Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend ZODIAAGI JÄNES (ripats, võtmehoidja)

Tootekood: JA07
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 30
Hind:
11,70 €
Kogus: - +

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) mõõtudega kogupikkus 9,4 cm, puidust medaljoni mõõdud 3,7 x 3,7 cm.

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Jänes on Hiina loomaringi (zodiaagi) neljas loom. Ekslikult nimetatakse Jänest mõnikord Kassiks. Tegelikult peavad hiinlased väga lugu just nimelt Jänesest. Jänese tarkusest, võimekusest ja oskusest olla hetkes.

Jänese energia ja omadused ei ole alati samad, sest feng shui’s tuntud 5 stiihiat annavad igale loomale veel omakorda informatsiooni juurde. Ripatsi medaljonil on kujutatud viimase 132 aasta Jänese kombinatsioonid ja aastaarvud. Kus kollane taust on Metalli stiihia, sinine taust on Vee stiihia, roheline taust on Puu stiihia, punane taust on Tule stiihia ja pruun taust on Maa stiihia. Hea kingitus igale Jänese aasta esindajale, meeldetuletusena, missuguse stiihia energiat Sina just kannad: 2035 Puu Jänes; 2023 Vesi Jänes; 2011 Metall Jänes, 1999 Maa Jänes, 1987 Tuli Jänes, 1975 Puu Jänes, 1963 Vesi Jänes, 1951 Metall Jänes, 1939 Maa Jänes, 1927 Tuli Jänes; 1915 Puu Jänes; 1903 Vesi Jänes.

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane see väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola (valget riisi) peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ese, raputa sool välja ning pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist).

Sarnased tooted

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 8,6 cm ja kaaluga 30 g, pronksise tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA08 ,   Laoseis: 27
14,40 €

Tuliahhaadist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kivide läbimõõt 8 mm, lisaks üks suur tuliahhaadist plaadike mõõtudega 10 x 39 mm. Kivi värvus varieerub punastes-beežides-oranžides triipudes ning on kergelt läbikumav.

NB! Tuliahhaat on Vesi Jänese aasta kivi.

Tootekood: EH313 ,   Laoseis: 9
14,40 €

Number 6 on bagua ala Abistajate ja reiside tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias. Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset. Selle tsooni negatiivne energia teeb inimesed liiga võimukaks, eneseimetlejaks ja nii jääb oluline märkamata.  Eriti raskelt mõjutab see energia mehi ja juhte. Kerge on tõusta kõrgustesse ja veel kiiremini alla kukkuda.

Tootekood: JA24 ,   Laoseis: 48
2,50 €

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega. Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.

Tootekood: JA25 ,   Laoseis: 49
2,50 €

Rahaenergia on Jänese aasta sünnikaardis olemas, kuid rahaenergiat juhtiv element on nõrgas positsioonis, takistades raha liikumist. Seega raha on olemas, kuid seisab peidetuna, mitte kahanedes, ega kasvades, vaid oodates oma aega. 

 

Tootekood: JA28 ,   Laoseis: 180
3,50 €