Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend JÄNES TEAB OLEVIKU TARKUST (kuju lauale)

Tootekood: JA13
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 45
Hind:
15,60 €
Kogus: - +

Jänese kuju mõõtudega 3,2 x 4,3 cm, kaaluga 59 g, pronksi tooni. Jänes paigutatakse lauale, riiulile – kindlasti nähtavale kohale.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Jänes saavutab oma eesmärgid enesekindla takti ja diplomaatia abil. Temaga on seotud tervenemine ja tervendamine. Ta väldib kokkupõrkeid ja on armastatud perekonna- ja sõpruskonnaliige. Jänesel on sünnipärane võime näha õige ja vale vahet. Vesi Jänese aasta energia on sügavalt mõtlev ja tugev intuitsioon. Jänest imetletakse tema hea maitse pärast ning hinnatakse tema häid nõuandeid, sisemist tarkust elada naudinguteküllast elu just siin ja praegu. Vesi Jänese tugevus sel aastal on võime kasutada maksimaalset oma sisemise maailma ressursse. Temaga on seotud haridus, kannatlikkus, kombed, teadmised. Selline energia toetab inimesi, kes tegelevad või soovivad tegeleda loominguga, teadmistega, kasutavad oma töös loovus ja teadmiste kooskõla.

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane see väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola (valget riisi) peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ese, raputa sool välja ning pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist).

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILJ03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
64,80 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkus 8,2 cm, kaaluga 29 g, pronksine toon. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Andes abivahendile ülesande ja kandes seda kaasas oled valmis jäneseaastal unustama kõik eelnenud raskused ja tervened füüsiliselt, vaimselt ja hingeliselt.

Tootekood: JA12 ,   Laoseis: 32
11,70 €

Komplekt, kuhu kuuluvad käevõru ja palvehelmed.

Ehtes on kasutatud 4 kivi: rodoliit, lilla kaltsedon, roosakvarts ja must oonüksNende kivide koosmõju toetab Jänese aastal inimese tervist ja terviklikkust.

Erinevatest kividest valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivide suurus 8 mm. 

Erinevatest kividest valmistatud palvehelmed (108 palvehelmest) võib kanda nii kaelas kui 4-kihilise käeketina. Samuti võib selle riputada (välja panna) magamistuppa, haige inimese tuppa. Kivide suurus 8 mm. Palvehelmekee kogupikkus 88 cm ja kaal 100 gr. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH320 ,   Laoseis: 1
24,45 € (50%)
48,90 €

Jänese aasta aktiveerija, mis paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Jänese aastale ja tõmmates ligi toetavat energiat.

Tootekood: JA17 ,   Laoseis: 12
8,85 € (50%)
17,70 €

Lamineeritud aastakaart mõõtudega 9,0 cm x 12,7 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA33 ,   Laoseis: 1
3,60 €