemas võimalus valikut muuta ja teha uus otsus. Kõige halvem otsus on mittemidagitegemine ― see ei vii inimest edasi, edule.

Firma kontekstist võetuna esindab see tsoon ettevõtte lühi- ja pikaajalisi strateegiaid. Pikaajaline tegevusplaan on üldisem, lühiajaline seevastu on konkreetselt päevade kaupa kirja pandud ja seda järgitakse alati. Kui olukord muutub, tuleb loomulikult ka strateegiasse muutus sisse viia. Samamoodi peab inimene käituma oma isiklikul eluteel kõndides.

Feng shui järgi esindab seda tsooni element Vesi. Vesi, mis voolab kivide vahel ja teeb valikuid, pöördudes kord vasakule ja kord paremale. Seisev vesi hakkab aga roiskuma.

Muud tähendused: elutee, teekond, edusammud erialases tegevuses, akadeemiline karjäär, eluenergia, soojätkamise energia, ellujäämise strateegiate arendamine, hea ajakasutus, täpne orienteerumine elus, uute teede avanemine. 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tee viitab alati elu kulgemisele ja liikumisele.

Tootekood: SF21
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Karjääri ja õigete valikute tsoonis.  

Tootekood: SF42
Al. 5,30 €

Lõbus veepiisk. Sisustusfoto sobib kasutamiseks Karjääri ja õigete valikute tsoonis.

Tootekood: SF43
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Karjääri ja õigete valikute tsoonis. Kuna karjääri ja õigete valikute tsooni nimi on Vesi, siis on parim aktiveerija pilt, plakat või maal veest. Hea, kui vesi voolab nagu elujõgi, teekond, kus me teeme pidevalt valikuid. Eluteel kogeme rõõmsaid ja värskendavaid sündmusi (nagu roheline mets), aga ka ehmatavaid (punane) või hoopis kuldseid sündmusi (kollane). Karjääri ja õigete valikute tsooni element on Vesi.

 

Tootekood: SF20
Al. 5,30 €

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Karjääri ja õigete valikute tsoonis. 

Tootekood: SF19
Al. 5,30 €